HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

2023 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI

Magazinizmir

KOÇ BURCU : Sevgili Koç; Şubat ayına ailenize,imajınıza,iş seyahatlerinize odaklanarak gireceksiniz "5" Şubat'ta "Aslan" burcunda "Dolunay" gerçekleşecek, bu dolunay sizin günlük rutinlerinizde ve ikili ilişkilerinizde,aşk hayatınızda farkındalıklarınızın artmasına yol açacak ve sizin için neyin  iyi olduğunu  anlamanızı sağlayacak."11"Şubat'ta "Merkür" "Kova" burcuna geçecek, ailenizle ,eşinizin ailesiyle  ilgilenecek, bekleyen sağlık operasyonlarınızı gerçekleştireceksiniz.Devam eden hukuki davalar miras,maaş,nafaka,alacak, konularında lehinize sonuçlar alacaksınız. "18" Şubat'ta "Güneş " "Balık" burcuna ve "Jüpiter" de "Kova" burcuna geçecek iş alanında, kariyerle ilgili konularda,ortaklıklarda evlilik hayatınızda şans yağmurları üzerinize yağacak,sürpriz imkanlar yakalayarak maddi açıdan rahatlayacak,yeni ek gelir imkanlarına kavuşacaksınız"20" Şubat'ta "Venüs" sizin burcunuza geçecek,bu dönemde  yeniden aşık olmak,pozitif ilişkiler kurmak ve süren ilişkinizde  evlilik telifi almak gibi sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız.Aynı gün"Balık" burcunda "Yeniay" gerçekleşecek.'işinizde belki sistem değişikliği yapacak, yeni iş arkadaşlarınızın gelişiyle rahatlayacaksınız. Mesleki ve hobilerinize yönelik eğitimler alacak, kardeşlerinizle,ailenizle birlikte tatile çıkacak,belkide memleketinize,köyünüze gideceksiniz.    

BOĞA BURCU : Sevgili Boğa ;Şubat ayına işinize,sağlık konularına,kardeşlerinizle ilgili konulara odaklanarak gireceksiniz."5" Şubat'ta "Aslan" burcunda "Dolunay" gerçekleşecek,kendinizi biraz yorgun hissedeceğiniz bu dönemde ,aile içi konulara yöneleceksiniz. "11"Şubat'ta "Merkür" "Kova" burcuna geçecek; özel hayatınızda ve iletişimlerinizde rahatlayacaksınız.İş kurma aşamasında iseniz hedefinize giden yolda engel tanımayacak başarılarınızla,çevrenizin, arkadaşlarınızın idolü olacaksınız. "18" Şubat'ta "Güneş " "Balık" burcuna ve "Jüpiter"de "Kova" burcuna geçecek,ilişkisi devam edenler evlilik kararlarını sevdiklerine açıklayacak,ilişkim yok diyenler yakın çevresinden biriyle yeni bir aşka yelken açacak.Maaş, prim,ssk,harcırah, eş ve ortaklıklardan beklediğiniz paraları alacak,gecikmiş alacaklarınızı tahsil edeceksiniz. "20" Şubat'ta "Venüs" "Koç"burcuna  "geçecek  aynı gün"Balık" burcunda "Yeniay" gerçekleşecek,yeni insanlarla tanışacak,hobilerinize ,şifa alanlarına yönelik  yeni eğitimler alacaksınız.Mali açıdan sürpriz para girişleriyle rahatlayacak,yatırımlarınızı gerçekleştireceksiniz.Yeni bir eve taşınmaya karar verecek, belki yurt içi yurt dışında eğitim ve yaşam olanaklarını değerlendireceksiniz  Bazılarınız evcil bir dost edinecek,bazılarınızda çocuklarınız için minik bir tatile çıkacaksınız. Eşinizin ve kendi beveynlerinizin ihtiyaçlarıyla ilgileneceksiniz.

 İKİZLER BURCU :Sevgili İkizler; Şubat ayına iş ve kariyerinize ve imajınıza odaklanarak gireceksiniz."5" Şubat'ta "Aslan" Burcunda "Dolunay" gerçekleşecek,evliliklerinde sorunları olanlar bu dönem çözüm odaklı olacak,bazılarınız da yarıyıl tatilinde olan çocuklarına zaman ayıracaksınız."11"Şubat'ta "Merkür" gezegeni "Kova" burcuna geçecek,iletişim ve kariyer alanında medya,reklam faaliyetleri ve bilişim sektöründen faydalanarak kendinizi işinizi, projelerinizi tanıtacak,ek gelir ve kariyer olanaklarına kavuşacaksınız.Hukuki sözleşme, anlaşma ve davalarınızda  sizi sevindirecek  gelişmeler yaşayacaksınız.Gizli düşmanlıkları farkederek durumu lehinize çevireceksiniz."18" Şubat'ta "Güneş " "Balık" burcuna ve şans gezegeni "Jüpiter"de Kova burcuna geçecek,iş ve ticari ilişkilerinizde yeni kararlar alacak,yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kuracak,eşinizin ailesiyle de ilgileneceksiniz.Çocukların kurs ve sosyal faaliyetlerine,sağlık kontrollerinize zaman ayıracaksınız. "20" Şubat'ta "Venüs" "Koç burcuna  "geçecek  aynı gün"Balık" burcunda "Yeniay" gerçekleşecek.Venüs aşk,dostluk ve ikili iliskilerde uyum ve yumuşamayı müjdeleyecek,evlilik törenlerini tamamlayanlar balayı tatiline gidecek,ilişkim yok diye üzülenler yenide  aşık olacaklar.Ticari anlamda kendi işinizi kurmak, farklı alanlarda da şansınızı denemek istiyorsanız bu dönemde şans,para,sağlık açısından güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

YENGEÇ BURCU :Sevgili Yengeç ; Şubat ayına bütçenize, kariyerinize, sağlık konularına odaklanarak gireceksiniz."5" Şubat'ta Aslan Burcunda "Dolunay" gerçekleşecek, yürütmekte olduğunuz ve başlatmakta olduğunuz projeleri tamamlamanıza yardımcı olacak yurt içi ve yurt dışı bağlantılar oluşturacak,hukuki destekler alacaksınız."11"Şubat'ta "Merkür" gezegeni "Kova" burcuna geçecek,iletişimlerinizde ve ticari ilişkilerinizde rahatlayacak,başarılı anlaşmalar yapacaksınız. "18" Şubat'ta "Güneş " "Balık" burcuna ve şans bolluk bereket gezegeni "Jüpiter"de "Kova" burcuna geçecek manevî anlamda sizi destekleyen büyükleriniz ve ruhsal rehberlerinizi biranda yanıbaşınızda bulacak  ruhsal ve psikolojik sağlığımıza önem  vereceksiniz. Ticari anlamda ve maddi açıdan güçlü olacağınız bu dönemde almak istediğiniz ev,araba veya arazi için harekete geçecek,yeni kaynaklar bulacaksınız."20" Şubat'ta "Venüs" "Koç burcuna geçecek ve "Balık" burcunda "Yeniay" gerçekleşecek. Hayatınızın her alanında ve geleceğinize yönelik planlarınız da yeniye yer açacak eskiye dair ne varsa bırakacak yarım kalmış tüm iş ve projelerinizi tamamlayacaksınız. Bazılarınız beklediği evlilik teklifini alırken, iş arıyorum diyenler de müracaat ettikleri işlerden olumlu cevaplar alacak.Kardeşlerinize ,yakın akrabalarınıza çocuklarınıza vakit ayıracak, birlikte tatile,doğa yürüyüşlerine çıkacak, sosyal faaliyetlere katılacaksınız.

ASLAN BURCU : Sevgili Aslan ;Şubat ayına gelirlerinizi arttıracak yeni projelere,yurt içi  yurt dışı eğitim ve yaşam tekliflerine odaklanarak gireceksiniz. "5" Şubat'ta sizin burcunuzda "Dolunay" gerçekleşecek,sizi üzen yoran kişileri alanınızdan uzaklaştıracak, yarım kalmış tüm işlerinizi tamamlayacaksınız. "11"Şubat'ta "Merkür" "Kova" burcuna geçecek; ailenizle,eşinizin ailesiyle  ilgili işleri,bekleyen ticari anlaşmalarınızı gerçekleştirecek,sağlığınızla ilgili günü gelmiş ameliyatlarınızı olacaksınız.Devam eden hukuki davalar miras,alacak,nafaka konularında lehinize sonuçlar alacaksınız. "18" Şubat'ta "Güneş " "Balık" burcuna ve "Jüpiter"de "Kova" burcuna geçecek iş alanında, kariyerle ilgili konularda,ortaklıklarda evlilik hayatınızda üzerinize adeta şans yağmurları  yağacak,sürpriz imkanlar yakalayarak maddi açıdan rahatlayacak,yeni  gelir imkanlarına kavuşacaksınız."20" Şubat'ta "Venüs" "Koç"burcuna  "geçecek  aynı gün"Balık" burcunda "Yeniay" gerçekleşecek.'işinizde belki sistem değişikliği yaşayacak,yeni mesleki ve hobilerinize yönelik eğitimler alacaksınız.Kardeşlerinizle,ailenizle  ortak hareket ederek sizi ve çocuklarınızı memnun edecek bir tatile çıkacaksınız.İlişkisi devam eden bazı "Aslan'lar  evlilik kararı alırken,İlişkim yok diyenler yeniden aşık olacak,çocuk sahibi olmak isteyenlerde bu dönemi değerlendirecek.

BAŞAK BURCU : Sevgili Başak; Şubat ayına eğitimlerinize,ailenize,iş seyahatlerinize odaklanarak gireceksiniz."5" Şubat'ta "Aslan"burcunda "Dolunay" gerçekleşecek kronik rahatsızlıklarınız,sağlık sorunlarınızla ilgili uzman desteği alacaksınız. Sağlıklı beslenme diyete ve spora vakit ayıracaksınız. "11"Şubat'ta "Merkür" gezegeni "Kova" burcuna geçecek, ticari faaliyetleriniz,iş görüşmelerinizde başarılı sonuçlar alacak birden fazla gelir elde edeceğiniz anlaşmalar yapacaksınız. Çalışan iseniz kariyerinizde kolaylıkla yükseleceksiniz. Çocuklarınızın kurs ve sosyal etkinliklerine zaman ayıracak, kardeşler ,kuzenlerin mutlu olaylarına tanık olacaksınız. "18" Şubat'ta "Güneş " "Balık" burcuna ve Jüpiter"de Kova burcuna geçecek iş hayatınızda,ikili ilişkilerinizde ve aşkta  yüzünüz gülecek,çabalarınızın karşılığını alacaksınız. İlişkisi devam edenler evlilik kararlarını yakınlarına açıklarken ilişkisi olmayanlar yakın çevresinden biriyle yeni bir aşka yelken açacaklar."20" Şubat'ta "Venüs" "Koç burcuna  "geçecek  aynı gün"Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek,iş hayatınızda özel yaşamınızda yeniye yer açacak,başarılarınızla sosyal çevrenizin ve iş arkadaşlarınızın gözdesi olacaksınız.Çocuklarınızla,sevdiklerinizle tatile çıkacaksınız.Yeni bir eve ,belkide başka bir şehre taşınacaksınız.

TERAZİ BURCU : Sevgili Terazi; Şubat ayına ailenize,sevdiklerinizle ortak projelerinizi gerçekleştirmeye,finansal konularına odaklanarak gireceksiniz. "5" Şubat'ta "Aslan" burcunda "Dolunay"gerçekleşecek,bazı sorunlarınızın kökenine inecek,kendinizle yüzleşeceksiniz. Bu dönemde rüyalarınız  adeta size yol gösterecek,sezgileriniz daha da güçlü olacak. "11" Şubat'ta "Merkür""Kova" burcuna geçecek,hobileriniz, yetenekleriniz ,ilgi alanlarınıza yönelik başarılı ilişkiler ve iletişimler kuracak alanınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız.Bazılarınız  çocuklarıyla ilgili konulara vakit ayırırken,iş arayan "Terazi'ler ise  farklı alanlarda yeni işlerine başlayacak."18"Şubat'ta  "Güneş"Balık" burcunda ve şans gezegeni "Jüpiter"de "Kova"Burcunda olacak,aile içinde ve iş hayatınızda,kariyerinizde ilerlemek ve ayağınıza gelen imkanları değerlendirmek için harekete geçecek,maddi açıdan da bolluk bereketi yaşıyacaksınız.Aracınızla ilgili bakımları, ev içi onarımlarınızı gerçekleştireceksiniz. "20" Şubat'ta "Venüs"  "Koç"burcuna geçecek ve "Balık "burcunda "Yeniay "gerçekleşecek, bu tarihten itibaren imajınız,başarılı projeleriniz fikirleriniz,çözüm odaklı örnek davranışlarınızla sosyal çevrenizde bir yıldız gibi parlayacaksınız.İlişkisi devam edenler evlilik kararını açıklarken,işim yok diyenler kendi işini kurmak için harekete geçecekler.Hukuki anlaşma, sözleşmeler varsa devam eden miras,ticari davalarda lehinize sonuçlar alacak, arzuladığınız  yatırımları gerçekleştireceksiniz.          

AKREP BURCU : Sevgili Akrep;Şubat ayına evinizle ilgili konulara işinize ve ailenize odaklanarak gireceksiniz."5 "Şubat'ta "Aslan" Burcunda "Dolunay"gerçekleşecek,bu hafta  kendinizi agresif ve gergin hissedebilirsiniz.Bu günleri 'Söz gümüşse sûkut altındır' deyimini dikkate alarak yakınlarınızı kırmadan, kırıcı sözlerden uzak durarak geçirmelisiniz. "11"Şubat'ta "Merkür" "Kova" burcuna geçecek, işle ve ilişkilerinizle alakalı iletişimlerinizde rahatlayacak,işinizde aşırı yoğunlaşacaksınız. "18" Şubat'ta "Güneş " "Balık" burcuna ve Jüpiter"de Kova burcuna geçecek , ortaklı işinizden, eşinizden,aile ye ait bir mal satışından, altın,tahvil,hisse senedi,borsa yatırımlarınızdan gelen paralarla  ödemelerinizi gerçekleştirecek arzuladığınız ev veya arabayı alacaksınız."20" Şubat'ta "Venüs" "Koç burcuna  "geçecek  aynı gün"Balık" burcunda "Yeniay" gerçekleşecek.yeni bir hobi edinmek,yeni eğitimler almak,yeni bir ev almak veya mevcut evini yeniden dizayn etmek, yeni bir işe,projeye  başlamak gündeminizi oluşturacak.Bazı "Akrep"ler yeni doğan bebeğinin sevinciyle kutlama yaparken,bir kısmınızda ebeveylerinizin,çocuklarınızın ihtiyaçlarıyla ilgileneceksiniz.Bu dönemde  diyetisyen desteğiyle diyete başlamak,spor,yoga,meditasyon yapmak için harekete geçeceksiniz.

YAY BURCU : Sevgili Yay; Şubat ayına işinize,eğitimlerinize, finansal konulara odaklanarak gireceksiniz. "5" Şubat'ta Aslan Burcunda Dolunay gerçekleşecek,kafa karışıklığı odak dağınıklığı sorunlarınızı çözecek, iş hayatınızda üstünüzden gereksiz yükleri atarak yeniden görev dağılımı yapacak ve rahatlayacaksınız. "11"Şubat'ta "Merkür" gezegeni "Kova" burcuna geçecek,iş hayatınızda, kariyerinizde ve sosyal çevrenizde güçlü iletişimler kuracak, yenilikçi projelerinizle, fikirlerinizle gündem olacak, kardeşleriniz ve çocuklarınıza zaman ayıracaksınız. "18" Şubat'ta "Güneş " "Balık" burcuna ve Jüpiter"de Kova burcuna geçecek aileniz, çocuklarınızla ilgili yeni faaliyetlere katılacak,bu dönemde sağlık kontrollerinizi de yaptıracaksınız.Oldukca şanslı olduğunuz bu dönemde işinizde ve kariyerinizde adımlarınızı iyi düşünerek atmalısınız.Ev alım satımı,miras, ortaklık payı eşiniz, veya yetenekleriniz doğrultusunda elde ettiğiniz gelirler le bolluk bereketiniz artacak  mali açıdan rahatlayacaksınız. "20" Şubat'ta "Venüs" "Koç burcuna "geçecek aynı gün"Balık" burcunda "Yeniay" gerçekleşecek. Ailevi konularda, bilinçaltınızla ilgili konularda farkındalığınız artacak, Atalardan gelen belki büyük büyük babanızdan gelen genetik özelliklerinizi ve davranışlarınızı farkederek kendinize format atacak ruhsal rehberinizle buluşacaksınız.

OĞLAK BURCU : Sevgili Oğlak; Şubat ayına,ilişkinize ailenize, iş seyahatlerinize ve paraya odaklanarak gireceksiniz. "5"Şubat'ta "Aslan" burcunda Dolunay gerçekleşecek, bugüne kadar gerçekleştiremediğiniz hedeflerinize ulaşmak için harekete geçeceksiniz.Bu dönemde iş ve sağlık konularında kontrolü elden bırakmamalı, sağlık kontrollerinizi zamanında yaptırmalısınız. "11"Şubat'ta "Merkür" gezegeni "Kova" burcuna geçecek, iletişimsel açıdan, farklı enerjiler alanınıza girecek, basın yayın medya ve bilişim alanlarında yeni iletişimler kuracak ve ticari ek kazançlar elde edeceksiniz"18" Şubat'ta "Güneş " "Balık" burcuna ve Jüpiter"de Kova burcuna geçecek, çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönemi değerlendirecek, ilişkisi devam edenler evlilik kararını yakınlarına açıklayacak, işini kurmak isteyenler şans gezegeni "Jüpiter" desteğiyle iş hayatına hızlı bir giriş yapacaklar."20" Şubat'ta "Venüs" "Koç burcuna "geçecek aynı gün"Balık" burcunda "Yeniay" gerçekleşecek.Bu dönemde mali açıdan yetenekleriniz sayesinde ve çeşitli yerlerden sürpriz toplu para girişleri yaşayacaksınız.Buna rağmen aklınız fikriniz hep parada olacak,'nasıl daha çok kazanırım,gelirlerimi nasıl çoğaltabilirim ve hangi yatırımlarla bu işten karlı çıkarım' sorgulaması günlük sloganınız ve hedefiniz olacak

KOVA BURCU : Sevgili Kova; Şubat ayına iş seyahatlerinize, sağlıkla ilgili konulara ilişkilerinize odaklanarak gireceksiniz."5"Şubat'ta "Aslan" burcunda "Dolunay" gerçekleşecek,bu dönemde kimin dost kimin düşman olduğunu deneyimlerek öğrenecek, yaşam sepetinizden çürük elmaları çıkaracaksınız.Bu dönemde sağlığınıza ve işinize daha çok özen göstermelisiniz. "11"Şubat'ta "Merkür" "Kova" burcuna geçecek, ilişkilerinizde ve iletişimlerinizdeki sorunları giderecek, kariyerinizde hızla yükseleceksiniz"18" Şubat'ta "Güneş " "Balık" burcuna ve şans gezegeni Jüpiter"de sizin burcunuza  geçecek,adeta sihirli bir el değmişcesine bütün işleriniz,talepleriniz kolayca gerçekleşecek.Artık sizin devriniz başlıyor,her konuda fikirleriniz,deneyimleriniz,bakış açınızla öne çıkacak,sosyal çevreniz ve iş ortamınızda adeta bir yıldız gibi parlayacaksınız.Yatırımlarınızı gerçekleştireceğiniz sürpriz para girişleri yaşayacak,finansal konularda güçleneceksiniz.Bazılarınız çocuklarının doğumuyla bayram sevinci yaşayacaksınız.İşim yok diyenler  tamda arzu ettiğiniz sektöre geçiş yapacaksınız."20" Şubat'ta "Venüs" "Koç burcuna "geçecek aynı gün"Balık" burcunda "Yeniay" gerçekleşecek.eşinizin ailesi ve kardeşlerinizle ilgili konulara zaman ayıracaksınız.Ruh ailenizle,ruh eşinizle tanışacaksınız.

BALIK BURCU : Sevgili Balık ; Şubat ayına kariyerinize, finansal konulara, imajınıza odaklanarak gireceksiniz."5" Şubat'ta "Aslan" burcunda "Dolunay" gerçekleşecek, "11"Şubat'ta "Merkür" gezegeni "Kova" burcuna geçecek bilinçaltınızla ilgili konular gündeminiz olacak bu dönemde kendi içinize dönecek, sosyal ortamlardan bir süre uzak kalarak, yalnız kalmak kafanızı dinlemek, içsel duygu düşüncelerinizi tahlil etmek isteyeceksiniz.Eşinizin ebeveynlerinin ve çocuklarınızın rutin sağlık kontrollerinizi yaptıracaksınız"18" Şubat'ta "Güneş " "Balık"  yani sizin burcunuza ve "Jüpiter"de "Kova" burcuna geçecek, bu dönemde tıpkı bir yıldız gibi parlayacak her konuda başarılarınız ,imajınız,yeni fikirlerinizle gündem olacaksınız.Bazılarınız çocuklarıyla birlikte tatile çıkarken, ilişkisi devam edenler de beklediği evlilik teklifini alacaklar.Çocuk sahibi olmak istiyorsanız  bu dönemi değerlendirebilirsiniz."20" Şubat'ta "Venüs" "Koç burcuna "geçecek, aynı gün"sizin burcunuzda "Yeniay" gerçekleşecek, yaptığınız projeler ve ticari anlaşmalarla yeni gelirler elde edecek,mali açıdan çok güçlü olacaksınız.Ticari hayatınızda maddi ve manevi açıdan güzel gelişmeler yaşayacaksınız.Basın yayın,medya ve iletişim sektöründe çeşitli faaliyetlerde bulunacak  adınızı duyuracaksınız.

 


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN