HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

Ocak Ayına Özel Burç Yorumları

Magazinizmir

Koç ( Mart 21 - Nisan 19 ) : Sevgili Koç; 6 Ocak tarihine dek Mars Merkür hareketiyle Yenilikleri Keşfetme, engellerle mücadele gücünüz artacak öne atılabilir, meydan okumalarda bulunabilir, rekabetçi davranabilirsiniz. İkili ilişkilerde ve aile büyüklerinizle veya iş yerinde üst konumdaki kişilerle görüşmede aranıza belli bir mesafe koymanız gerekecek Fikirleriniz genelde işe dönük, Hayatınızı kariyerinizi güvence altına almak ön planda olacak. Oğlak burcunda 6 ocaktaki Kısmi Güneş Tutulması sizin için, Daha fazla çalışmak, hedefe yönelik ilerlemek  Planlı çalışarak, zorlukları zirveye giden yolun basamak taşı olarak görmek demek. Aşk hayatı, iş, eğitim, ticari konularda, seyahatler ve yeni tanışmalar gündemde olacak.

Boğa ( Nisan 20 - Mayıs 20 ) : Sevgili Boğalar;  6 Ocak tarihine dek Mars Merkür hareketiyle 'Şu niye böyle, bu neden şöyle' demek yerine, ne yapabilirim sorularına cevap bulacak, geçmişe takılmak kendinize acımak ve boş yere sinirlenmek yerine hedefinize kilitlenerek amacınızı gerçekleştireceksiniz. Evli değilseniz partner veya ebeveynlerin, evli iseniz eşiniz ve çocuklarınızın isteklerine vakit ayıracaksınız.21 Ocak Aslan burcunda Tam Ay Tutulması etkisiyle Basın, medya, akademik alanda başarılı olacak belki de işyerinde yönetici kadrosuna seçileceksiniz. Hedef olarak kendinize ne belirlerseniz, ona sıkı sıkıya sarılacak İnsanların saygı ve takdirini kazanacaksınız iş hayatında yeniliklerin, ekip çalışmalarının, projelerin önemi büyük.

İkizler ( Mayıs 21 - Haziran 20 ) : Sevgili İkizler; 6 Ocak tarihine dek işyerinde cesaretiniz yükselecek kendinizden emin duruşunuz yaptığınız her işe yansıyacak. İsteklerinizi rahatça ifade ederek istediğiniz şekilde ilerleyecek ve üzerinizdeki baskıları, sorunları aşacaksınız. Evli ve ilişkisinde mesut olanlar için birlikte yapılan güzel iletişimler ve yolculuklar; İlişkisinde problem olanlar için iletişimi güçlü tutmak gerekecek. Bekar İkizler belki de ruh eşiyle tanışacaklar. Yeni bir iş teklifi geldiğinde bunun artıları ve eksilerini dikkatlice değerlendireceksiniz.21 Ocaktaki Tam Ay Tutulmasının etkisiyle, maddi-manevi açıdan kendinizi güvence altına almak arzusuyla Kazanç getirici işlere, plan ve projelere, yeniliklere önem vereceksiniz.

Yengeç ( Haziran 21 - Temmuz 22 ) : Sevgili Yengeçler, İş hayatında mücadeleci yapınız sizi üst pozisyonlara taşıyacak, isteklerinizi elde etmenin yollarını keşfedeceksiniz. Atılımcı, özgür, kendine güvenen bir kişi olarak, hakkınızı elde etmek, işinizde kendinizi göstermek çabanız ön plana çıkacak. 6 Ocak Kısmi Güneş Tutulması, ilişkileri geliştirme, sağlam bir temele oturtma, uzun vadeli bir karar alma yı İlişkide dayanışma içinde olmayı gerektirecek "21 Ocak Aslan burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması değişen ruh hallerini işaretçisi. Sabırsızlık yaşayacak Yaşam hakkında görüşlerinizi bir temel üzerine oturtmada zorlanacaksınız. Rahatlayın kendinize bir bakmak, her konuda kararlı olmak gerekecek.

Aslan ( Temmuz 23 - Ağustos 22 ) : Sevgili Aslan; Marsın-Koç burcundaki hareketi Merkür etkileriyle, Siz Aslanlar atak, cesur, dayanıklı, hareketli yapınızla enerjinizi bir hayli aktif şekilde kullanabileceksiniz Eğitim hayatınızla ilgili yeni kararlar almaya, yerleşim yerinizle ilgili değişimde bulunmaya, yolculuklar yaparak her şeyi bizzat yerinde görmeye çalışacaksınız. Merak ettiğiniz konularda harekete geçip istediğiniz şeyi elde etmek, ona sahip olmak isteyeceksiniz.21 Ocakta burcunuzda oluşacak Tam Ay Tutulması etkisiyle, Kendi duygularınızla temas edip, nerelerde güçsüz hangi konularda hassas olduğunuzu tespit edecek kendinize vakit ayıracaksınız.

Başak ( Ağustos 23 - Eylül 22 ) : Sevgili Başaklar; ayın altısına dek yasal haklarınızın peşine düşecek prim maaş komisyon alacak tahsilatıyla ilgili konularla meşgul olacaksınız. Maddi konularda riskten uzak, akıllıca hareket etmeniz gerekecek.6 Ocak oğlak burcundaki kısmi Güneş tutulması enerjisi, bekar başakların flört ilişkilerini evliliğe dönüştürecek, evlilerin çocuk sahibi olmasını sağlayacak iş ortaklıklarının önünü açacak. Hayatın genelinde uyum, paylaşım, istikrar ve denge olguları bu tutulmayla önem kazanacak. Sevgili Başaklar, 21 Ocak saatteki Tam Ay tutulmasıyla, hedeflerinizi belirleyecek ve her anlamda güvenceye kavuşmak isteyeceksiniz.

Terazi ( Eylül 22 - Ekim 22 ) : Sevgili Terazi; Ocak ortalarına dek aile, iş hayatı, aile büyükleri ile ilişkiler, yaşam güvenceniz konusunda daha ciddi düşünmeniz problemleri bekletmeden çözmeniz gerekecek. Aile üyelerinin birbirine karşı dürüst olması, net konuşması, güven vermesi ve sorumluluk duyması bu dönem de önem kazanacak.7 Ocak - 4 Şubat arasında Venüs-Yay burcunda seyrini sürdürecek. Teraziler rahat bir nefes alabilecek. Bir de Jüpiter-Yay seyrini hesaba katarsak bu yılki Venüs-Yay geçişi son derece pozitif etkiler sergileyecek. Terazilerin morali ve mali anlamda gelirleri yükselecek, toplumsal ilişkilerde, grup ve ekip çalışmalarında sosyal çevreleri genişleyecek. 

Akrep ( Ekim 23 - Kasım 21 ) : Sevgili Akrepler, Ay ortasına dek, İşlerinize ağırlık vereceksiniz. Ancak bu dönemde sağlığınıza özen göstermeniz gerekecek sağlık kontrollerinizi yaptırmalısınız. Enerjiniz oldukça yükselecek, planlı, programlı çalışarak başarılı olacaksınız. İşinizde araç ve gereçlerin ve belki de evinizde mutfak banyo bölümlerin bakım, onarım ve tamirini yaptıracaksınız. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız başka planlarınız varsa bunları yürürlüğe koymayı arzulayacaksınız."21" Ocaktaki Tam Ay Tutulmasının etkisiyle, kendinizi güvende hissetmek ve hayatınızı sağlam temeller üzerine inşa etmek kendinizi geliştirmek isteyecek kariyer hedefinizi belirleyerek ilerleyeceksiniz.

Yay ( Kasım 22 - Aralık 21 ) : Sevgili yaylar; Ocak ortalarına dek, İş hayatında hareketli yapınız cesaretli projelerinizle öne çıkacaksınız ve aşk hayatınız canlanacak. Bu dönemde ailevi ilişkilerde ufak tefek sorunlarınız varsa, bunları birkaç gün içinde istediğiniz şekilde çözeceksiniz. Mali konularda daha ciddi düşünerek titizlikle planlarınızı uygulayacaksınız. Ailenizin ve kişisel ihtiyaçlarınızın temini için çaba sarf edecek daha fazla çalışacak, yatırıma yöneleceksiniz. Gerçekçi bir şekilde duruma bakacak, değerlendirecek ve kendinizi geliştirmek için elinizden geleni yapacaksınız.21 Ocaktaki Tam Ay Tutulması etkisiyle, başkalarıyla olan bağlarınızı maddi-manevi anlamda güçlendirmeniz gerekecek kaynaklarınızı idareli kullanacaksınız. Tutulma etkisiyle günlük yaşantınız değişecek zararlı alışkanları geride bırakacaksınız.

Oğlak ( Aralık 21 - Ocak 19 ) : Sevgili Oğlaklar, Ocak ortalarına dek; eviniz, ailenizle ilgili konularda hızlı ve baskın şekilde kararlar almanız gerekecek. Bu kararları uygulamada acele etmeyiniz. Bir yer kiralamak, satın almak veya bir meseleyi çözüme kavuşturmak için harekete geçeceksiniz."6"Ocak kısmi güneş tutulması etkisiyle iş ve özel hayatınızda sizi memnun edecek gelişmeler olacak. bu Tutulma size; bundan sonra yolun aydınlıktır sinyalini verecek arkanıza yaslanarak rahatlayabilirsiniz. Finansal konularda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Elimize para geçebileceği gibi harcamalarımız da artabilir. Ölçülü hareket etmelisiniz.

Kova ( Ocak 20 - Şubat 18 ) : Sevgili Kovalar; Ocak ortalarına dek girişimlerde bulunmak, cesaretle fikirlerinizi açıklamak, isteklerinizi kabul ettirmek ve hedefinize varmak daha kolaylaşacak. Hangi alanda aktif olmak isterseniz? O alanda Mars yanınızda olacak size enerji, aktivite, cesaret sağlayacak. Bu Mars geçişini iyi değerlendirmeli işinizde atak olmalısınız."6 Ocaktaki Kısmi Güneş Tutulması, maddi güvence ihtiyacınızı arttıracak. Önümüzdeki 1 yıllık süreçte, psikolojik ve bedensel anlamda düşünceleriniz, istekleriniz, arzularınız yönünde kendinizi gözden geçirecek meseleleri gerçekçi şekilde ele alarak kendinizle yüzleşeceksiniz. Böylece maddi-manevi anlamda başarıya ulaşacaksınız.

Balık ( Şubat 18 - Mart 20 ) : Sevgili Balıklar, Ocak ortalarına dek kazanç sağlayan karlı işler yaparak enerjinizi yükselteceksiniz. Ancak harcamalarınıza dikkat etmeli, kimseye borç vermemelisiniz. Kiminle iş yapıyorsanız güvenilir mi diye sorgulayacaksınız. 6 Ocak Kısmi Güneş Tutulması siz balıklara; hedef belirleme, amacınıza ulaşma, toplumsal ilişkilerde güçlenme, yeni projelerde yer alma, dostlarınızdan destek görme gibi olanaklar kazandıracak. Bütün bunlar maddi açıdan da sizi mutlu edecek. Yeni bir işe adım atmanız ve bu işi başarıyla bitirmenizi sağlayacak. 21 Ocak tam Ay tutulması etkisiyle, aşk hayatınızda, çocuklarınız ile ilişkilerinizde ve finansal olarak kendinizi güvende hissetmek isteyeceksiniz.


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN