HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

TEMMUZ AYINA ÖZEL BURÇ YORUMLARI

Magazinizmir

KOÇ (Mart 21 - Nisan 19) : İlişkilerinizde daha dengeli ve sağlıklı gelişmeler sizi bekliyor. Sizi yoran olaylar yüzünden iş yerinde ve evliliğinizde haklılığınızı ispat etme ihtiyacı duyabilir; bunu yaparken biraz ileri gidebilirsiniz. Bu ay elinizdeki varlıkları, yeteneklerinizi sergileme zamanı! İçsel gücünüz ve özgüveninizin yüksekliği ile çekiciliğiniz daha da artıyor; yine partnerinizin başını döndürüyorsunuz. Gece yürüyüşü yapın ve rahatlayın. Para konusunda sürprizler var.

Boğa (Nisan 20 - Mayıs 20) İşte ve ilişkilerinizde önünüzü artık daha net görüyorsunuz; belirsizlikler sona erdi. Hayat size yepyeni fırsatlar sunuyor; endişeye gerek yok. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirin. Yeni bir ilişkiye başlamaktan kaçının. Aşk, tutkuya yenik düşüyor ve beklentilerinizin karşılanmadığına inanarak eşinizden soğuyorsunuz ancak yapmayın; ilişkinizi daha pozitif ve objektif değerlendirebilirsiniz. Küçük porsiyonlar tercih edin. Borç almaktan kaçının.

İkizler (Mayıs 21 - Haziran 20) : İş hayatınızda bir durum sizi zorlayabilir. Sakin ve planlı davranır, olayları objektif olarak gözden geçirirseniz, durumu lehinize çevirebilirsiniz. Borç isteyen dost ve arkadaşlarınıza dikkat edin; bankalarla diyaloglarınız artıyor. Sevgiye, aşka, dostluklara daha fazla zaman ayırın. Araştırmacı ve sabırsız yapınızın derinliklerinde sürekli ideal olanı arayıp yoruluyorsunuz. Belki de ideal olanı bilmiyorsunuz, sakin olun.

Yengeç ( Haziran 21 - Temmuz 22) : Çekici kişiliğiniz ve sakinliğinizle huzur veriyorsunuz ama duygularınızla başınız dertte. Bu aralar şakalarınız başınıza dert olabilir; yanlış anlaşılabilir, dargınlıkları düzeltmek için çaba harcamak zorunda kalabilirsiniz. Evde tamirat işleri sizi bekliyor; parasal planlarınızı değiştiriyorsunuz. Partnerinize biraz zaman ayırın; sevgi paylaşılırsa güzeldir, hatırlayın. 13 Temmuz’da kısmi Güneş Tutulması olacak; çocuk sahibi olmak istiyorsanız tam zamanı olabilir! 26 Temmuz’dan itibaren Merkür uzaklaşıyor, komşuluk ilişkilerinizde temkinli olun.

Aslan (Temmuz 23 - Ağustos 22) : Merkür, 23 Temmuz’dan 23 Ağustos’a kadar Aslan burcunda ilerliyor.
İş, aşk ya da yolculuklar konusunda söz vermeden önce iyi düşünün. Ani gelişmeler yaşayacak bazı sözlerinizi tutamayacaksınız. Aldığınız teklifleri uzun vadede inceleyin, eksik işlerinizi bitirin. Bazen yenilgiyi kabul etmek, eş dosttan tavsiyeler istemek sizi yüceltir; bunu sorun etmeyin. Aşk, heyecan ve macera tutkunuz sizi zorluyor; daha fazla insanla iletişime açık olun.

Başak (Ağustos 23 - Eylül 22) : Venüs 10 Temmuz’dan 7 Ağustos’a kadar Başak burcunda seyrini sürdürüyor. Aileniz başta olmak üzere çevrenizle bağınızı gözden geçirin. Aile bireyleriyle ortaklaşa çözümlere zaman ayırın. Bazen anlayışlı bazen ters tavırlar sergiliyor olmanız, etrafınızı huzursuz ediyor. İlginç fikirlerle dolusunuz; bunları değerlendirmelisiniz. Partnerinizin tahammül edemeyeceği sert eleştirilerden kaçınmalı, sağlığına zaman ayırmalısınız.

Terazi (Eylül 22 - Ekim 22) : Bu dönemde alacağınız kararları duygusal tepkilerinizle zorlaştırmayın. Ön yargıdan ve acil kararlardan kaçının. Problemleri akılcı bir konuşmayla düzeltebilirsiniz. Kariyerinizde yükseliş bekliyorsanız şimdi tam zamanı! Sevgi dolu, büyülü davranışlarınızla partnerinizin kalbini ısıtıyorsunuz; 9-11 Temmuz İkizler burcu geçişleri size yeni başlangıçlar ve taze aşklar getirebilir ancak kafa karışıklığına dikkat. Bu ay eğlenceye ve seyahate daha çok zaman ayırın. Para konusunda sürpriz destekler alabilirsiniz.

Akrep (Ekim 23 - Kasım 21) : Ay; boğa ve akrep burcunda seyrediyor. Ani maddi kayıplarla meşgul olacaksınız. Dolunay’ın etkisi, banka kredisiyle ev alma arzunuzu kabartıyor ancak bu planınızı yıl sonuna erteleyin. Bu dönemde çevrenizden kaçmayın; kalıp mücadelenizi verin, net olup sonuca bağlayın. Şimdi yeni proje ve iş planının tam zamanı! Yıldızlar, tartışmacı durumlarda bile sizi destekliyor.

Yay (Kasım 22 - Aralık 21) : 9-11 Temmuz’da Ay, İkizler burcu geçiş günlerinde. Bilinçli isteklerinize, bilinçaltınızın uyumu eşlik ediyor. Yeni başlangıçlar, yeni iş alanları, yeni aşklara tazelenmiş enerjinizle hazırsınız. Devrimci fikirlerinizi gerçekleştirmek için yıldızların tam desteği sizinle olacak. Sosyal çevrenizi genişletin; davetleri kabul edin. Zira belki de ruh eşinizle karşılaşabilirsiniz. Soğuk algınlığı deyip geçmeyin, sağlığınıza dikkat edin. Hayattan keyif almanın tam zamanı! 23-25 Temmuz, Yay burcu geçişi; final bitişler ve duygusal çekişmelere dikkat edin.

Oğlak (Aralık 21 - Ocak 19) : 19 Temmuz ve sonrasında karar verdiğiniz konuları gerçekleştirmenizde sakınca yok. İlişkilerinizde ve aşkta dengeyi sağladınız, yola tam gaz devam! Ay, Oğlak-Yengeç hattında; öfkeniz ve aşırı cinsel arzularınız yüzünden kafanız karışıyor. Gizli düşmanlığa maruz kalacağınız ilginç bir kısa dönem bu. Bazen susmak ve olayları uzaktan seyretmek en doğrusudur. Rahatlayıp sevdiklerinize ve kendinize vakit ayırın.

Kova (Ocak 20 - Şubat 18) : 27 Temmuz’da Kova burcunda! Tam Ay Tutulması; hayata bakış açınızı, yaşadığınız toplum ve dünya hakkındaki görüşlerinizi gözden geçirmenizi sağlıyor. Tutulmanın etkileri ve gerileyen Mars, hassasiyet yaratıyor. Beklemede kalın ve gözlemleyin; çünkü her şey değişebilir, yenilenebilir, olgunlaşabilir. Finansal konular ve beklentilerinizin bazıları boş çıkabilir, bu sizi yıldırmasın; başka alternatifiniz var. Sağlığınıza dikkat edin. Evliliğinizde sadakat ve güven duygunuzun tazelendiği, sevgi dolu Temmuz akşamları sizi bekliyor.

Balık (Şubat 18 - Mart 20) : Bu ay evinizde oluşacak ufak çapta kazalar, satış yapmak, almak istediğiniz gayrimenkuller ya da üst yöneticilerinizle yaşayacağınız polemikler sizi yorabilir. Beklediğiniz iş, yönetimsel karar ve haberler; Mars yüzünden gecikebilir. Kariyer ve aşk hayatınız durgunlaşıyor. Aracınızla yapacağınız uzun mesafeli yolculuklarda dikkatli olun. Ay ortasından itibaren kendinizi hiç olmadığınız kadar huzurlu hissedeceksiniz. Mutlu olmak için kendinize şans tanımalı; partneriniz ya da eşinizle net konuşmalar yapmalısınız.


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN