HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI

Magazinizmir

KOÇ BURCU: Sevgili Koç; Temmuz ayına ailenize ve imajınıza odaklanarak gireceksiniz. “1”Temmuzdan itibaren “Neptün” retrosu “Balık “burcunda başlayacak;almak istediğiniz ev arsa arazi gibi yatırımlarınızı gerçekleştirecek,kendi yeteneklerinizi destekleyecek eğitim ve kurslara katılacaksınız.Ailenizle birlikte tatile çıkacak evcil hayvanlarınızla da ilgileneceksiniz “3” Temmuz’da “Dolunay” “Oğlak” burcunda gerçekleşecek; bugüne kadar sürüncemede kalmış bütün işlerinizi, kötü giden ilişkilerinizi çözümleyecek, hukuki davalarda lehinize haberler alacaksınız. “17” Temmuz’da “Yeniay” ”Yengeç” burcunda gerçekleşecek, ayrıca Kuzey Ay Düğümü “Koç” burcuna ve “Güney Ay Düğümü ise “Terazi” burcuna giriş yapacak,ilişkisi devam edenler evlilik kararlarını yakınlarına açıklarken, ilişkisi olmayanlar yaz güneşi gibi yakıcı bir ilişkiye başlayacaklar.Çocuk sahibi olmak isteyenler harekete geçecekler.Eşinizin kardeşleri ve yeğenlerinizle ilgilenecek, sağlık kontrollerinizi yaptıracaksınız.İş hayatınızda birden fazla gelir imkanlarına kavuşacaksınız.”23”Temmuz’da” Venüs “Eylül” ün ilk haftasına kadar “Aslan “burcunda retro da olacak;” Ayrıca “Chiron” da “Koç” burcunda retroya başlayacak;bu sürede finansal girişimlerden,yeni ortaklık ve ticari anlaşmalar yapmaktan uzaklaşmalı var olan nakdinizi korumalısınız.Gereksiz harcamalar yapmamalı ilişkilerinizde ve trafikte agresiflikten uzak kalmalı,dinlemelisiniz.

BOĞA BURCU:  Sevgili Boğa; Temmuz ayına eğitimlerinize iş seyahatlerinize odaklanarak gireceksiniz. “1”Temmuz’dan itibaren “Neptün” retrosu “Balık “burcunda başlayacak; Ailenize ait veya satın aldığınız topraklarda organik tarım yapmak, doğayla baş başa tatil  yapmak ve yeni yaşam olanakları araştıranlar, ticari ortaklık tekliflerini değerlendirenler “Neptün “yeni oluşumlar konusunda sizi  destekleyecek. “3” Temmuz’da “Dolunay” “Oğlak” burcunda gerçekleşecek; Geçmişle alakalı konular yürümeyen ortaklıklar, eski sorunlu davalar için net kararlar almanız gerekecek.Aile büyükleriniz ve çocuklarınızın sağlık kontrollerini yaptıracak,ayrıca bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için uzman desteği alacaksınız.”17” Temmuz’da “Yeniay” “Yengeç “burcunda gerçekleşecek ayrıca Kuzey Ay Düğümü “Koç” burcuna ve “Güney Ay Düğümü ise “Terazi” burcuna giriş yapacak; İlişkisi devam edenler evlilik teklifi alacak, ilişkim yok diyenler sosyal çevresinden biriyle yeni bir aşka yelken açacak.Bazı “Boğa”lar da çocuklarının doğumunu aileleriyle kutlayacak. Maddi manevî güçlü olduğunuz bu dönemde yeni bir ev veya almak istediğiniz arabayı alacaksınız. Yeni projelerinizi hayata geçirecek, yurt içi yurt dışı yaşam imkanlarını değerlendireceksiniz. “23”Temmuz’da” Venüs “Eylül‘ün ilk haftasına kadar “Aslan “burcunda retro da olacak, ayrıca “Chiron” da “Koç”burcunda retroya başlayacak; Gelecek bir buçuk aylık süreçte yeni iş,yeni  ortaklık yada ticari sözleşmelerinizi retro sonrasına ertelemeli,mecbur olmadıkça ve iyice kontrol etmeden hiç bir sözleşme imzalamamalısınız.Bağırsak ve mide enfeksiyonlarına karşı tedbir almanız, sağlık konularına daha duyarlı olmanız gerekecek. Kendinize ve çocuklarınıza da zaman ayıracaksınız.

İKİZLER BURCU: Sevgili İkizler; Temmuz ayına finansal konulara, sağlığınıza odaklanarak gireceksiniz. “1”Temmuz’dan itibaren “Neptün” retrosu “Balık “burcunda başlayacak; İkili ilişkilerde güzel gelişmeler,yeni projeler,yeni ticari ortaklık ve anlaşmalar yapacak, kazançlı bir döneme gireceksiniz. Finansal açıdan rahatlayacak, yatırımlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz.”3” Temmuz’da “Dolunay” “Oğlak” burcunda gerçekleşecek; Komşularla ilişkilerde, aile içi sorunların çözümünde sağduyulu sakin olmanız gerekecek. “17” Temmuz’da “Yeniay” ”Yengeç“ burcunda gerçekleşecek ayrıca Kuzey Ay Düğümü “Koç” burcuna ve “Güney Ay Düğümü ise “Terazi” burcuna giriş yapacak, yurt içi yurt dışında eğitim almak, belki de yurt dışında yaşamak kararı alacaksınız. Kardeşleriniz, yeğen kuzen,yakın arkadaşlarınızla birlikte zaman geçireceksiniz.Yeni bir işe,kendi işinizi kurmaya,yeni projelere yönelik fırsatları değerlendireceksiniz.Sivil toplum kuruluşlarının yardım projelerine katılacaksınız.Kariyerinizde ilerleyerek,yeteneklerinizden yeni ek gelirler elde edeceksiniz.”23 Temmuz’da Venüs” “Eylül ‘ün ilk haftasında kadar “Aslan burcunda retro da olacak; gereksiz harcamalar yapmamanız,yeni iş veya ikili ilişkilere başlamaktan kaçınmanız gerekecek. Devam eden ilişkisinde sorunlar yaşayanlar sorunlarını çözecek, çocuklarıyla ilgilenecek,kendine vakit ayıracaklar.

YENGEÇ BURCU: Sevgili Yengeç; Temmuz ayına gelirlerinize,ailenize ve evinize odaklanarak gireceksiniz. 1 Temmuz’dan itibaren “Neptün” retrosu “Balık “burcunda başlayacak; Doğum günlerini kutlayan Yengeç’ler bu aydan itibaren sürprizlerle dolu günler sizi bekliyor. Neptün size iş ve ticari alanlarda ikili ilişkilerinizde lehinize güzel başlangıçlar vaat ediyor.Bazılarınız beklediği evlilik teklifini alacak,bazılarınız yeniden aşık olacaksınız. Yenilikler yeni bir iş belki yeni projelere, başlayacak yatırımlarınızı gerçekleştirecek, reklam medya, iletişim alanlarında ek gelir kaynaklarına kavuşacaksınız. 3 Temmuz’da Dolunay  “Oğlak” burcunda gerçekleşecek; Geçmişle alakalı iş  konularını, bilinçaltı sorunlarınızı çözecek,yarım kalmış işlerinizi tamamlayacaksınız. “17” Temmuz’da “Yeniay” “Yengeç” burcunda gerçekleşecek ayrıca “Kuzey Ay Düğümü” “Koç” burcuna ve “Güney Ay Düğümü” ise “Terazi” burcuna giriş yapacak, yepyeni bir döneme girecek, Günlük rutinlerinizde rahatlığa önem verecek ve çocuklarınızın, kendinizin eşiniz ve kendi aile büyüklerinizin sağlık konularına zaman ayıracaksınız.İş hayatınızda, kariyerinizde deneyimleriniz,pratik çözümlerinizle,bilgeliğinizle gündemi siz belirleyecek,sosyal çevrenizde öne çıkacaksınız.maddi manevi her alanda retro başlangıcına dek oldukça güçleneceksiniz. “23 Temmuz’da” Venüs “Eylül‘ün ilk haftasına kadar “Aslan“ burcunda retro da olacak ; Bu dönemde ikili özel ve ticari ilişkilerinizde yeni başlangıçlar yapmaktan kaçınmanız bunu retro sonrasına bırakmanız gerekecek. Zira retro yeni başlangıçları desteklemese de devam eden iş ve ikili ilişkilere  çözüm, şifa desteği verecek. Kendinize, aileniz ve varsa evcil hayvanlarınıza, hobi amaçlıda olsa organik tarım ve sanatsal konulara zaman ayıracaksınız.

ASLAN BURCU: Sevgili Aslan; Temmuz ayına ailenize, seyahatlerinize odaklanarak gireceksiniz. Yönetici gezegeniniz “Güneş” ayın 23’üne dek sizin burcunuzda birinci evinizde,bilinçli olarak olaylarda ve ilişkilerinizde kendinizi geride arka planda tutacak, olayların kökeni ve sebeplerini çözeceksiniz. Şifa alanında ruhsal rehberlerinizle 

tanışacaksınız. “1 Temmuzdan” itibaren “Neptün” retrosu “Balık “burcunda başlayacak; Bu dönemde bütün ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşarken, kendi işini kurmaya, belki kitap yazmaya, kişisel gelişim alanlarında ve birçok alanda yeni başlangıçlar yapmaya, maddi manevi kazançlar elde etmeye odaklanacaksınız. Çocuk sahibi olmak isteyenler harekete geçecek, bazılarınız da yeni doğan bebeğinin aileye gelişini yakınlarıyla kutlayacak”3” Temmuz’da “Dolunay” “Oğlak” burcunda gerçekleşecek; devam eden hukuki davalarınız lehinize sonuçlanacak aile içinde ve arkadaşlarınızla ilgili konularda özellikle akrabalarla ilgili sorunları çözecek huzurlu bir döneme geçiş yapacaksınız. “17 Temmuz’da” “Yengeç “burcunda “Yeniay” gerçekleşecek ayrıca Kuzey Ay Düğümü “Koç” burcuna ve “Güney Ay Düğümü” ise “Terazi” burcuna giriş yapacak,şimdi sahne sizin geri planda kalıp gözleme devam edecek, iş kolunuzu, iş yerinizi değiştirecek,başarılarınızla liderlik yeteneğinizle ön plana çıkacaksınız. Bazılarınızda ev, arazi, araba gibi arzuladığınız yatırımlarınızı gerçekleştireceksiniz. “23 Temmuz’da” ”Venüs” Eylül’ün ilk haftasına kadar “Aslan“ burcunda retro da olacak  ayrıca “Chiron” da “Koç” burcunda retroya başlayacak; Bu dönemde ev içinde olası kazalara karşı tedbirli olmalı trafikte stres olmaktan ve trafik canavarlarından uzak kalmalısınız. Retrolar da yeni başlangıçlar yapılmaz bunu hatırlayarak, dinlenmeye eğlenmeye, ailenizle eşinizin ailesiyle birlikte aktivitelere vakit ayıracaksınız.

BAŞAK BURCU: Sevgili Başak; Temmuz ayına işlerinize,kardeş kuzen yakınlarınız ve kendi sağlığınıza odaklanarak gireceksiniz. “1 Temmuz’dan” itibaren “Neptün” retrosu “Balık“ burcunda başlayacak “Güneşte de ayın 23’üne dek “Aslan” burcunda olacak. Sosyal ilişkilerinizde arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle ortak faaliyetlerinizde neşeli zaman geçirecek, ailenizden veya eşten gelen parayla yatırımlarınızı gerçekleştireceksiniz. Kendi işinizi kurmak, işyeri ve yaşam alanınızı değiştirmek, ek gelirler elde etmek, kazançlı ortaklıklar kurmak için harekete geçeceksiniz. “3” Temmuz’da “Dolunay” “Oğlak” burcunda gerçekleşecek; sizi yoran üzen kişilerle yolunuzu ayıracak, sorunlu evliliğinize dair konuları  veya aile içindeki sorunları masaya yatıracak çözümleyeceksiniz. Aile bireyleri ve kendi sağlık kontrollerinize,varsa evcil hayvanlarınızın kontrollerine vakit ayıracaksınız. 

“17 Temmuz’da”  “Yeniay” ”Yengeç” burcunda gerçekleşecek ayrıca Kuzey Ay Düğümü “Koç” burcuna ve “Güney Ay Düğümü ise “Terazi” burcuna giriş yapacak, bu dönemde iş, aile ve sosyal yaşamınızda ektiklerinizi biçecek çabalarınızın mükafatını göreceksiniz.Maddi manevi güçlü olacağınız bu dönem kuzenler kardeşleriniz, eş dost yakınlarınızın mutlu günlerine eşlik edeceksiniz. Bekar olanlar yeniden aşık olacak, bazılarınız çocuklarınıza ebeveynlerinizin konularına odaklı olacak, evli çiftler yeniden aşk tazeleyecek. “23 Temmuz’da” “Venüs“ Eylül‘ün ilk haftasina kadar “Aslan“ burcunda retro da olacak; Bildiğiniz gibi retrolar da iş veya özel yaşamda yeni başlangıçlar yapılmaz, yapılırsa da retro biter iş ve ilişki sonlanır. Retro bitimine dek mevcut ilişkilerinizi  korumanız  gerekecek. Bu dönemde dinlenmek, eğlenmek, kendinize  vakit  ayırmak,varsa tarla arazi gibi topraklarınızda organik tarım yapmak belki yoga, meditasyon yapmak deneme, makale, kitap yazmak gibi faaliyetlere vakit ayıracaksınız.

TERAZİ BURCU: Sevgili Terazi; Temmuz ayına ailenize, seyahatlere, finansal konulara odaklanarak gireceksiniz ”1 Temmuz’dan” itibaren “Neptün” retrosu “Balık“ burcunda başlayacak; Özellikle iş hayatınızda, ticari ve akademik kariyerinizde güneş gibi parlayacaksınız. Bu ay sonuna dek iş yerinizde üstlerinizle, sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla ilişkilerde başarılarınızla, yenilikçi  projelerinizle zirvede olacak, gündemi siz belirleyecek hatta gündem siz olacaksınız. “3 Temmuz’da” “Dolunay” “Oğlak” burcunda gerçekleşecek; Yarım kalan geçmişten gelen tüm konuları çözecek, dargınları barıştırmak, sivil toplum kuruluşlarının sosyal yardım projelerine destek olmak için harekete geçeceksiniz.”17 Temmuz’da” “Yeniay” ”Yengeç” burcunda gerçekleşecek ayrıca Kuzey Ay Düğümü “Koç” burcuna ve  Güney Ay Düğümü ise “Terazi” yani sizin burcunuza  giriş yapacak, yeteneklerinizden, ortaklıklardan, eşinizden aileye ait bir mal satışından gelen paralarla arzuladığınız arabayı, evi, arazi, tarla gibi yatırımlarınızı gerçekleştireceksiniz. Bu dönem nakit gelirlerinizi ikiye üçe katlayacaksınız. Sağlık kontrollerinize, imajınıza yönelik yenilikleri tamamlayacak, medya, internet, magazin,bilişim alanlarında yeteneklerinizle öne çıkacaksınız. “23 Temmuz’da” “Venüs“ Eylül‘ün ilk haftasına kadar “Aslan“ burcunda retro da olacak, ayrıca “Chiron” da “Koç” burcunda retro ya başlayacak; Bu günden itibaren ilişkiler ve işlerde yavaş emin adımlarla ilerleyecek. Diyetten, ağır sporlardan uzaklaşarak ev içi onarımı ve kazalara karşı tedbir alacak, sağlığınıza özen göstereceksiniz. İnzivada kalıp ailenize, arkadaşlar, kardeşler, çocuklarınıza vakit ayıracaksınız.

AKREP BURCU: Sevgili Akrep; Temmuz ayına imajınıza, finansal konulara odaklanarak gireceksiniz. “1”Temmuz’dan” itibaren “Neptün” retrosu “Balık“ burcunda başlayacak; işinizde, eş ve çocuklarınızla ilgili konularda bekarsanız aşk hayatınızda lehinize sürpriz güzellikler yaşayacaksınız. Yeni bir eve taşınacak, yurt içi veya yurt dışında yaşamakla ilgili fırsatları değerlendirecek,kardeşlerinizle ortak işler yapacaksınız. “3” Temmuz’da “Dolunay” “Oğlak” burcunda gerçekleşecek;bu dönemi mümkünse etliye sütlüye dokunmadan,sakince, ticari anlaşma ve ortaklık tekliflerini de iki üç kez kontrol ederek değerlendirmeniz gerekecek. “17  Temmuz’da” “Yeniay” ”Yengeç“ burcunda gerçekleşecek ayrıca Kuzey Ay Düğümü “Koç” burcuna ve “Güney Ay Düğümü” ise “Terazi” burcuna giriş yapacak ilişkim yok diyenler yeniden aşık olacak, ilişkisi devam edenler evlilik kararlarını yakınlarına açıklayacak, çocuk sahibi olmak isteyenler harekete geçecek. Birden fazla gelir imkanlarına kavuşacaksınız. Almak istediğiniz evi, tarla arazi,taşınmaz malları arabayı alacak, geçmiş alacaklarınızı tahsil edecek varsa borçlarınızı kapatacaksınız.”23 Temmuz’da” Venüs “Eylül”ün ilk haftasına kadar “Aslan” burcunda retro da olacak;”  ayrıca “Chiron” da “Koç” burcunda retroya başlayacak;  diyete başlamaktan, yeni iş ,yeni ilişkiler, ortaklıklar kurmaktan kaçınmalı elinizdeki seçenekleri değerlendirip, kardeşler, kuzenler ebeveyn ziyaretlerine, tatile, dinlenmeye vakit ayırmalı sağlığınızı korumaya özen göstermelisiniz. Kronik rahatsızlıkları olanlar uzman desteği almayı ihmal etmemeliler.

YAY BURCU:  Sevgili  Yay;  Temmuz ayına evinize, girişimlerinize, finansal konulara odaklanarak gireceksiniz. “1Temmuz’dan” itibaren “Neptün” retrosu “Balık“ burcunda başlayacak; işinizde,kariyerinizde varsa devam eden eğitim ve lisans konularında lehinize  fevkalade  sonuçlar  alacak, ailenizin  ve  iş  çevrenizin  yıldızı  olacaksınız. İşim yok diyenler farklı sektörlerde işe başlayacak, evli çocuk sahibi olmak isteyenler harekete geçecek, bazılarınızda kardeşlerinizle, komşularınızla ortak bir tatile çıkacaksınız. “3”Temmuz’da” “Dolunay”  “Oğlak” burcunda gerçekleşecek; diyete ve spora vakit ayıracak,eşinizin ve kendinizin aile büyükleri varsa çocuklarınızın, evcil hayvanlarınızın sağlık kontrollerini yaptıracak, günü gelen operasyonlarınızı gerçekleşeceksiniz. Geçmişle alakalı borçlarınızı ödeyerek, alacaklarınızı tahsil edeceksiniz .”17”Temmuz’da” “Yeniay” ”Yengeç” burcunda gerçekleşecek ayrıca Kuzey Ay Düğümü “Koç” burcuna ve “Güney Ay Düğümü ise “Terazi” burcuna giriş yapacak; beklediğiniz miras,kar payı ikramiye, promosyon maaş zammı farklarını alacaksınız. Kendinizi dinamik, enerjik,sağlıklı hissettiğiniz bu dönemde sanki yaratanın eli üzerinizdeymiş gibi her dileğiniz ışık hızında oluverecek.Maddi manevi güçlendiğiniz bu dönemde almak istediğiniz ne varsa ailenizin de desteğiyle alacak,yapmak istediğiniz iş ve gelecekle alakalı projelerinizi hayata geçireceksiniz. “23 Temmuz’da” Venüs “Eylül’ ün ilk haftasına kadar “Aslan “burcunda retro da olacak; ve ayrıca “Chiron” da “Koç” burcunda retroda olacak mecbur kalmadıkça hiç bir anlaşmaya imza atmamalı, bu retronun kırk günlük dilimine denk geliyorsa evlilik,nikah,estetik operasyonlarınızı ertelemeli,diyete veya yeni bir ilişkiye başlamamalısınız.Zira retro bitiminde hepsi bitecek veya sorun oluşturacaktır. Bu dönemde dinlenmeye,gezilere,tatile, eğlenmeye, kendinize ailenize zaman ayırmak size de iyi gelecek.

OĞLAK BURCU; Sevgili Oğlak; Temmuz ayına finansal konulara, bağışıklık sistemi ve sağlığınıza odaklanarak gireceksiniz. “1”Temmuz’dan itibaren “Neptün” retrosu “Balık “burcunda başlayacak; maddi manevi lehinize sürpriz gelişmeler yaşayacak, yapmak istediğiniz yatırımlarınızı gerçekleştirecek hatta gelecekle ilgili yeni yaşam planınızı gerçekleştirecek adımları atacaksınız.”3” Temmuz’da “Dolunay” “Oğlak” burcunda gerçekleşecek; kendi işini yapanlar işlerini büyütecek,bir iş yerinde çalışanlar kariyerinde ilerleyerek amirlerinin,arkadaşlarının gözünde yücelecekler.”17” Temmuzda “Yeniay””Yengeç “burcunda gerçekleşecek ayrıca Kuzey Ay Düğümü “Koç” burcuna ve “Güney Ay Düğümü ise “Terazi” burcuna giriş yapacak,çocuk sahibi olmak isteyenler harekete geçecek,nikah töreni gerçekleşenler balayına çıkacak.Yeteklerinizden,danışmanlık ve aracılık işlerinden ekstra paralar kazanacaksınız.Eşinizin kardeşleri kendi ailenizle ilgili ortak kutlamalara katılacak sağlık kontrollerinize zaman ayıracaksınız. “23”Temmuz da” Venüs “Eylül ‘ün ilk haftasına kadar “Aslan “burcunda retro da olacak ve ayrıca “Chiron” da “Koç”burcunda retroya başlayacak;bu dönemi tartışmalardan uzak,geçmişle alakalı sorunları çözmek için fırsat olarak görecek,ailenizle,çocuklarınızla birlikte vakit geçireceksiniz.Geçmişteki eş dost arkadaşlarınızın yeniden sizinle görüşme taleplerini kabul edecek,yarım kalmış islerinizi tamamlayacaksınız.

KOVA BURCU: Sevgili Kova; Temmuz ayına işinize, seyahatlerinize,imajınıza odaklanarak gireceksiniz. “1 Temmuz’dan” itibaren “Neptün” retrosu “Balık “burcunda başlayacak; iş hayatınızda, ikili ilişkilerinizde,ticari konularda aşırı yoğun bir tempoda koşuşturmaca içinde olacaksınız. Gelecekle ilgili kendiniz ve ailenizle ilgili planlarınızı projelerinizi gerçekleştirecek, yeni bir eve taşınacak veya ayağınıza gelen yurt dışı yaşam imkanlarını değerlendireceksiniz.”3” Temmuz’da “Dolunay” “Oğlak” burcunda gerçekleşecek; çocuklar,ebeveynler,eşinizin anne babası ve kendinizin sağlık kontrollerinizi yaptıracak, günü gelen sağlık operasyonlarınızı gerçekleşeceksiniz.”17  Temmuz’da” “Yeniay” ”Yengeç” burcunda gerçekleşecek ayrıca Kuzey Ay Düğümü “Koç” burcuna ve “Güney Ay Düğümü ise “Terazi” burcuna giriş yapacak, evinizin yazlığınızın tadilatı, onarımı ve alım satım konularına zaman ayıracaksınız. Ailenize yada size ait topraklarda organik tarım yapmaya hobilerinizle yeteneklerinizle ilgili konulardan para kazanmaya odaklanacaksınız. Bekarım diyenler yeni bir ilişkiye başlayacak, evliler çocuklarıyla ilgili gezi,hobi,kurslara varsa evcil hayvanlarının bakımına zaman ayıracak, kardeşler, kuzenlerle birlikte zaman geçireceksiniz. “23”Temmuz’da” Venüs “Eylül‘ün ilk haftasına kadar “Aslan “burcunda retro da olacak;”  ayrıca “Chiron” da “Koç”burcunda retroya başlayacak;”Venüs “ retrosu bitene dek, yeni işe yada ilişkiye, diyete başlamamalısınız. Mecbur olmadıkça sağlık operasyonu veya imaj yenilemek kararlarınızı retro sonuna ertelemelisiniz.. Bu dönemde dinlenmeye eğlenmeye, gezip görmeye, ailevi ve kardeşlerle İlgili konulara, ihtiyacı olanlara yardıma vakit ayırmak isteyeceksiniz.

BALIK BURCU: Sevgili Balık; Temmuz ayına, kariyerinize, finansal konulara odaklanarak gireceksiniz.”1 Temmuz’dan” itibaren “Neptün” retrosu “Balık“ burcunda başlayacak; bütün dilekleriniz ışık hızında gerçekleşecek,ummadığınız yerden para girişleri yaşayacaksınız. Evlilik teklifi bekleyenler tam da hayal ettiğiniz teklifi alacaksınız. Bekar kaldım diyenler yeniden  aşık olacak, bebeği yeni doğanlar ise aileye yeni katılan bebekleri için  kutlama yapacaklar.”3 Temmuz’da” “Dolunay” “Oğlak” burcunda gerçekleşecek;yarım kalmış bütün iş ve ilişkilerinizi onaracak, maddi manevi güçleneceğiniz yeni gelirlere kavuşacaksınız. “17  Temmuz’da” “Yeniay” ”Yengeç “burcunda gerçekleşecek ayrıca Kuzey Ay Düğümü “Koç” burcuna ve “Güney Ay Düğümü ise “Terazi” burcuna giriş yapacak; sihirli bir el değmişçesine her isteğiniz oluverecek,maddi ve manevi her alanda güçlenecek, ailenize,kardeşler,komşularla,kuzenlerle ortak projelere zaman ayıracaksınız.Almak istediğiniz ev, araba, arazi gibi tüm yatırımlarınızı gerçekleştireceksiniz.”23”Temmuz da” Venüs “Eylül’ün ilk haftasına kadar “Aslan “burcunda retro da olacak ,ayrıca “Chiron” da “Koç” burcunda retroya başlayacak; bu retro bitimine dek yeni bir ilişkiye başlamaktan,eski sevgiliyle yeniden ilişki yaşamaktan uzak kalmalısınız zira retro bitiminde tekrar ayrılık ve bitişler yaşanacak. Ancak sorunlu ilişkileri düzeltebilir alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz.Ay sonunda sağlığınıza, dinlenmeye,ailenize de vakit ayırabilirsiniz.

 

 


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN