HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

Mart Ayına Özel Burç Yorumları

Magazinizmir

Koç ( Mart 21 - Nisan 19): SEVGİLİ KOÇ; 6 Mart’ta  Balık burcunda gerçekleşecek yeniay sizlere geçmişin kötü anılarından özgürleşip yeni bir hayata başlamak için destek verecek. Eski aşkınız ve eski ne varsa karşınıza çıkacak ve kafanız karışacakken yeniay yenilenmenize ışık tutacak. 6 Mart itibariyle Uranüs tekrar Boğa burcuna geçecek. Maddi anlamda değişim ve dönüşüm yaşayacağınız yeni imkanlar, sürpriz ek gelirler, yeni kazanç olanakları uzun süre gündemde olacak. 21 Mart’ta Terazi burcunda oluşacak dolunay, ilişki ve evlilik konularında sizi strese sokabilir. Dolunay sürecinde partnerinizle aranızda anlaşmazlıklar varsa agresif davranmaktan kaçının çünkü bu dolunay ilişkinizi yıpratacak gelişmelere neden olabilir.

Boğa (Nisan 20 - Mayıs 20): SEVGİLİ BOĞA; 1 Mart tarihinde Venüs Kova burcunda ilerlerken üç hafta boyunca iş ve kariyer hayatınızda altın döneminizi yaşayacak projeleriniz yeni fikirlerinizle öne çıkacaksınız. 6 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek yeniay size hayatınızda yeniliklere yer açmayı yeni aşk yeni dostluk ilişkilerini gündeme getirecek. Yaptığınız işle daha büyük kitlelere sesinizi duyuracak, kazancınızı arttıracaksınız. 6 Mart itibariyle Uranüs tekrar Boğa burcuna geçecek. Sizin burcunuzda 7 sene boyunca hareketini devam ettirecek Uranüs, hayatınızın her alanında sizi değiştirmeye enerjinizi yükseltmeye geliyor. 21 Mart’ta Terazi burcunda oluşacak dolunay sağlığınızda negatif durumlara yol açabilir. Soğuk algınlığına dikkat.

İkizler (Mayıs 21 - Haziran 20): Sevgili İkizler; 1 Mart Venüs Kova’da. 26 Mart’a kadar eğitim, kariyer ve ticari alanlarda şansınız artacak. Yurt dışı seyahatleri gündemde olacak. Yeni tanışacağınız birine gönlünüzü kaptırabilirsiniz. 5 Mart itibariyle yılın ilk Merkür retrosu Balık burcunda başlıyor olacak. 5-28 Mart arası kariyer hayatınızda dikkatli olmalısınız. Bazı işleriniz ters gidebilir. Projelerinizi tekrar tekrar baştan yapmak zorunda kalabilir, yöneticinizle çatışma yaşayabilirsiniz. 6 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek yeniay kariyer hayatınızda yeni bir sayfa açarak size enerji verse de yeni bir işe başvurmak yerine şu anki işinize devam etmeniz sağlıklı olacak. 21 Mart’ta Terazi burcunda oluşacak dolunay aşk hayatınızda gerginlik dargınlıklara neden olabilir kalbiniz kırılabilir. Sakin olmanızda fayda var.

Yengeç (Haziran 21 - Temmuz 22): SEVGİLİ YENGEÇ; 1 Martta Venüs Kovada. 26 Mart’a kadar finansal konularınızda pozitif gelişmeler yaşayacaksınız. Büyük miktarda para, bekleyen kredi parası, gecikmiş prim alacakları, miras gibi hak paralarınızı alacaksınız. 6 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek yeniay eğitim hayatınızda, uluslararası işlerinizde, ortaklarınızla ticarette sizi destekleyecek., hayatınızda büyük değişimler yaşayacak belki bulunduğunuz ortamı, evi, işyerinizi değiştirecek, bazı zararlı dostları hayatınızdan çıkaracaksınız. 21 Mart’ta Terazi burcunda oluşacak dolunay ailevi konularda gergin olmanıza yol açacak. İletişimde sakin olmalısınız. Evinizde onarım, tadilat ve riskli işlerden kaçının zira ev kazaları gündemde olacak.

Aslan (Temmuz 23 - Ağustos 22): SEVGİLİ ASLAN; 6 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek yeniay dönemi özellikle finansal açıdan güzel fırsatlar karşınıza çıkacak. 6 Mart itibariyle Uranüs Boğa burcuna geçiyor. 7 sene boyunca kariyer hayatınızda büyük değişimler yükseliş yaşayacaksınız. Çalışmıyorsanız da artık gelecekle ilgili planlarınızı eyleme dökeceksiniz. Hobinizi iş fırsatına çevirmek çalışmaya başlamak yeteneklerinizden para kazanmak için harekete geçeceksiniz. 21 Mart’ta Terazi burcunda oluşacak dolunay esnasında elektronik aletlerinize bozulabilir, iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Özellikle iş ortamında söyledikleriniz yanlış anlaşılabilir. Attığınız mailler veya mesajlar yerine ulaşmayabilir. Aileniz, eşiniz, kardeşinizle gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Başak (Ağustos 23 - Eylül 22): SEVGİLİ BAŞAK; 1 Mart tarihinde Venüs Kovada. 26 Mart’a kadar ofis ortamında başarınızla yönetici pozisyonuna yükselebilirsiniz. Maddi olanakları fazla olan bir iş teklifi alacaksınız. Sağlıklı huzurlu  ruhen pozitif olacaksınız. Yeni bir evcil hayvan edinmeyi düşünebilirsiniz. 5-28 Mart arası eşinizle veya sevgilinizle aranızda gergin durumlar oluşabilir. Partneriniz hakkında bilmediğiniz şeyler öğrenebilirsiniz. Ancak önce partnerinize soracak size söylenenlerin dedikodudan başka bir şey olmadığını göreceksiniz. 6 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek yeniay retronun negatif etkisini kurtarmaya geliyor. Bazılarınız samimi sevgi dolu yeni bir ilişkiye başlayacak. Akademik hayatınızda ani bir değişiklik yapabilirsiniz.

Terazi (Eylül 22 - Ekim 22): SEVGİLİ TERAZİ; 1 Mart ta Venüs Kova burcunda. 26 Mart’a kadar hayatınızın her evresinde şansınız çok açık olacak. Bu dönem olmaz dediğiniz her şey bütün dilekleriniz gerçek olabilir. Aşk ilişkinizde neşeli hareketli, tutkulu bir döneme gireceksiniz. Çocuğu olmayanlar varsa bu dönem uygun zaman. 28 Mart’a dek sağlığınıza özen göstermelisiniz. Zira geçmişteki rahatsızlığınız nüks edebilir. Bu dönem yanıltıcı enerjiler gündemde olacak. 6 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek yeniay iş hayatınızda yenilikleri, yeni pozisyonları gündeme getirecek. Büyük yatırımlar yaparak hiç hayal etmediğiniz gayrimenkullere sahip olabilirsiniz. 21 Mart tarihinde Güneş Koç burcuna geçiyor. 20 Nisan’a kadar ilişki ve evlilik konularınızda partnerinizle birbirinize daha bağlı olduğunuz bir dönemde olacaksınız.

Akrep (Ekim 23 - Kasım 21): SEVGİLİ AKREP; 1 Martta Venüs Kova burcunda Gayrimenkul yatırım planınız varsa bu dönem sonuçlandırabilirsiniz. 5 Mart itibariyle yılın ilk Merkür retrosu Balık burcunda başlıyor olacak. 5-28 Mart arası aşk hayatınızda karmaşa ve ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Partnerinizle anlaşmakta zorluk çekecek, bir şeyler sakladığını düşüneceksiniz. 6 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek yeniay retronun etkilediği aşkta pozitif gelişmelerle sizi mutlu edecek. Belki karşı taraftan emin olmadan ilişkiye başlayıp bir şans vermek isteyebilirsiniz. Genel olarak hayatınızın her konusunda şansınızın açık olduğu dönemde olacaksınız. 21 Mart’ta oluşacak dolunayda riskli işlerden sakınmalısınız. Psikolojik olarak depresif hissedebilirsiniz.

Yay (Kasım 22 - Aralık 21): SEVGİLİ YAY; 1 Mart tarihinde Venüs Kovada. İletişim ve Turizm sektöründe çalışan yaylar güzel gelişmeler ve bol kazançlı bir dönem yaşayabilirsiniz. Değerli elektronik aletlere ev içi harcamalara para kaçırabilir, biraz bütçeyi zorlayabilirsiniz. Kardeşinizle ilgili hayırlı bir haber alabilirsiniz. 5 -28 Mart arası aile içinde yanlış anlaşılmalar, ortaklarla para ve proje konularında anlaşmazlıklar olabilir. Evinizin içindeki teknolojik aletler sebepsiz yere bozulabilir. 6 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek yeniay ilişkiler para konularında size derin bir nefes aldıracak. 6 Mart itibariyle Uranüs Boğa burcunda 7 sene boyunca sizlerin hayata bakış açınızı değiştirecek size şans dağıtacak. 21 Mart’ta Terazi burcunda oluşacak dolunayda bulunduğunuz çevrede insanların negatif düşünceleri sizi agresif yapabilir.

Oğlak (Aralık 21 - Ocak 19): SEVGİLİ OĞLAK; 1 Mart tarihinde Venüs Kova burcunda. 26 Mart’a kadar tahmin edemeyeceğiniz güzellikte bir maddi kaynak bulabilirsiniz. Maaşınızda artış olabilir. 5-28 Mart arası elektronik aletlerinize dikkat edin. En çok sizler bu etkiyi alıyorsunuz. Her bilgiyi ve dosyayı mutlaka yedeklemelisiniz. İnsanlarla fikir birliği yapmakta zorlanabilirsiniz. Balık burcunda gerçekleşecek yeniay biraz iyimser bir enerji verse de iletişim ve ikili ilişkiler konusundaki aksaklıklar devam edecektir. 6 Mart itibariyle yeniay etkisinde Aşk hayatınızda pozitif gelişmeler yaşayacaksınız. Bu  sene içerisinde artık bekar Oğlak olmayabilirsiniz. 21 Mart’ta Terazi burcunda oluşacak dolunayda kariyerinizde iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz.

Kova (Ocak 20 - Şubat 18): SEVGİLİ KOVA; İş hayatında başarılarınızın karşılığını alacak kariyerinizde yükseleceksiniz. Ayrıca yeni imajınız bir harika fiziksel olarak da çekici olacağınız bir dönemdesiniz. Yalnızsanız bu dönem aşkı bulabilirsiniz. İlişkiniz varsa partnerinizle daha tutkulu bir ilişki yaşayabilirsiniz. 5-28 Mart arası paranıza ve değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. İnternetten para transferi yapmayınız. Maddi değeri olan eşyalarınızda kayıp ve çalınma olayları yaşayabilirsiniz. Retroda zihinler bulanık olur, çok dikkatli olun. 6 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek yeniay  yeni bir gelir fırsatı ve yeni bir ortaklık yapmanızı sağlayacak. 21 Mart’ta Terazi burcunda oluşacak dolunayda seyahatlerinizde her şeyi yanınızda bulundurduğunuzdan emin olun rötar yaşayabilirsiniz.

Balık (Şubat 18 - Mart 20): SEVGİLİ BALIK; 1 Mart tarihinde Venüs Kova burcunda sağlığınızı iyi hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Eski eşiniz veya sevgiliniz geri dönmek isteyecek. Korkularınızdan arındığınız hatta aksine onların üstüne gittiğiniz bir süreçte olacaksınız. 5-28 Mart arası sizin burcunuzda başlayan retroda işleriniz yavaşlayabilir. İnsanlarla iletişim kurmakta zorlanabilir yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. 6 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek yeniay size yeni başlangıçlar için umut verse de retro bitmeden yeni bir işe başlamamalısınız. İletişim kurduğunuz çevre, iş ortamı, eğitim ortamınız hepsi yavaş yavaş değişecek. Hep çalıştığınız sektörden çok alakasız yeni bir sektöre geçiş yapacaksınız ve bu size iyi gelecek. 21 Mart’ta Terazi burcunda oluşacak dolunayda maddi konularınıza dikkat etmelisiniz. Beklenmedik bir borç karşınıza çıkabilir.


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN