HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

Şubat Ayına Özel Burç Yorumları

Magazinizmir

Koç ( Mart 21 - Nisan 19 ): Sevgili Koç;5 Şubatta Kova burcunda doğacak Yeniay etkisiyle enerjik, özgür ve tuttuğunu koparan, hedefe yönelik aktif yönünüzle dikkat çekeceksiniz. Spor, teknoloji, hukuk, siyaset, seyahat, medya-yayıncılık, yazarlık, eğitmenlik gibi alanlarda kendinizi göstereceksiniz. Finansal konularda başkalarıyla ilişkiniz, yeni projeler ve sürpriz girişimler önem kazanacak. Sizi rahatsız eden ve kendi başınıza çözüm bulamadığınız durumları güvendiğiniz dostlarınızla paylaşacak ve çözümleyeceksiniz.19 Şubatta ki dolunay etkisiyle her şeyin en iyisi ve en mükemmel olanına sahip olma çabanız artacak.

Boğa ( Nisan 20 - Mayıs 20 ): Sevgili Boğa; 5 Şubat Kova burcunda doğacak Yeniay etkisiyle, değişen koşullara çabucak adapte olup yeni fikirlerinizle öne çıkarak iş hayatında başarıya ulaşacaksınız. Siz bir grup içinde çalışmanın önemli bir proje içinde olmanın gururunu yaşayacaksınız. Ancak ortama göre çıkarlarınızı düşünerek hareket etmeniz gerekecek.19 Şubatta Başak burcunda oluşacak Dolunay Aşkta hem fazlasıyla duyarlı hem de armudun sapı üzümün çöpü var diyerek ince eleyip sık dokuyor olmanız değişim ihtiyacınızı arttıracak. 

İkizler ( Mayıs 21 - Haziran 20 ):  Sevgili İkizler ;Kova burcunda doğacak Yeniay etkisiyle bilgi ve tecrübenizi dış dünyada gösterecek yurt içi belki de yurt dışı seyahatlere çıkacaksınız. Sosyal yenilikçi, aktif, samimi kişiliğiniz insanlarla kurduğunuz güçlü diyalog size yeni iş alanları açacak. Yurtdışı, bağlantılar, teknoloji, iletişim alanlarında yenilikler gündemde olacak. Devam eden ilişkilerde partnerden maddi manevi destek alacaksınız. Bekar İkizlerin hayatına eğlenceli, cömert, yaşamayı seven, zevk sahibi pozitif düşünen bir partner girecek.

Yengeç ( Haziran 21 - Temmuz 22 ): Sevgili Yengeç;5 Şubatta Kova burcunda doğacak Yeniay, arzu ve isteklerinizi elde etmek için iş ilişkinizde aktif olmak yeni para kaynakları bulmak, kazanmak, başkalarını etkilemek ve ilerlemek isteğinizi arttıracak. Maddi anlamda sıkışıklıkları aşacak eşinizle ve çocuklarınızla kısa bir tatil yapacaksınız.19 Şubat saat 18:55 Başak burcunda oluşacak Dolunay etkisiyle söylenenlere, söylediklerinize dikkat etmeniz sakin objektif olmanız gerekecek. Bazen duygular, mantığımızın sesini bastırabilir. Bu hatalı karar vermeye neden olur. Aile içi sorununuzda bir yanınız kaçıp gitmeye, uzaklaşmaya, rahatlamaya hazırken, ruhunuz ve mantığınız arasında çelişkiye düşeceksiniz.

Aslan ( Temmuz23 - Ağustos 22 ): Sevgili Aslan; 5 Şubatta Kova burcunda doğacak Yeniay, cesaretinizi, günlük hayatınızda eğlence moral ve motivasyon gücünüzü arttıracak. Bekar Aslanlar, bugüne dek rastlamadığınız özel çekici partner karşınıza çıkacak. Evli Aslanlar partnerinizle yeniden aşkı mutluluğu yaşayacak sorunlarınızı kolayca çözeceksiniz. Yabancı uyruklu veya başka bir şehirde yaşayan kişilerle iş anlaşması gündemde olacak. Bu Yeniay, bir çocuk sahibi olmaya çok uygun.19 Şubattaki Dolunayın etkisiyle, eşiniz (partneriniz)iş ortağınız veya başkalarıyla her türlü paylaşımda duyarlı düşünecek bekleyen sorunları çözeceksiniz. 

Başak ( Ağustos 23 - Eylül 22 ): Sevgili Başak; Çalışkan yapınız ve çevrenize hizmet etmek nazik olmak iyilik çabanızla övgü alacaksınız. Ancak kıymetinizi bilmeyen sizi ikinci sınıf gören kişiler yöneticilerle çalışıyorsanız ayrıca böyle bir ilişki içindeyseniz tabii ki kendinizi düşünmeniz ve korumanız gerekecek. Maddi konularda riskten uzak, akıllıca hareket etmeniz korktuğunuz şeylerle yüzleşmeniz gerekecek. Aileniz, alıştığımız insanlar, yuvanız, geleneklere bağlılığınız sevdiklerinize karşı sorumluluklarınız artacak. 19 Şubatta Kova burcunda ilerleyecek Güneş süresince sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 

Terazi ( Eylül 22 - Ekim 22 ): Sevgili Terazi;5 Şubatta doğacak Yeniay, sıra dışı bir aşkın keyiflenmenin, özgürlüğün ikili temasların göstergesidir. İlişkilerinizde ve işyerinde baskı, sorgulama, şunu şöyle yap denilmesi işinize gelmeyecek belki iş arkadaşlarınızla kutuplaşmalar yaşayacaksınız. Ev almayı düşünüyorsanız Kredi geri ödemeleri gözünüzü korkutacak ancak korkmayın Veraset veya miras yoluyla sürpriz paranız gelecek. Aile içinde bir mülkün paylaşımı konuları gündeme gelecek. Sanatsal çalışmalar, mistik faaliyetler, şifacılık, doktorluk, hemşirelik, müzik, moda hasta bakımı, evcil hayvanlar, rehabilitasyon gibi mesleklerle ilgili kurs ve etkinliklere  ilginiz artacak  Sağlık açısından ayaklarımız, soğuk algınlığı, romatizma ve ağrıların mutlaka doktora gösterilmesi gerekecek.

Akrep ( Ekim 23 - Kasım 21 ): Sevgili Akrep; İş hayatında daha çok sorumluluk almaya, akıllıca düşünmeye gayret edecek eş dost arkadaş kardeşiniz veya yakınınız olan kişilere karşı sorumluluk duyacaksınız. Yeni bir projeye dahil olacak daha çok sıkı çalışmanız gerekecek. 5 Şubat doğacak Yeniay, önümüzdeki bir aylık süreçte farklı bir yaşam sürmek arzunuzu tetikleyecek Yeni bir şeyler yapmak, değişmek, canlanmak eğlenmek ihtiyacınız artacak. Baskı, kısıtlanma, rahatsızlık hissettiğimizde sabır göstermeyerek tepkinizi dile getireceksiniz Ev içinde ufak tefek değişiklikler yapmak size keyif verecek. Evli Akrepler de eşlerinin kendilerine ayak uydurmasını, belki yeni bir eve taşınmak, ev içinde bir değişiklik yapmak isteyecekler.

Yay ( Kasım 22 - Aralık 21 ): Sevgili Yay;5 Şubat Kova burcunda doğacak Yeniay size her alanda olumlu gelişmeleri, değişimleri yenilik, şans sürprizler müjdeli haberler getirecek. Ev ve işyeri bina değişiklikleri işte kariyer çıtayı yükseltmek, kendinizi keşfetmek çabası artacak İsteklerinizi elde etmek, özgürce hareket etmek ihtiyacınız artacak, değişim rüzgarına kapılmanız söz konusu olacak. Eğitim, iş veya özel anlamda karşınıza çıkan fırsatlar başınızı döndürecek Bazılarınız Seyahate çıkacak yabancı dil öğrenecek, birçok insanla tanışarak farklı ve sıra dışı güzellikler yaşayacaksınız. Sizi tanıyanlar leyleği havada gördü diyecek zira sürekli seyahatler gündeme gelecek.19 Şubat saat Balık burcunda ilerleyecek Güneş, kendinizi en rahat, huzurlu, sakin hissettiğimiz alanlara, insanlara doğru çekilme arzunuzu tetikleyecek.

Oğlak ( Aralık 21 - Ocak 19 ): Sevgili Oğlak; 5 Şubat ta ki Yeniay, parasal açıdan özgür hareket etmek, rahat yaşamak, değişimde bulunmak isteğinizi körükleyecek. Sıra dışı bir şeyler yapmak isteğiyle eviniz, aileniz, her türlü alım satım tadilat, ikili ilişkiler alanlarında hızlı şekilde karar vereceksiniz. Merkür’ün etkisi sadece çevresel konularda değil, çalışma hayatınız, sağlık, yurtdışı, eğitim, ihtisas, tayin terfi her alanda, inanç ve hayata bakış açınızı değiştirecek..19 Şubat Başak burcunda oluşacak Dolunay, hem kendinize hem başkalarına faydalı olacak projelere ve çalışmalara yönelmenizi sağlayacak. Zihniniz ve bedeninizle yaptığınız işe odaklanacak başarılı projelerinizle gündemde geleceksiniz

Kova ( Ocak 20 - Şubat 18 9: Sevgili Kova;  5 Şubatta doğacak Yeniay sizler için bonus değerindedir. Yeniay etkisiyle her türlü destek, özgürlükler, umut, güzellik ve çeşitli kazançlar elde edeceksiniz. Attığınız her adım, girişimde bulunduğunuz her işte başarılı olacaksınız. İş hayatı ve özel hayatınızda yabancı ülke bağlantılı kişilerle kurulan iletişim hangi amaçla olursa olsun sizin lehinize gelişecek. Grup liderliğinden, toplumsal ilişkilere kadar kendinizi nerede görmek istiyorsanız, bir adım atmanın tam zamanı sonucuna ve başarılarınıza inanamayacaksınız. 19 Şubatta Başak burcunda oluşacak Dolunay, etkisiyle hesap kitap yapmadığınız gereksiz harcamalardan kaçınmanız yeni kazanç alanlarını değerlendirmeniz gerekecek.

Balık ( Şubat 18 - Mart 20 ): Sevgili Balık;5 Şubat Kova burcunda doğacak Yeniay, değişim ihtiyacınızı yükseltecek. Bu farklı bir iş denemek, ek bir kazanç elde etmek, bir projede yer almak şeklinde olabilir sonuç lehinize gelişecek.19 şubatta oluşacak Dolunay, iyi niyetli düşünmenin ve zaafların işaretçisidir. Hesap kitap yapmadan gereksiz harcamalar yapmamalısınız. Canımız sıkkın olduğunda alışverişe çıkıp, lüzumlu lüzumsuz ürünler satın almaktan kaçınmanız gerek. Dolunay, mistik konular, yazarlık, edebiyat, şifa mesleklerinden gelen kazanca işaret. İkili ilişkilerde, ticari ortaklıklarda çelişkili davranışlar, kararlar söz konusu olacak. Kimi Kovalar ev satın almayı, kiralamayı, ofis açmayı düşünecek.


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN