HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

KASIM BURÇLAR-2022

Magazinizmir

KOÇ BURCU;Sevgili Koç Kasım ayına Ekim sonunda başlayan Mars retro etkileriyle kariyerinize,ailenize,işinize odaklanarak gireceksiniz. "8" Kasım'da "Boğa" burcunda "Uranüsyen "Dolunay"ve "Tam Ay Tutulması "gerçeklesecek;Duygusal ilişkilerinizde sorunlu arkadaşlıklarınızda sizi tüketen,enerjinizi aşağı çeken kisilerle aranıza mesafe koyacak,bilinçaltınızı mesgul eden takıntı haline gelmiş sorunlarınızı çözümleyeceksiniz.Ani bir ayrılık, ani bir ortaklık, yurt ici yurt dışı sürpriz eğitim ve yaşam olanaklarını değerlendireceksiniz. "16"Kasım'da "Venüs"ile Jüpiter üçgen açıda olacak,bu dönemde, bazılarınız hobileriyle ilgili eğitimlere yönelirken,bazılarınız da basın yayınla,sanat, resim ,makale,deneme,roman gibi yaratıcılığınız ve üretkenliğinizi öne çıkaran eserlerinizi yayınlayacaksınız "16-22"Kasım" aralığında önce "Merkür" sonra "Venüs " ve "Güneş" "Yay"burcuna geçecek; çocuk sahibi olmak isteyenler uygun dönemdesiniz, bazılarınız evlilik kararını yakınlarına açıklarken evlilik törenlerini gerçekleştirenler balayına çıkacaklar. "24"Kasım'da "Yay"burcunda "Yeniay" gerçekleşecek; yarım kalmış iş ve projelerinizi tamamlayacak,yeni bir ev belki araba alacak,yeni bir iş kolunda güçlü bir başlangıç yapacaksınız. "29" Kasım'da "Merkür" halen İkizler burcunda Retrosu devam eden "Mars"ile karşıt açıda olacak,bu dönemde borç almamalı borç vermekten kaçınmalı,sağlık kontrollerinizi aksatmamalısınız.

 BOĞA BURCU;Sevgili Boğa; Kasım ayına ailenize,iş seyahatlerinize, finansal konulara odaklanarak gireceksiniz. "8" Kasım'da "Boğa" yani sizin burcunuzda "Uranüsyen "Dolunay"ve "Tam Ay Tutulması "gerçekleşecek, hayatınızı zorlaştıran enerjinizi düşüren bazı ilişki veya durumları aniden sonlandıracak, iş hayatınızda geleceğinizle ilgili konularda köklü düzen değişikliği yaşayacaksınız.Kardeşleriniz,aile bireylerinizle birlikte ortak kararlar alacak,güzel olaylara tanıklık edeceksiniz. "16-22"Kasım" aralığında önce  "Merkür" sonra "Venüs " ve "Güneş" "Yay"burcuna geçecek; hala bir sevgilim yok diyenler,yakın çevresinden biriyle yeni bir aşka yelken açacak, işim yok yada işimde mutsuzum diyenler tam da arzuladığı gibi  bir işkolunda işe başlayacaklar.Bazılarınız bebeğinin doğumuyla bayram sevinci yaşarken çocuk sahibi olmak isteyenlerde bu dönemi değerlendirecekler. "24"Kasım'da "Yay"burcunda "Yeniay" gerçekleşecek; işyerinizde,aile içinde sosyal çevrenizde düşünceleriniz, fikirleriniz hayata bakış açınızla öne çıkacak bir yıldız gibi parlayacak,aranan kişi olacaksınız.Yeniye yeniliklere kendinizi açacak, sivil toplum kuruluşları ile ortak projelere katılacaksınız."29" Kasım'da "Merkür" halen İkizler burcunda Retrosu devam eden "Mars"ile karşıt açıda olacak,bu iki gezegen iletişim, ilişkiler, finansal konularda ay sonunda sizi zora sokacak stresli ortamlara yol açabilir,iyice incelemeden sözleşmeler imzalamayın, evlilik,Nisan, boşanma gibi kararlarınızı biraz erteleyin dinlenin, bağışıklık sisteminize önem verin.

 İKİZLER BURCU;Sevgili İkizler; Kasım ayına, finansal konulara eğitimlerinize,aile içi sağlık konularına odaklanarak gireceksiniz.  "8" Kasım'da "Boğa" burcunda "Uranüsyen "Dolunay"ve "Tam Ay Tutulması "gerçekleşecek; eskiye ait herşeyi geride bırakarak tamamen başka bir yaşam ve gelecek planına geçeceksiniz.Ani gelen teklifleri değerlendirecek belki iş kolunuzu değiştireceksiniz. Profesyonel meslek edinmeye yönelik kurslara gidecek , çeşitli eğitim fırsatlarını değerlendireceksiniz. "16"Kasım'da "Venüs"ile Jüpiter üçgen açıda olacak işi olmayanlar geliri yüksek bir iş koluna geçiş yapacak, ilişkim yok diyenler bu dönemde yeni bir aşka yelken açacak. "16-22"Kasım" aralığında önce  "Merkür" sonra "Venüs " ve "Güneş" "Yay"burcuna geçecek; çocuk sahibi olmak isteyenler uygun dönemdesiniz.Yeni iş bağlantıları kurmak,ek yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçeceksiniz.Bu dönemde düşünceleriniz imajınız, parlak fikirlerinizle işyerinizde yıldızınız parlayacak gündemi siz belirleyeceksiniz."24"Kasım'da "Yay"burcunda "Yeniay" gerçekleşecek; hayatınızın her alanında yeniye yer açacaksınız.Bazılarınız basın yayın,iletişim,halkla ilişkiler alanlarında eserlerinizi yayınlayacak,herkesin ilgi odağı olacaksınız. "29" Kasım'da "Merkür" halen İkizler burcunda Retrosu devam eden "Mars"ile karşıt açıda olacak; kontrol dışı gündemler, sağlık konuları,bilincaltınızda bastırdığınız duyguları tetikleyici olaylar sebebiyle başlayan takıntılarınızla ilgili psikolojik destek, yada kişisel gelişim alanlarında eğitim seans desteği almayı düşüneceksiniz.strese bağlı mide ağrısı gastrit, ülser, reflü ve benzeri hastalıklarla ilgili tıbbi destekler alabilirsiniz

YENGEÇ BURCU; Sevgili Yengeç 'Kasım' ayına  devam eden Mars retro etkileriyle  finansal konulara, iletişime,gelirlerinize odaklanarak gireceksiniz. "8" Kasım'da "Boğa" burcunda "Uranüsyen" "Dolunay"ve "Tam Ay Tutulması "gerçekleşecek; duygusal alanda kötüye giden sizin sürekli enerjinizi düşüren her alandaki bağlantılar ve ilişkilerinizi bitirip sonlandıracaksınız.İş hayatında kısa süreli sıkıntılı bir dönem,mali anlamda para kaybı veya alacakların tahsilinde gecikmeler olsada kısa sürede maddi açıdan güçleneceksiniz.İşinizde, iletişim alanında,sosyal çevrenizde amirlerinizin gözünde yeniden hakettiğiniz değere kavuşacaksınız. "16-22"Kasım" aralığında önce  "Merkür" sonra "Venüs " ve "Güneş" "Yay"burcuna geçecek; aşk hayatınızda, çocuklarla ilgili durumlarda güzel gelişmeler olacak, yeteneklerinizle hobilerinizle ilgili kurs ve eğitimler alacak,eşinizin ve kendi anne babanızın sağlık kontrolleriyle ilgileneceksiniz. "24"Kasım'da "Yay"burcunda "Yeniay" gerçekleşecek; yeni iş alanlarından davet ve iş tekliflerini değerlendirecek,sivil toplum kuruluşlarının evsizlere yönelik ve sevgili dostlarımız hayvanlara yönelik yardım projelerine destek vereceksiniz.Yurt içi ve yurt dışında eğitim, yaşam konularına karar vereceksiniz"29" Kasım'da "Merkür" halen İkizler burcunda Retrosu devam eden "Mars"ile karşıt açıda olacak,bu dönemde aşırı harcamalardan kaçınmalı,borç almamalı vermemelisiniz, kronik hastalıkların tetiklenme riskine karşı sağlık kontrollerini aksatmamalısınız.

ASLAN BURCU;Sevgili Aslan; Kasım ayına, bütçenize, ebeveynlerinizle ve çocuklarınızla ilgili konulara, iş seyahatlerinize odaklanarak gireceksiniz. "8" Kasım'da "Boğa" burcunda "Uranüsyen "Dolunay"ve "Tam Ay Tutulması "gerçekleşecek;yeni işe başlayanlar iş yoğunluğu ve aşırı sorumluluktan şikayet ederken, bazılarınızda geçmişle alakalı sizi aşağı çeken enerjinizi sömüren ilişki ve konuları tamamen sonlandıracaksınız.Bazılarınızda artık kangren olmuş evlilik veya ortaklıklara son verecek gelecek planınız da köklü net kalıcı değişiklikler yapacaksınız. "16"Kasım'da "Venüs"ile Jüpiter üçgen açıda olacak, imajınızı yenileyecek, bekleyen operasyonlarınızı gerçekleştirecek,evcil hayvanlarınızın sağlık kontrollerini yaptıracaksınız. "16-22"Kasım" aralığında önce  "Merkür" sonra "Venüs " ve "Güneş" "Yay"burcuna geçecek; Çocuk sahibi olmak isteyenler harekete geçecek, doğumu gerçekleşen "Aslanlar"da ailesinin genişlemesini dostları sevdikleriyle kutlayacak. İlişkim yok diyenler yeniden aşık olacaklar. "24"Kasım'da "Yay"burcunda "Yeniay" gerçekleşecek;eskiye dair ne varsa geride bırakacak hayatınızda yeniye yeniliklere yer açacaksınız. Bazılarınız  aniden evinizden sosyal çevrenizden taşınma kararı alacaksınız."29" Kasım'da "Merkür" halen İkizler burcunda Retrosu devam eden "Mars"ile karşıt açıda olacak,acil olmayan operasyonlarınızı dahi mümkünse bir sonraki ay ortasına ertelemeli, internet üzerinden para alışverişi yapmamalı,anlaşma veya sözleşme imzalanız gerekirse hukukî destek almayı ihmal etmemelisiniz.

 

 

BAŞAK BURCU;Sevgili Başak; Kasım ayına ödemelerinize,borç alacak dengesine, ticaretinize odaklanarak gireceksiniz. "8" Kasım'da "Boğa" burcunda "Uranüsyen "Dolunay"ve "Tam Ay Tutulması "gerçekleşecek;bu hafta içinde biraz stresli gergin hissedebilir, bulunduğunuz iş koluyla ilgili bazı konularda köklü değişiklikler yapabilirsiniz.Yurt dışı yaşam ve eğitim hatta kariyer olanaklarını değerlendirerek yeni bir yaşam alanı oluşturmayı seçebilirsiniz.Kuzenler, kardeşler ve yakın akrabalarınızla ortak programlar yapmak isteyeceksiniz. "16-22"Kasım" aralığında önce  "Merkür" sonra "Venüs " ve "Güneş" "Yay"burcuna geçecek; İş hayatınız ve yatırımlarınızla ilgili yeni kaynaklar ,yeni ortaklıklar,yeni iş alanlarına geçişler yapacaksınız. çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönemi değerlendirebilirsiniz. 24"Kasım'da "Yay"burcunda "Yeniay" gerçekleşecek;" bazılarınız yurt içi ve yurtdışı iş, eğitim olanaklarını  değerlendirecek belki yurt dışına taşınacak, bazılarınız yeni bir eve belki yeni bir şehre taşınacak yeni bir sosyal çevreye adım atacaksınız."29" 'Kasım'da "Merkür" halen İkizler burcunda Retrosu devam eden "Mars"ile karşıt açıda olacak,bu hafta mümkünse sakin ve ani kararlar almaktan kaçınmalı,zorunlu olmadıkça hiçbir şeyi gerekirse iki kez okumadan imzalamamalısınız. Sağlığınızla ilgili kontrollerinizi vaktinde yaptırmalı, hobilerinize dinlemeye de zaman ayırmalısınız.

TERAZİ BURCU;Sevgili Terazi; Kasım ayına Kariyerinize,ailenize,gelirlerinizi arttırmaya, yatırımlarınıza odaklanarak gireceksiniz. "8" Kasım'da "Boğa" burcunda "Uranüsyen "Dolunay"ve "Tam Ay Tutulması "gerçekleşecek; sürprizler, beklenmedik haberler alacak, gelecek hayatınızla ilgili bir devri kapatıp yeni bir devri açacaksınız.İletişim,medya,bilişim alanlarında eserlerinizle adınızı duyuracak,yeni ek gelir imkanlarına kavuşacak,toplum içinde göz önünde olacak ilgiye,sevgiye doyacaksınız.Aile içi konulara yönelik yakınlarınızla ortak kararlar alacak,yeni eğitimlere vakit ayıracaksınız. "16"Kasım'da "Venüs"ile Jüpiter üçgen açıda olacak,finansal alanda gelirlerinizi arttıracak atılımlar yapacak, verimli  bir döneme gireceksiniz. "16-22"Kasım" aralığında önce "Merkür" sonra "Venüs " ve "Güneş" "Yay"burcuna geçecek;Hala ilişkim yok diyenler yeni bir ilişkiye adım atacak, ilişkisi devam edenler evlilik kararını yakınlarına açıklayacaklar.Maddi manevi her alanda güçlenecek,arzuladığınız yatırımı gerçekleştirecek,ebeveynlere ve kardeşlerinize zaman ayıracaksınız. "24"Kasım'da "Yay"burcunda "Yeniay" gerçekleşecek; yurt içi ve yurt dışı yeni eğitimler alacak,yeni yatırımlar,yeni iş anlaşmaları,yeni ortaklık tekliflerini değerlendireceksiniz."29"Kasım'da "Merkür" ile retroda olan "Mars"karşıt açıda olacak,işleriniz,hukuki davalarınız,devam eden ticari ilişkilerinizde yavaşlamalar olabilir.Bu dönemi halk tabiriyle etliye sütlüye karımadan sakin ve her şeyi gözlemleyerek geçirmelisiniz.

AKREP BURCU; Sevgili Akrep; Kasım ayına, geçen ay başlayan,"Mars" retro etkileriyle kariyerinize, gelirlerinize ailenizin ve kendinizin sağlına odaklanarak gireceksiniz. "8"'Kasım' da "Boğa" burcunda "Uranüsyen" "Dolunay"ve "Tam Ay Tutulması "gerçekleşecek; ani ve sürpriz bitişler,işinizden,belki sizi yoran insanlardan, oturduğunuz şehirden,ani taşınmalar yaşayabilirsiniz."16-22" Kasım" aralığında önce  "Merkür" sonra "Venüs " ve "Güneş" "Yay"burcuna geçecek; bu dönemde birçok konuda haklılığınızı ispat edecek,açık görüşlü fikirlerinizle,devam eden projelerinizle,imajınızla sosyal çevrenizde gündemi siz belirleyecek lider olacaksınız."24"Kasım'da "Yay" burcunda "Yeniay" gerçekleşecek; bazılarınızda evinizi, işyerinizi başka bir semt veya şehre taşıyacaksınız.Bazı "Akrep"ler devam eden ilişkilerinde bekledikleri evlilik teklifini alacak belki yeni bir araç alacak belkide var olan evlerinin tadilatı onarımıyla ilgilenecek.Maddi açıdan çok güçlenecek,yatırımlarınızı gerçekleştireceksiniz."29" Kasım'da "Merkür" halen İkizler burcunda Retrosu devam eden "Mars"ile karşıt açıda olacak,eşinizin ailesi,kendi ebeveynlerinizin sağlık ve çeşitli konularında yanında olacak, hobilerinize,tatile dinlenmeye, çocuklarınızla ilgili konulara evcil hayvanlarınıza vakit ayıracaksınız.

YAY BURCU;Sevgili Yay; Kasım ayına, ailenize, iş seyahatlerinize,alacak verecek dengesine, sağlığınıza odaklanarak gireceksiniz. "8" Kasım'da "Boğa" burcunda "Uranüsyen "Dolunay"ve "Tam Ay Tutulması "gerçekleşecek;ani bir evlilik veya iş değişikliği kararı alabilir,hukuki davalarınızda yavaşlama,stresli kısa bir dönem yaşayabilirsiniz.Kendi işini yapan bazı "Yay"lar kapatmak yada alan değiştirmek isteyecek,geleceğe yönelik kesin kalıcı değişiklikler yapacak.Maddi manevi her alanda sürpriz teklifler alacak, kariyerinizde sizi yücelten  arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız. "16-22"Kasım" aralığında önce  "Merkür" sonra "Venüs " ve "Güneş" "Yay"yani sizin burcunuza  geçecek;sihirli bir değnek değmişcesine bu dönemde ilişkiler,aşk,para,ortaklıklar her alanda mucizeleri,sürpriz kazançları,yaşayacak,doğum günlerinizide kutladığınız bu ayda mutluluk,sevgi,ilgiye,hediyelere doyacak,ayağınıza gelen fırsatları değerlendireceksiniz.Bazılarınız yeni doğan bebeklerinin sevincini yaşarken, bazılarınızda evlilik sonrası balayı tatiline çıkacak. Yakın akrabalarınızla, aile bireylerinin mutlu olaylarına iştirak edeceksiniz."24"Kasım'da "Yay"yani sizin burcunuzda"Yeniay" gerçekleşecek; iletişim,medya,bilişim alanlarında  ve sosyal konularda, yeni projelerinizi hayata geçirecek,eskiye dair ne varsa geride bırakacak her alanda yeniye yer açacaksınız.Ay sonuna dek her alanda zafer sizin,gelirlerinizi ikiye hatta üçe katlayacak sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız."29" Kasım'da "Merkür" halen İkizler burcunda Retrosu devam eden "Mars"ile karşıt açıda olacak; ticari konularda,ikili ilişkilerde hızlı kararlar almaktan,ticari sözleşmeler imzalamaktan  kaçınmalı,bu dönemi dinlenerek mümkünse sağlığınıza özen göstererek, aşırı harcamalardan kaçınarak geçirmelisiniz.

OĞLAK BURCU;Sevgili Oğlak; Kasım ayına,yurt içi ve yurtdışı iş seyahatlerinize,  kariyerinize,ailenize, finansal konulara  odaklanarak gireceksiniz. "8" Kasım'da "Boğa" burcunda "Uranüsyen "Dolunay"ve "Tam Ay Tutulması "gerçekleşecek; hayatınızda tıkanmış konuları, bastırdığınız duyguları, takıntı haline gelmiş olayları,yolunda gitmeyen ilişkileri nihayete erdirecek, sonlandıracaksınız.Aile içinde devam eden gerginlik yaratan sorunları çözmek açısından olumlu ve Hoşgörülü davranmanız gerekecek."16-22"Kasım" aralığında önce  "Merkür" sonra "Venüs " ve "Güneş" "Yay"burcuna geçecek; gecikmiş alacaklarınızı tahsil edecek, ailenize ait bir malın satışından veya miras olarak, eşinizden, ortaklığınızdan gelen parayla istediğiniz ev,arsa,araba yatırımını gerçekleştireceksiniz. "24"Kasım'da "Yay"burcunda "Yeniay" gerçekleşecek;eski ve yarım kalmış bütün işlerinizi bitirecek,yeni anlaşmalar,yeni iş alanlarında ortaklıklara evet diyecek,yeni gelir kaynakları,yeni projeler,yeni ev ve sosyal çevreye geçişler yapacaksınız. İlişkisi olmayanlar yeni bir aşka yelken açacak, işim yok diyenler farklı alanlarda yeni bir işe başlayacaklar. "29" Kasım'da "Merkür" halen İkizler burcunda Retrosu devam eden "Mars"ile karşıt açıda olacak; eşinizin kardeşleri,yeğenler kuzenler ile ilgilenecek, sağlık kontrollerinizi zamanında gerçekleştireceksiniz.Bu hafta boyunca harcamalarınızda aşırıya kaçmamalı,borç almamalı borç vermemelisiniz.dinlenmeye hobilerinize,ailenize de zaman ayırmalısınız.

KOVA BURCU; Sevgili Kova ; Kasım ayına ekonomiye, kariyerinize,ailenize odaklanarak gireceksiniz. "8" Kasım'da "Boğa" burcunda "Uranüsyen "Dolunay"ve "Tam Ay Tutulması "gerçekleşecek;eski yaşantınıza ait sorunlu bütün ilişkilerinizi sonlandıracak, bakış açınız ve düşüncelerinizi değiştirecek, geleceğe yönelik yepyeni ve kalıcı bir düzen değişikliği yapacaksınız. "16-22"Kasım" aralığında önce  "Merkür" sonra "Venüs " ve "Güneş" "Yay"burcuna geçecek;İdealinizdeki sizi motive eden gelirinizi ikiye üçe katlayan iş ve projelere başlayacaksınız. Bazılarınız evlilik kararı alacak, bazılarınız evlilik törenlerini gerçekleştirerek balayı tatiline çıkacaksınız. Çocuk sahibi olmak isteyenler uygun dönemdesiniz,aile içinde kardeşler ve çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız. "24"Kasım'da "Yay"burcunda "Yeniay" gerçekleşecek;Maddi manevi her alanda, ilişkilerinizde yaşantınızın her alanında yenilikler yapacak,yeni bir eve belki şehre taşınacak yeni arkadaşlar edineceksiniz.Maddi açıdan da çok güçlü olacağınız bu dönemde,kısa bir tatile, sevdiklerinizede zaman ayıracaksınız."29" Kasım'da "Merkür" halen İkizler burcunda Retrodaki "Mars"ile karşıt açıda olacak; Yurt içi yurtdışı eğitimlerinizle ilgili lehinize gelişmeler yaşayacak,para ile ilgili konularda daha temkinli olacak, gereksiz harcamalardan kaçınacaksınız.

BALIK BURCU; Sevgili Balık; Kasım ayına, eğitimlerinize, kariyerinize, sağlık konularına odaklanarak gireceksiniz. "8" Kasım'da "Boğa" burcunda "Uranüsyen "Dolunay"ve "Tam Ay Tutulması "gerçekleşecek;hayatınız boyunca hiç olmadığınız kadar cesur olacak,ani ve kalıcı kararlar alacak, hayatınızı adeta yeniden programlayacaksınız.Bilincaltı ile ilgili konularda, kronikleşmiş hastalıkların tedavisinde uzman desteği alacaksınız. "16-22"Kasım" aralığında önce  "Merkür" sonra "Venüs " ve "Güneş" "Yay"burcuna geçecek; işinizde, kariyerinizde yükselecek, mucizevi güzel gelişmeler yaşayacak maddi açıdan çok güçlenecek,tatile çıkacaksınız.İmajınızı yenileyecek,bakış açınızı değiştirecek güzel gelişmeler yaşayacaksınız.Bazılarınız beklediği evlilik teklifini alacak, ilişkim yok diyenler tutkulu bir aşka yelken açacak. "24"Kasım'da "Yay"burcunda "Yeniay" gerçekleşecek; Bazılarınız evinizin tadilatı onarımıyla ilgilenecek, komşularınızla ortak programlar yapacaksınız. Bazılarınız yurtdışında yaşama kararı alacak, bazılarınız da yeni bir ev yeni projeler,yeni sosyal çevre ve arkadaşlıklara odaklanacaksınız.Ailenizle birlikte geleceğinize yönelik kalıcı değişiklikler yaşayacaksınız. Sivil toplum kuruluşları ile ortak projelere katılacaksınız. "29" Kasım'da "Merkür" halen İkizler burcunda Retrosu devam eden "Mars"ile karşıt açıda olacak,bu dönemde aşırı harcamalardan kaçınmalı, internet üzerinden para transferi yapmamalı, gerekmedikçe ortaklıklar la veya herhangi bir konuda sözleşme anlaşmaları  hukuki destek almadan imzalamamalısınız. Spora, eğlenceye, dinlenmeye, kendiniz ve ailenize, hobilerinizle ilgili kurslara zaman ayıracaksınız.

 


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN