HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

ARALIK 2021 BURÇ YORUMLARI

Magazinizmir

KOÇ BURCU: Sevgili Koç; Aralık ayına işinize ve ailenize odaklanarak gireceksiniz."1 Aralık’ta Neptün "Balık" burcunda düz harekete başlayacak ve 4 Aralık'ta "YAY" burcunda YEN İAY ile birlikte 'TAM GÜNEŞ TUTULMASI’ gerçekleşecek bu tutulma tamamen barışçıl ve yenilikçi özellikli pozitif gelişmeleri de içeriyor olacak. Bu dönemde hayatınızda da tamamen değişim yaşayacağınız yeni fırsatlar, mali destekler alacak, farklı projelere başlayacak yeni ilişkiler kuracaksınız."13 Aralık'ta "Mars "Yay" burcunda ilerleyecek ve "Merkür' de "Oğlak" burcunda geri harekete başlayacak. Ülkemiz ekonomisinin çöküş yaşadığı paramızın çok fazla değer kaybettiği bu günlerde, sizler de bütçenizi dengelemekte zorlanacak, yeni kaynaklar ve ek gelir arayışına gireceksiniz. 19 Aralık'ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek ailenizin ve kendinizin sağlığı ile yakından ilgilenecek aile büyüklerinize, çocuklarınıza vakit ayıracaksınız. 21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçecek bebeklerinin doğumuyla mutluluk yaşayan Koçların yanı sıra bazılarınızda süren ilişkileriyle ilgili evlilik kararını açıklayacaklar. 28 Aralık Jüpiter Balık burcuna geçecek mali açıdan güçleneceğiniz yeni fırsatlarla elde edecek, yatırımlarınızı geçekleştirecek ve sevdiklerinizle beraber vakit geçireceksiniz.

 

BOĞA BURCU: Sevgili Boğa’lar; Aralık ayına ailenize, ülkemizin ekonomisiyle ilgili gelişmelere ve dünya genelinde yayılan 'Koronavirüs yasaklarına odaklanarak gireceksiniz "1 Aralık’ta Neptün, "Balık" burcunda düz harekete başlayacak ve 4 Aralık'ta "YAY “burcunda "YENİAY" la birlikte "TAM GÜNEŞ TUTULMASI” gerçekleşecek; hayata bakış açınızı ve geleceğinizi tamamen değiştireceğiniz bazı kararlar alacaksınız. İlgilendiğiniz alanlarda ve mesleğinizle ilgili konularda çeşitli eğitimler alacaksınız. 13 Aralık’ta "Mars" "Yay" burcunda ilerleyecek ve Merkür de Oğlak burcunda geri harekete başlayacak bu dönemde ani kararlar almaktan borç ve kredi almaktan, iş yerinde kutuplaşma ve tartışmalardan uzak kalmalı duygularınıza hâkim olmalısınız. 19 Aralık'ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ülkemizde yaşanan bazı toplumsal hareketler ve döviz kurunda oluşan aşırı yükselmeler karşısında bazı harcamalarınızı kısıtlamanız sağlık operasyonlarınızı ertelemeniz gerekecek. 21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçecek ailenizin veya eşinizin nakit desteği ile parasal açıdan rahatlayacaksınız. Hala bir ilişkisi olmayanlar yeni bir aşka yelken açacak ve bazılarınız da yurt dışı bağlantılı iş fırsatları yakalayacak. 28 Aralık’ta Jüpiter Balık burcuna geçecek iş hayatınızda ilerleyecek, ailenizle kısa bir tatil yapacaksınız.

 

İKİZLER BURCU: Sevgili İkizler; Aralık ayına paranıza, sağlığınıza ve eğitimi devam edenler de yurt dışı eğitim fırsatlarına odaklanarak girecek."1 Aralık’ta Neptün "Balık" burcunda düz harekete başlayacak ve 4 Aralık'ta "YAY” burcunda YENİ AY” la birlikte "TAM GÜNEŞ TUTULMASI "gerçekleşecek, hayatınızın her alanında yenilikler ve değişimler yaşayacak, yeni bir eve belki yeni bir şehre taşınacaksınız. 13 Aralık'ta Mars, Yay burcunda ilerleyecek ve Merkür de Oğlak burcunda geri harekete başlayacak. Döviz fiyatlarındaki artışla eriyen maaşınızı, gelirlerinizi arttırmaya yönelik arayış içinde olacaksınız. Eşinizin ailesi ve yakın çevrenizin sorunlarıyla ilgilenirken sakin kalmaya ve hoşgörülü olmaya özen göstermelisiniz. 19 Aralık'ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek sizi yıpratan işinize veya size zarar veren enerjinizi aşağı çeken bazı kişilerle belki iş ortaklarınızla yollarınızı ayıracak ve yarım kalmış tüm işlerinizi tamamlayacaksınız. 21 Aralık'ta Güneş, Oğlak burcuna geçecek hukukla ilgili konularınızda lehinize sonuçlar alacak, sivil toplum kuruluşlarıyla ortak projelere ve yardımlaşmaya zaman ayıracaksınız.28 Aralık Jüpiter Balık burcuna geçecek mali açıdan sürpriz para girişleri yaşayacak olsanız da bu dönemde aşırı harcamalar yapmamalı, borç almayıp borç vermemelisiniz. Dinlenmeye ve sağlığınıza da zaman ayırmalısınız.

 

YENGEÇ BURCU: Sevgili Yengeç; Aralık ayına kariyerinize ve iş seyahatlerinize, ülke ekonomisiyle ilgili haberlere odaklanarak gireceksiniz. "1 Aralık’ta Neptün, "Balık" burcunda düz harekete başlayacak ve 4 Aralık'ta "YAY” burcunda YENİ AY ‘la birlikte" TAM GÜNEŞ TUTULMASI" gerçekleşecek, bu barışçıl ve iyimser tutulma etkisiyle sürpriz iş olanaklarına kavuşacak, basın yayın reklam alanlarına ilgi duyacaksınız. 13 Aralık'ta Mars Yay burcunda ilerleyecek ve Merkür' de Oğlak burcunda geri harekete başlayacak biriktirdiğiniz sorunlarla yüzleşmek ve çözmek zorunda kalacak, sürekli zamlanan gıda, enerji ve yakıt fiyatları karşısında mali kaynak arayışına gireceksiniz. 19 Aralık'ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek sizin kuyunuzu kazan bazı düşmanlarınızı yolunuzdan tamamen çekecek, gündeme gelen bazı kredi ve ceza ödemelerinizi geçmişteki birikimlerinizle kolaylıkla gerçekleştireceksiniz. Alerji rahatsızlığı olanlar sağlık kontrollerini yaptıracaklar.

21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçecek, çocuk sahibi olanlar, çocuklarıyla ilgili konular ve evcil hayvanlarıyla ilgilenecek, bekar olan Yengeç'lerde arkadaşları vasıtasıyla yeni bir ilişkiye başlayacak.28 Aralık’ta Jüpiter Balık burcuna geçecek yeni para kaynaklarına kavuşacaksınız.

 

ASLAN BURCU: Sevgili Aslan; Aralık ayına iş seyahatlerinize, ebeveynlerinize ve ödemelerinize odaklanarak gireceksiniz."1 Aralık’ta Neptün, "Balık" burcunda düz harekete başlayacak ve 4 Aralık'ta "YAY” burcunda "YENİ AY" la birlikte" TAM GÜNEŞ TUTULMASI" gerçekleşecek, ülkemizde ve tüm dünyada değişim rüzgarları eserken, siz de kendi adınıza yeni eğitimler alacak, basın yayın, bilişim, internet, reklam, üretimle ilgili konularda yeni iş davetleri alacaksınız. 13 Aralık'ta "Mars, "Yay" burcunda ilerleyecek ve Merkür de "Oğlak" burcunda geri harekete başlayacak. İletişim kazalarına, yanlış anlaşılmalara meydan vermemek adına bazı konularda tedbirli ve kontrollü hareket etmeniz gerekecek. 19 Aralık'ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek, ülkemizdeki ekonomik zorluklara ve artan faizlere moraliniz bozulsa da gelirlerinizdeki sürpriz artışa, miras yoluyla veya eşten, ortaktan gelen paraya sevineceksiniz. 21 Aralık'ta Güneş, Oğlak burcuna geçecek. İşi olmayanlar istedikleri ise kavuşacak ve evli olanlarda yeniden aşk tazeleyecekler. 28 Aralık Jüpiter, Balık burcuna geçecek stratejik davranarak iş hayatınızda güçlenecek, harcamalarınızı kısıtlamaya gideceksiniz. Hobilerinizle ve işinizle İlgili eğitimler alacaksınız.

 

BAŞAK BURCU: Sevgili Başak; Aralık ayına birikimlerinizi korumaya yönelik ve ailenizin sizin sağlığına yönelik tedbir almaya odaklanarak gireceksiniz."1 Aralık’ta Neptün, "Balık" burcunda düz harekete başlayacak ve 4 Aralık'ta "YAY” burcunda YENİ AY ile birlikte "TAM GÜNEŞ TUTULMASI" gerçekleşecek, tüm dünyada ve ülkemizde de özgürlük ve ekonomik sorunlarla ilgili halk hareketleri yaşanacak. Birlik ve bütünlük içinde olmaya yönelik değişim rüzgarlarına ayak uydurarak, aileniz ve kendiniz adına yeni başlangıçlar yapacaksınız. 13 Aralık'ta Mars Yay burcunda ilerleyecek ve Merkür' de Oğlak burcunda geri harekete başlayacak ülkemizde de baş gösteren kıtlık ve kuraklık önlemlerine dikkat ederek, birikimlerinizi korumaya yönelik tedbirler alacaksınız. 19 Aralık'ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek, bu dönemde internet üzerinden para alışverişi yapmamalı, ani kararlar almamalı hukuki yazışmaları tekrar tekrar kontrol etmelisiniz. 21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçecek, ilişkisi sürenler evlilik kararını ailelerine açıklayacak, işi olmayanlarda ilgi duydukları sektörlere yönelik eğitimlere katılacak. 28 Aralık Jüpiter Balık burcuna geçecek siz yine de aşırı para harcamamaya özen göstermeli, estetik operasyonlarınızı, yatırımlarınızı ertelemelisiniz.

TERAZİ BURCU: Sevgili Terazi; Aralık ayına maddi konulara ve işinize odaklanarak gireceksiniz."1 Aralık’ta Neptün "Balık" burcunda düz harekete başlayacak ve 4 Aralık'ta "YAY" burcunda YENİ AY" ile birlikte "TAM GÜNEŞ TUTULMASI" gerçekleşecek, pozitif etkileri ve özgürlükler, haklarla ilgili, yasalarla ilgili değişimleri içine alan bu tutulma sizin de kendi yeteneklerinizi, bilgi becerilerinizi keşfedeceğiniz yeni bir iş alanına geçmenize yol açacak.

13 Aralık'ta Mars Yay burcunda ilerleyecek ve Merkür' de Oğlak burcunda geri harekete başlayacak, ailenizin ve kendinizin sorunlarını çözmek için daha hoşgörülü ve akılcıl hareket edeceksiniz. Her konuda savaşmayı bırakıp barışçıl adımlar atacak, fikirlerinizi özgürce açıklayacak, ailenizin, kuzen veya kardeşlerinizin işleriyle alakadar olacaksınız. 19 Aralık Aralık’ta "İkizler" burcunda Dolunay gerçekleşecek, bu dönemde ev içi onarım ve tadilatlarınızı ertelemeli, ev içi kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Yarım kalan iş ve projelerinizi tamamlamak için yakın çevrenizin ve iş arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız.

21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçecek hala bir işim yok diyenler istedikleri işe kavuşacaklar, evlilik törenlerini gerçekleştirenlerde balayı tatiline çıkacaklar. 28 Aralık Jüpiter Balık burcuna geçecek ticari kazançlarınızın yanında, beklediğiniz bir alacağınızın tahsiliyle finansal açıdan rahatlayacaksınız. Kendinize de vakit ayırmalısınız.

 

AKREP BURCU: Sevgili Akrep; Aralık ayına ülkemizin ekonomik gündemini yakından takip ederek ve kendi bütçenize odaklanarak gireceksiniz. "1 Aralık’ta Neptün "Balık" burcunda düz harekete başlayacak ve 4 Aralık'ta "YAY" burcunda "YENİ AY" la birlikte "TAM GÜNEŞ TUTULMASI" gerçekleşecek, ailenizi ve sizi memnun edecek gelişmeler yaşayacak, iş kolunuzla ilgili çeşitli yurt içi ve yurt dışı eğitimlere katılacaksınız. Yeni bir semte taşınacak, yeni arkadaşlar edineceksiniz.13 Aralık'ta Mars Yay burcunda ilerleyecek ve Merkür de Oğlak burcunda geri harekete başlayacak kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz alanlarda faaliyet göstereceksiniz. Bu dönemde gördüğünüz bilinçaltı rüyalarınız ve güçlü hisleriniz size yol gösterecek. 19 Aralık'ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek hem kendinizle hem de iş hayatınızla ilgili tüm sorunları yeniden masaya yatıracak ve çözeceksiniz. Çevrenizdeki sizi yoran ve sömüren kişilerden uzaklaşacak, yatırımlarınızı ve harcamalarınızı erteleyeceksiniz. 21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçecek, bazılarınızın, yeni doğan bebeğiyle aileleri büyürken, ilişkim yok diyenler de yeni bir aşk yolculuğuna çıkacaklar. 28 Aralık Jüpiter Balık burcuna geçecek süren hukuki davalarınız lehinize sonuçlanırken, basın, yayın, bilişim, yapay zekâ, reklam ve halkla ilişkiler konularında ek işler yaparak bütçenize katkı sağlayacaksınız.

 

YAY BURCU: Sevgili Yay; Aralık ayına, işyerinize ve ailenize, ülkemizdeki ekonomik sorunlara odaklanarak gireceksiniz "1 Aralık’ta Neptün, "Balık" burcunda düz harekete başlayacak ve 4 Aralık'ta YENİ AY" ile birlikte “TAM GÜNEŞ TUTULMASI” sizin burcunuzda gerçekleşecek, pozitif ve çözümcül olan bu tutulmada tüm dünya ve ülkemizde de hakların, özgürlüklerin kazanımına yönelik halk hareketleri yaşanırken, sizlerde güzel bir gelecek planına, yeni iş ilişkilerine, farklı alanlarda kariyer yapmaya odaklanacaksınız. Bu tutulma sizin hayatınızda dönüm noktası olacak her alanda şahane gelişmeler yaşayacaksınız. 13 Aralık'ta “Mars” sizin burcunuza geçecek ve Merkür de Oğlak burcunda geri harekete başlayacak. Bu dönemde iş hayatınızda aşırı enerjik ve güçlü olacak, yaptığınız başarılı işlerle çevrenizin takdirini toplayacaksınız. 19 Aralık'ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek bu dolunayla birlikte size sorun çıkaran ne varsa tamamen hayatınızdan çıkaracak, bakış açınızı ve hatta tüm yaşamınızı değiştirecek radikal kararlar alacaksınız. Doğum gününüzü kutladığınız bu günlerde çevrenizde pozitif ve sizi seven kişilerin ailenizin her alanda desteğini hissedeceksiniz. 21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçecek, eşinizle partnerinizle aşk tazeleyecek, kısa bir seyahate çıkacaksınız. Mali konularda maaş zammı, SSK, harcırah, primler, beklenmedik bir aile içi parasal destekle borç alacak dengenizi sağlayacaksınız.

 

OĞLAK BURCU: Sevgili Oğlak; Aralık ayına ülke ekonomisine ve kendi bütçenize odaklanarak sevdiklerinizle ilgilenerek gireceksiniz."1 Aralık’ta Neptün "Balık" burcunda düz harekete başlayacak ve 4 Aralık'ta "YAY" burcunda YENİ AY ile birlikte TAM GÜNEŞ TUTULMASI gerçekleşecek, tamamen yenilenmek ve pozitif değişimlerle yüklü bu tutulmayla sizler de işiniz ve ilişkilerinizde ailenizle birlikte her alanda yeniye yer açacak, değişimi kucaklayacaksınız. 13 Aralık'ta Mars, “Yay burcunda ilerleyecek ve Merkür' de Oğlak burcunda geri harekete başlayacak birçok alanda olduğu gibi basın yayın alanları ve ticari ilişkilerinizde ek projelere yönelecek nakit para girdilerinizi arttıracaksınız. 19 Aralık'ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek, sivil toplum örgütleri ve bazı yardımlaşma kuruluşlarıyla birlikte çalışacak, ailenize ait bir malın satış parasıyla borçlarınızı kapatacaksınız.21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçecek, ilişkisi olmayanlar uzun soluklu bir aşka yelken açarken, ilişkisi devam edenler de bekledikleri teklifi alacak, evlilik kararlarını uygulamaya koyacaklar.

28 Aralık Jüpiter Balık burcuna geçecek size yeni iş imkanlarını da müjdeleyen bu dönemde yinede yatırım ve harcamalarınızı ertelemeli, piyasaları gözlemlemeli, pandemiyi de dikkate almalısınız.

 

KOVA BURCU: Sevgili Kova; Aralık ayına sağlığınızla ilgili konulara, ülkemizin ekonomik tablosuna, döviz kurlarındaki dalgalanmalara odaklanarak gireceksiniz. 1 Aralık’ta Neptün "Balık" burcunda düz harekete başlayacak ve 4 Aralık'ta "YAY” burcunda YENİ AY ile birlikte TAM GÜNEŞ TUTULMASI gerçekleşecek, ilişkileriniz, işiniz ve kariyerinizde yeni başlangıçlar yapacak, bekleyen projelerinizi hayata geçireceksiniz. Almak istediğiniz ev veya arabayı kolaylıkla alacağınız sürpriz bir para girişi yaşayacaksınız. 13 Aralık'ta Mars" Yay burcunda ilerleyecek ve "Merkür' de "Oğlak" burcunda geri harekete başlayacak iş alanında beklediğiniz iş tekliflerini alacak, yeni bir eve belki şehre taşınacaksınız. 19 Aralık'ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek, bu birkaç gün internet üzerinden para transferleri yapmaktan ve internet alışverişlerinden kaçınmalısınız.21 Aralık'ta "Güneş" Oğlak" burcuna geçecek, tüm dünya ve ülkemizdeki ekonomik sorunlara, kıtlık ve yoksullukla mücadeleye yönelik projelerde sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte hareket edecek, manevi açıdan da doyuma ulaşacaksınız. 28 Aralık’ta "Jüpiter, Balık" burcuna geçecek her alanda çevrenizin ve kardeşlerinizin desteğini alacak, ailenizle, çocuklarınızla vakit geçireceksiniz.

 

BALIK BURCU: Sevgili Balık; Aralık ayına iş seyahatlerinize, evinizle ilgili konulara ve mali durumunuza odaklanarak gireceksiniz. 1 Aralık’ta Neptün "Balık" burcunda düz harekete başlayacak ve 4 Aralık'ta "YAY" burcunda "YENİ AY" ile birlikte "TAM GÜNEŞ TUTULMASI" gerçekleşecek, tamamen yenilikler ve kökten değişimlerle yüklü bu tutulma sizlerin hayatınızda kalıcı değişikliklere yol açacak. İstediğiniz evi alarak yeni bir çevreye taşınacak, yeni arkadaşlar edinecek, akrabalarınızın sorunlarıyla ilgileneceksiniz. 13 Aralık'ta Mars. “Yay burcunda ilerleyecek ve Merkür de Oğlak burcunda geri harekete başlayacak, çevrenizle iletişimleriniz güçlenecek, yeni ortaklık veya iş teklifleri alacaksınız. 19 Aralık'ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek ev içi kazalara karşı dikkatli olmalı bu iki günü dinlenerek geçirmelisiniz. Gecikmiş trafik cezaları veya vergi ödemelerinizi geçekleştirmek için ek kaynak arayışına gireceksiniz. 21 Aralık'ta "Güneş" "Oğlak" burcuna geçecek ve 28 Aralık’ta Jüpiter Balık burcuna geçecek, alışılmışın dışında bir işle ilgilenecek, kişisel gelişiminize katkı sağlayacak eğitimlere katılacaksınız. Eğitimi devam edenlerinizde yurt içi ve yurt dışı yüksek lisans olanaklarına kavuşacaksınız. Harcamalarınıza bir süre daha dikkat etmeli, paranızı elinizde tutmalısınız.

 


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN