HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

Nisan Ayına Özel Burç Yorumları

Magazinizmir

Koç ( Mart 21 - Nisan 19 ): SEVGİLİ KOÇ; 5 Nisan'da gerçekleşecek Yeniay ile aşk, ticaret, sosyal hayat ve kariyerinizde lehinize fırsatlar yakalayacak, eskiyi arkanızda bırakarak yeniliklere geçiş yapacaksınız. Bugün dileğiniz neyse çok içten dileyin yeni olan her şeyi kendinize çekebilirsiniz. Yeni bir aşk, yeni bir iş, hediyeler, seyahat, para ve bir bebek bile olabilir. Yay burcunda Jüpiter retrosu başlıyor. Ağustos’a kadar eğitim, seyahat, yurt dışı ve hukuk gibi her alanda işleriniz biraz ağır ilerleyebilir. Koç burcuna geçen Merkür ile hareketli günler sizi bekliyor. 19 Nisan'da  Terazi burcunda dolunay meydana gelecek. İlişkinizde ve evliliğinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. İstemeden de olsa partnerinize sert tepkiler verebilirsiniz. Ortaklarla sürtüşmemeli, ekim ayına dek sakin kalmalı, düşünerek konuşmaya ve objektif olmaya özen göstermelisiniz. 
Boğa ( Nisan 20 - Mayıs 20 ): SEVGİLİ BOĞA; 5 Nisan'da Koç burcunda gerçekleşecek yeniay, ruhsal olarak bilinçaltınızı temizlemek, sizi dibe çeken kişileri hayatınızdan çıkarmanızı sağlığınızla ilgilenmenizi destekleyecek. Sonrasında Jüpiter retrosu başlayacak. Harcamalarınızda abartıya kaçmayın. Bu dönem borçlanmamalı yatırım için dahi harcama yapmamalısınız. Merkür de Koç burcuna geçerken eski aşk, eski arkadaş yeniden hayatınıza girecek. Meditasyon, yoga, yürüyüş gibi aktivitelerle rahatlayabilirsiniz. 19 Nisan'da Terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Sağlığınıza özellikle bel ve dizinize çok dikkat etmeli riskli hareketlerden kaçınmalısınız. Dolunay'dan sonraki 14 gün en ideal rejim zamanı.
İkizler ( Mayıs 21 - Haziran 20 ):SEVGİLİ İKİZLER; 5 Nisan Koç burcunda gerçekleşecek yeniay size şans getirecek, seyahat planlarınızı uygulayabileceksiniz ve geciktirdiğiniz, sizi yoran her konudaki kararlarınızı uygulamaya koyacaksınız. Arkadaşlarınız vasıtasıyla hayatınıza yeni iş alanlarına yer açabilirsiniz. Bu belki de bir iş fırsatı olur veya biriyle tanıştırmaları sonucu hayatınızın aşkı da olabilir. Sonrasında Jüpiter retrosu etkisiyle ilişki ve evlilik hayatınızda bazı şeyler yavaş ilerleyecek. Belki evlilik hazırlıkları beklediğinizden uzun sürebilir. Ortak iş açmayı düşünüyorsanız ortağınızla her şeyi netleştirip karara bağlamalısınız. 19 Nisan'da Terazi burcunda oluşacak etkisiyle eşiniz, kardeşiniz, iş ortağınız, partnerinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Tepkinizi verirken kelimelerinizi dikkatli seçin. Çocuğunuzla alakalı stresli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Yengeç ( Haziran 21 - Temmuz 22 ): SEVGİLİ YENGEÇ; 5 Nisan'da gerçekleşecek yeniay, kariyer hayatınızda yeni sayfalar açmanıza destek verecek maddi durumunuza odaklanarak birikmiş borçlarınızla ilgili ertelediğiniz ödemelerinizi yapabilirsiniz. Yeni bir iş teklifi alabilir, işinizi değiştirmek isteyebilir, yeni bir başvuru yapabilirsiniz. Yay burcunda oluşacak Jüpiter retro etkisiyle sağlığınızla ilgili konularda tekrarlayan grip-nezle durumu yaşayabilirsiniz. 19 Nisan Terazi burcunda dolunay meydana gelecek. Aile yaşantınızda sert tutumunuz veya eleştirileriniz aile içi kırgınlıklara üzüntüye yol açabilir. Yapıcı, şeffaf, pozitif olmaya özen göstermelisiniz.
Aslan ( Temmuz 23 - Ağustos 22 ): SEVGİLİ ASLAN; 5 Nisan'da Koç burcunda gerçekleşecek yeniay, yeni bir eğitime, yeni iş alanına geçmenize fırsat verecek. Ticari alanda yurt dışı bağlantınız varsa yeni bir sözleşmeye imza atabilir, eski işinizi sonlandırabilirsiniz. Sonrasında Jüpiter retrosu ile aşk hayatınızda karışıklık ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Çocuğunuzla ilgili bir konu varsa yavaş ama sonucu güzel olacak. 17 Nisan’da Merkür de Koç burcuna geçiyor. Yeni ilgi alanlarına merak salabilir, astroloji, felsefe, finansman v.b. konuları araştırabilir, eğitimlere başlayabilirsiniz. 19 Nisan tarihinde Terazi burcunda dolunay meydana gelecek. İletişim problemleri baş gösterebilir. İş arkadaşlarınızla gerginlik yaşamamak için konuşurken ilk aklınıza gelen cümleyi söylemeyin. Bu günü arınma ve detoksa ayırın.
Başak (Ağustos 23 - Eylül 22 ): SEVGİLİ BAŞAK; Ayın beşinci günü gerçekleşecek yeniay ile sağlığınıza biraz daha fazla dikkat etmelisiniz. Duygusal olabilir, alınganlık ve kaygı yaşayabilirsiniz. Ekonomik durumunuzla ilgili ödemelerinizi düzenleyebilir, yeni ek gelir kaynakları bulabilirsiniz. Sonrasında Jüpiter retro etkisiyle ev almak, taşınmak istiyorsanız bu süreç uzayabilir. Bu hafta olayları hayatın akışına bırakın. Sonraki hafta Merkür retrosuyla eşinizin geliriyle ilgili bir artış olduğuna dair haber alabilir, eşten gelen para desteğiyle rahatlayıp ev içi tadilatınızı tamamlayabilirsiniz. 19 Nisan Terazi burcundaki dolunayda maddi değeri olan eşyalarınıza dikkat edin. Cüzdan, para, mücevher gibi eşyalarınız göz önünde olsun.
Terazi ( Eylül 22 - Ekim 22 ):SEVGİLİ TERAZİ; Evli teraziler bu ay çocuğunuzla ilgili ebeveynliğinizi sorgulayacak ve daha fazla zaman ayırma kararı alacaksınız. 5 Nisan'da Koç burcunda gerçekleşecek yeniayla, yeni bir ilişkiye ya da var olan ilişkinizde pozitif değişime hazır olun. Ticari ortaklığınız varsa yeni bir projeyle büyük maddi kazançlara sahip olacaksınız.10 Nisan’da Yay burcunda Jüpiter retrosuyla aile içi ilişkilerde, kardeşinizle ve akrabalarınızla bazı sorunlar ve iletişim kopuklukları yaşayabilir, birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Bu süreçte işinizde, projelerinizi gerçekleştirmede biraz zorlanabilirsiniz. 19 Nisan'da Terazi burcunda dolunay meydana gelecek. Sizin burcunuzda olduğundan ötürü gergin stresli olabilir, sebepsiz yere agresif tepkiler verebilirsiniz.
Akrep ( Ekim 23- Kasım 21) :SEVGİLİ AKREP; 5 Nisan'da gerçekleşecek yeniay ile sağlık konuları gündemde olacak. Bacak, bel, kas, ağrılarınız veya tekrarlayan hastalıklarınızla ilgili alternatif tedavi seçeneklerini deneyeceksiniz. Çalıştığınız ortamda yeni fırsatlar gündemde. Depresif ruh halinden relaks mutlu bir psikolojiye geçeceksiniz. 10 Nisan’da ki Jüpiter retro etkisiyle şansızın açık olduğu maddi konularda biraz duraklama zorlanma süreci yaşayabilirsiniz. Yine kazancınız bol olacak ama beklediğiniz paraları gecikmeli alacaksınız.19 Nisan tarihinde Terazi burcunda dolunay meydana gelecek. Maddi konularda gergin anlar yaşayabilir gündemdeki proje ve yatırımlarınızı beklemeye alabilirsiniz. 20 Nisan’da Güneş Boğa burcuna, Venüs Koç burcunda ilerleyecek. 15 Mayıs’a kadar iş hayatınızda başarılarınız sayesinde terfi alabilirsiniz. İş sahibi akrepler karlı geliri yüksek yeni iş anlaşmaları yapabilirsiniz.
Yay( Kasım 22 - Aralık 21 ): SEVGİLİ YAY; 5 Nisan'da gerçekleşecek yeniay bekar yaylar için yeni bir aşk, evliler içinde ilişkide mutlu günlere işaret ediyor. Çocuğunuzla ilgili güzel haberler var ve kariyerinizde yükseliyorsunuz. Her konuda şansınızı deneyebilirsiniz. Burcunuzda ki Jüpiter retrosuna rağmen şansınız devam edecek, geliriniz artacak.19 Nisan'da Terazi burcunda dolunay meydana gelecek. İş arkadaşlarınızın beklemediğiniz tavır ve samimiyetsiz yaklaşımları yüzünden sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. 20 Nisan sonrasında ise çalışansanız yönetici pozisyona geçebilir, iş sahibiyseniz yeni ortaklıklarla işinizi büyütebilirsiniz. Bu dönemde her alanda güçlü neşeli ve sağlıklı olacaksınız. İlişkinizde aşkı doyasıya hissedeceğiniz bir dönemdesiniz.
Oğlak ( Aralık 21 - Ocak 19): SEVGİLİ OĞLAK; Nisan ayında harcamalarınızla geliriniz arasında denge kurma kararı alacaksınız. 5 Nisan'da ki Yeniay ailenize yeni katılacak bebeği müjdelerken aynı zamanda yeni bir ev alabilirsiniz. Nisan’da Yay burcundaki Jüpiter retrosu Ağustos’a kadar sağlığınızla ilgili sorunları gündeme getirecek. Kronik rahatsızlığı olanların iyileşme süreci uzayabilir. Sonrasında Jüpiter size şifa vermeye devam edecek. Sağlık, ilişki, iş ve her konuda rahatlayacaksınız.19 Nisanda Terazi burcunda dolunay meydana gelecek. İş ortamınızda vereceğiniz tepkiler sert olabilir bu nedenle  projeleriniz askıya alınabilir. Yöneticinizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda kendinize güvendiğiniz bu dönemde arkadaşlarınızın desteğiyle partnerinizle seyahat fırsatını yakalayacaksınız. 
Kova ( Ocak 20 - Şubat 18 ): SEVGİLİ KOVA; 5 Nisan'da gerçekleşecek yeniayla iş hayatınızda ve kariyerinizde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. 10 Nisan’da Jüpiter retrosu başlıyor. İşyerinizde projeleriniz ve başarılarınızla gündeme gelecek. Jüpiter retrosunun işinizdeki duraklama ve yavaşlama etkilerini çabucak bertaraf edeceksiniz. Eşiniz ve dostlarınızdan, ilgisizliğinize dair sitemli sözler duyabilirsiniz. 17 Nisan'da Merkür Koç burcuna geçiyor. Mayıs’a kadar İletişim trafiğiniz yoğun olacak. Kafanızı bilgisayardan kaldıramayacak, kazançlı iş projelerinizi hayata geçireceksiniz. 19 Nisan'da Terazi burcunda dolunay meydana gelecek. Eğitim hayatınız, yurt dışı bağlantılı işlerinizde, eşinizle ilişkilerinizde stresli zamanlar olabilir. Sakin ve şeffaf olup eşinizle sürtüşmeleri önleyebilirsiniz. Ticari alanda kurduğunuz kontaklar sayesinde gelirinizi arttırarak yeni bir ortaklık teklifi alabilirsiniz.
Balık ( Şubat18-Mart 20 ) :SEVGİLİ BALIK; 5 Nisan'da gerçekleşecek yeniay etkisiyle yeni ek gelir fırsatları yakalayabilir, işi olmayan balıklar aldığı iş davetiyle yeni işinize başlayabilirsiniz. Sonrasında Jüpiter retrosu kariyerinizde zor anlar yaşamanıza yol açabilir ve projeleriniz yavaş ilerleyebilir.17 Nisan’da Merkür de Koç burcunda uzun zamandır beklediğiniz miras ve alacaklarınızı prim ve ikramiyelerinizi alabilirsiniz. 19 Nisan'da ki dolunay dönemi gereksiz harcamalarınızdan kaçınmalısınız. Borç vermemeli kredi almamalı bu dönem beklemede kalmalısınız. 20 Nisan’da Güneş Boğada ve Venüs koç burcunda Mayıs’a kadar iletişim alanında yeteneklerinizi kullanarak yeni ek gelir imkanları elde edebilirsiniz. Yeni tanıştığınız kişilerden ileride destek görebilirsiniz.


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN