HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

Ekim Ayına Özel Burç Yorumları

Magazinizmir

KOÇ BURCU: Sevgili koç; çarpıcı zekanız taze ve saf çekici canlı ve maceracı yapınızla dikkat çekiyorsunuz. 5 Ekim dolunayı karşıt burcunuzda gerçekleşecek, işyerinizde işlerinizde ve özel hayatınızda sıcak gelişmeler şanslı günler başlıyor. Sevdikleriniz eşiniz iş ortaklarınız sizi her alanda destekleyecek yanınızda yer alacaklar. Ay ortasından itibaren ortak yatırımlar, işte pozisyon değişikliği, yönetimdeki yetki ve etkinliğiniz artacak. Jüpiter akrep burcuna yerleşiyor bir yıl boyunca sizlere bolluk bereket şans yeni fırsatlar yeni kazanç olanaklarını sunacak. Ateş burçlarının ticari güçleri belirginleşecek. Toplumsal ekonomik dengesizlikten etkilenmemek için çabalarınızda haklısınız rahatlayın karar ve düşünceleriniz doğru ve kontrol sizde.

BOĞA BURCU: Sevgili boğa; bu ay sizin için her şeyden keyif alacağınız zevkli ve kendinizi hep ön planda bulacağınız ilginç sürprizler ve fırsatlarla dolu olacak. Sunumlar yapmak eğitimler vermek işyerinde yeni fikir ve projelerinizi sunmak her alanda kendinizi rahatça ifade etmek size de iyi gelecek. 5 Ekimde gerçekleşecek dolunay kontrolü elden kaçırdığınıza inandığınız konu alan ve kişilere yönelmenizi sorunları çözümlemenizi sağlayacak. Jüpiter 10 Ekimden itibaren bir yıllığına akrep burcunda olacak ve Jüpiter hayatınıza yepyeni kişileri kazançlı ortaklıkları finansal açıdan bolluk bereketi aile ve iş hayatında maddi manevi sıcak ilişkileri artı kazançları getirecek. Geçmiş ilişkinizi eski konuları bırakın; evliler eşlerinize daha samimi şeffaf olun. Bekarlar yeni ilişkiniz başlamak üzere.

İKİZLER BURCU: Sevgili ikizler; bu ay sizin için ailenizle sevdiklerinizle birlikte olma dönemi. Odağınızı ailenize evinize özel konulara verecek, her an birebir ilgileneceğiniz durumlar yaşayacaksınız. 5 Ekim dolunayı sosyal konularda sizi destekleyecek içinde bulunduğunuz gruplara işyerinde iş arkadaşlarınıza ortaklarınıza yönetime varlığınızı bilginizi yeteneklerinizi göstereceksiniz. İş ve arkadaş çevrenizin sizden yüksek beklentilerine bazen dur demeniz dengelemeniz gerekecek. İşteki projelerinizle aldığınız görevleri başarıyla tamamlamanızla yıldızınız parlayacak. Aileniz ve eşinizle uyumlusunuz. Evde küçük onarımlar var. Sağlığınıza özen göstermeli kan sayımlarınızı düzenli yaptırmalısınız.

YENGEÇ BURCU: Sevgili yengeç; sorumluluk sahibi ayrıntıcı yapınızla bu ay sizin için eğitimler, iş gezileri, hukuksal ve finansal işbirlikleri ile sürpriz fırsatlar söz konusu olabilir. 5 Ekim dolunay etkisi ve 10 Ekimdeki bolluk bereket şans ticari atılımları destekleyen Jüpiter’in akrepte yerleşmesi yengeçler içinde mali açıdan yeni fırsatlar yeni ortaklıklar getirecek. Yurt dışında eğitim ve akademik kariyer şansınız açık. Bekleyen alacaklarınızın kolayca tahsili bütün parasal konularda çözüm ve başarı demek. Ticari ve ikili ilişkilerinizde rakiplerinizden daha şanslı ve güçlü olacaksınız. Mirasla gelen sürpriz paralara sevineceksiniz. Bekarlar arkadaş olarak gördüğünüz kişinin yakın ilgisi bir ilişkiye dönüşebilir.

ASLAN BURCU: Sevgili aslan; bu ay sizler için daha çok para kazanmak ek gelir elde etmek yeni kazanç kapıları aralamak gibi konular ön planda olacak. Eski ve yeni projeleri hayata geçirmek fırsatlara odaklanmak yarım kalan iş ve projeleri bitirmek gibi hedefleriniz var. 5 ekim dolunayı ve 10 ekimde akrep burcuna geçen Jüpiter ile olmasını hedeflediğiniz işlerinizin çözülmesi, bekleyen banka kredilerinizin gelmesi mümkün. İkili ilişkiler ve ticarette fırsatlar ayağınıza gelecek. İşyerinde evde yakınlarınızla aranızdaki yapıcı sevgi dolu yaklaşımınız sayesinde onların birbirleriyle bozulan ilişkilerine arabuluculuk yapmanız gerekecek.

BAŞAK BURCU: Sevgili başak; aybaşındaki yeniay ve ayın ortalarındaki dolunayın etkisiyle sosyal çevre ikili ilişkilerde sürpriz gelişmeler söz konusu. Özel hayatınızdaki ilişkinizin geleceği netleşecek; yanınızda kimi isteyip kimi istemediğinize karar vereceksiniz. İş ortağınız ve eşinizle ortak ekonomik ve stratejik kararlar alacaksınız. Jüpiter’in etkisiyle görmek istemediğiniz ya da göremediğiniz gerçeklerle yüzleşecek, sorunlarınızı çözecek bolluk bereketi nakit akışınızda artışı yaşayacaksınız. Evli iseniz ilişkinizi derinleştirmek çocuk sahibi olmak; bekar iseniz sizi heyecanlandıran yeni partnerinizle tanışacaksınız.

TERAZİ BURCU: Sevgili terazi; bu ay kendi içinize dönecek endişe ve sorunlarınızla yüzleşecek sorunlarınızı çözeceksiniz. Hayallerinizi gerçekleştirecek kendinizi daha güçlü ve şanslı hissedeceksiniz. Bolluk bereket gezegeni Jüpiter maddi konularda finansal bankacılık alanları ve ticaretinizde sizi desteklemeyi sürdürecek. Yeni işler, atılımlar, parasal destekler ve ticari ortaklıklar, beklenmedik yerden gelen para miras mal sizi sevindirecek. İlişkinizdeki hep iyiyi arayışınız uyumlu dengede kalma çabanızla eşinizin takdirini kazanacaksınız. Evden taşınmak ev içi tadilatlar ev düzeninde değişiklikler için uygun zamandasınız. Bekarlar ilişkinizde bakış açınızı değiştirerek partnerinizle evlilik kararı alabilirsiniz.

AKREP BURCU: Sevgili akrep; bu ay düşleriniz gerçekleşecek ve mutluluk, şans, başarı bolluk bereket sizinle olacak. Yurt dışına açılmak için en uygun dönemdesiniz. Evli çiftler için çocuk sahibi olmanın yurt içi ve yurt dışı projelerinizi gerçekleştirmenin tam zamanı. Araba kullanmayı seviyorsanız bol bol iş seyahatlerine çıkacaksınız. Sivil toplum kuruluşları ve idealist gruplar içinde yer alıp mükemmel işler çıkaracaksınız ve maaşlı çalışan akrepler maaşınızın yanı sıra farklı projelerden para kazanabilirsiniz. Lider ve girişimci yanınızla karlı kazançlı bir dönem sizi bekliyor. Ev kazalarına dikkat edin. Sağlığınızı korumak için ani refleks ve ani heyecanlardan kaçının.

YAY BURCU: Sevgili yay; Ekim ayı başındaki yeni ay ve dolunay etkisiyle özel ilişkinizde şeffaf sevgi dolu uyumlu bir döneme gireceksiniz. Bu ay çeşitli davetlere katılacak kulüp ve derneklerden üyelik daveti alacaksınız. Jüpiter’in etkisiyle para konularında lehinize gelişmelerle bütçenizi gözden geçirerek yeni ortaklıklara girebilirsiniz. İmajınızı yenilemek ve diliyorsanız estetik için uygun dönemde olacaksınız. Birikimlerinizle yeni ev almanın tam sırası. Boğa burcundan bir yakınınızın sorunlarıyla ilgilenirken eğlenceli zaman geçireceksiniz.

OĞLAK BURCU: Sevgili oğlak; Ekim ayı başlarındaki yeniay ve sonrasındaki dolunayın pozitif etkisiyle bu ay iş hayatınızda parlak büyük projelere imza atacak, yurt dışı ortaklıklar akademik başarılarla yıldızınız parlayacak. Bu ay daha çok kazanacaksınız. Ayaklarınızın yere daha sağlam bastığı Ekim ayında büyük düşünün ve harekete geçin. İkili ilişkiler ve ticaret alanlarında ideallerinize yakınlaşacak çevrenizden gördüğünüz ilgi sevgi ve destekle yeni terfiler alacaksınız. Kariyer alanında yükseliş finansal konularda ek gelir kapıları ilave primler yeni kazançlar sizi rahatlatıyor. Eşiniz ve yakınlarınızın size sormadan başına buyruk hareketleri olabilir sakin kalın uzlaşın kalp kırmayın.

KOVA BURCU: Sevgili kova; Ekim başlarındaki yeni ay ve dolunayın etkisiyle ilişkinizde partnerinizle iş yerinde ortaklarınızla tek vücut olacak her konuda birlikte hareket edecek bekleyen ve süren tüm sorunları ciddi kararlar alarak çözeceksiniz. Jüpiter sizlere bolluk bereket desteği verecek, para konusundaki beklentilerinizin gerçekleşmesi mümkün. Kazançlarınızın çoğalması işletmenizin büyümesi için iş arkadaşlarınız birlikte hareket etmeye şeffaf ve net olmaya özen gösterin. Evlilik hayatınızda eşiniz ve çocuklarınızla mutlu uyumlu sevgi dolu günler minik seyahatler sizi bekliyor.

BALIK BURCU: Sevgili balık; Ekim başlarındaki yeniay ve ortalarındaki dolunay desteğiyle ilişkilerinizi dengede tutmak sağlıklı iletişim etkileşim içinde olmak iş hayatınızda çok fazla kişiyle iletişim halinde olmanız gerekecek. Jüpiter’in yaydığı bolluk bereket ve şans enerjisinden sizlerde faydalanacak medya reklamcılık internet yayıncılığı bankalar sosyal güvenlik alanlarında karlı kazançlı faaliyetlerde bulunacaksınız. Eşiniz, ortağınız ve en yakın arkadaşınızla birikimlerinizi birleştirerek ortak bir yatırım imkanı yakalayacaksınız. Evinizi almak için gereken banka kredisi olumlu sonuçlanacak işyerinde ki arkadaşlarınızın sevgisi ve desteğiyle projelerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Bekar balıklar ilişkinizde kafa karışıklığı yaşıyorsanız güçlü sezgilerinize güvenin; doğru kişiyle berabersiniz. Evli balıklar eşinizin sıcak ilgi ve desteğiyle motive olacak sonbaharın tadına varacaksınız.


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN