HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

AĞUSTOS AYINA ÖZEL BURÇ YORUMLARI

Magazinizmir

Koç:Jüpiter ve Uranüs’ün desteği ile ağustos ayında keyifli ve şanslı günler yaşıyorsunuz.11 ağustos güneş tutulmasının etkileri ruhsal ve fiziksel etkilerini sürdürüyor. Ancak 29/30 ağustos ta ay koç burcunda güneş ve Satürn’ün desteği ile her alanda ikili ilişkiler iş hayatı ortaklıklar ticari anlaşmalarınızda daha rasyonel ve gerçekçi kararlar alacaksınız. Tutulma ve dolunay yüzünden sık sık ruh haliniz değişiyor daha tepkisel olabilirsiniz. Aniden beklemediğiniz anlam veremediğiniz olaylarla zorlanıyorken yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da süren ilişkide evlilik kararı olabilir. Beslenmenize ve sağlığınıza daha özenli olmalısınız.

Boğa: İş hayatınızda ve ikili ilişkilerde başarılı ve deneyimli kişilerden alacağınız destek tamda cesaretinizin kırıldığı noktada imdadınıza yetişiyor ve sürpriz gelişmeler yayacak başarı elde edeceksiniz. 11 ağustos güneş tutulması dengeleri bozarken konfora olan yüksek arzunuz sizi daha fazla harcamaya itecek. Ay boğa burcunda açık hava organizasyonları ticari toplantılarda tabiatla iç içe olmalısınız. İdeallerinize ve gelecek planlarınıza odaklanın gevşeyin ağustosun tadını çıkarın eşiniz ilgi bekliyor.

İkizler: Bu ay hakların alınması miras ve sigorta konularında artı gelir imkanı olabilir. Adaletli olmak ve dengeyi sağlama çabanızla takdir 5 ağustosta ay ikizler burcuna geçiş yapıyor özel ilişkilerinizde tutku ve sahiplenme duygusu kıskançlık hisleri sizi zorlayacak. Şifaya farkındalığınızı arttıracak spirütüel alanlara yöneleceksiniz. Dua ve dileklerinize odaklanın gerçekleşmesi mümkün.

Yengeç: Duygusal konular önem kazanıyor.8 ağustosta ay yengeç burcuna geçiş yapıyor sonrasındaki güneş tutulması ile yorgun ve dengesiz ruh hali oluşabilir yine de şan sizden yana. Venüs ve Mars" gezegenlerinin dost enerjisini kullanarak hayatınızda küslük yaşadığınız insanların gönlünü alabilir sıcak kavuşmalar yaşayabilirsiniz. Anneniz ile daha güçlü bağlar kuruluyor. Yoga yürüyüş müzik ve çeşitli hobilerle rahatlayın.

Aslan: Aslanlar bu ay sizin ayınız. güneş 23 ağustosa kadar aslan burcuna şans da getiriyor enerjiniz motivasyonunuz artıyor. Bu ayki güneş tutulma ve dolunay ve yeniay la beraber yaşamınızda önemli kalıcı değişiklikler yaşarken 8-9 yıl sizi etkileyecek yatırımlar kararlar alacak bazı insanları tamamen hayatınızdan çıkaracak bazı yeni arkadaşlık ve ilişkileri hayatınıza katacaksınız. Kariyer yeni başlangıçlar yönetimsel başarılar ilişkinizde belki evliliğe giden belki keskin virajları yaşarken Uranüs’ün ikili ilişkilerinize olan baskısı sizi zorluyor. Yine de harika ve büyüleyen özelliklerinizle göz kamaştırıyor liderliği elinizde tutuyorsunuz.23 ağustos sonrası çaba sarf etmeden gelen eş veya iş ortağından miras yoluyla prim veya ikramiye paralar keyif verici yemekler davetlere açık olun.

Başak: Venüs gezegeni aşk ve ilişkiler de iş hayatınızda 7 ağustosa dek sizi destekliyor. Sonrasında Mars-Uranüs, Satürn yıldızlarının sert etkisiyle sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Güneş tutulmasının izleri sizi 8-9 yıl kader alanında etkileyecek duygu haritasının yolunu belirleyecek. Toplum içinde destek görüyorsunuz eleştirel yapınızı dengelerseniz partnerinizle arkadaş dost çevrenizle uyumlu neşeli geceler sizi bekliyor ve onların desteğiyle yarım işlerinizi tamamlıyorsunuz. Aşırı yemek ihtiyacı oluşabilir geceleri bitkisel içecek desteği alın ve yürüyüşe kendinize zaman ayırın.23 Ağustosta ay başak burcuna geçiyor risk almaktan kaçınmayın ortaklıkları yönetmek için enerji desteği gerekebilir.

Terazi: Çekiciliğiniz hoşgörünüz ve neşenizle dikkat çekiyorsunuz. Venüs bütün ihtişamıyla 7 ağustosta terazi burcuna geliyor. Diplomasi aşk evlilik ortaklıklar çocuk aile hak hukuk adalet sanat Venüs her konuda sizi destekliyor. 11 ağustos güneş tutulması sonrasına da ay 14 ağustosta terazi burcunda estetik uygulamalar ikili ilişkiler aşk sanatsal aktiviteler kariyer ortaklıklar için uygun.  Spirütüel alanda gelişimini sürdürüyor, farkındalığın artarken yeni ay dolunay ve Venüs’ün desteğiyle tüm dileklerine tam odaklanırsan gerçekleştiklerini göreceksin. Bu ay şifa ve pozitif gelişmeleri destekliyor. Ani değişikler isteyebilirsiniz ancak radikal kararlar almak için acele etmeyin. Biraz tatilin tadını çıkarın dinlenmeye ve eğlenmeye zaman ayırın sürprizler ve şans yanınızda.

Akrep:Güneş tutulması ve yeni ay size şans getiriyor.17 ağustostan itibaren akrepteki Jüpiter balık burcundaki Neptün etkisiyle gücünüzü ve entellektüel zekanızı ustaca sergileyerek iş ticaret ortaklıklar da başarınızın tadını çıkarın. Acımasızlığınız ve tutkulu baskıcı yanınızla eş ve partner ilişkinizde zorlanmak istemiyorsanız güneşin ve gezegenlerin pozitif enerjisinden yararlanarak romantik sosyal sanatsal faaliyetlere de zaman ayırmalısınız. Parasal alanda da sürpriz gelişmeler var. Anne, kardeş ilişkilerine dikkat edin. Yemek keyif ve eğlenceye de bol bol zaman ayırmanın zamanı gelmedi mi? Yoğun çalışmaya biraz ara verin.

Yay:Aile içi ilişkiler de hareketlilikten memnunsunuz fakat işteki yoğunluktan bunalıyorsunuz bu sebeble sizin için tatilin zamanı geldi. Güneş tutulması siz ateş burçlarına iş kariyer ve parasal alanda pozitif destek veriyor. 20 ağustosta ay burcunuza geliyor kafanız dağınık aklınız karışık olabilir araştırmacı ve iyimser kişiliğiniz sayesinde sizi seven yakınlarınızın dostlarınızın size dışarıda vakit geçirmeniz seyahat etmeniz tatile gitmeniz için sürpriz hediyeleri var keyifle alın ve kabul edin. Güç savaşları ve inatlaşmalardan uzak kalın size karşı yapılan planları zekanızla engelliyorsunuz. Keyifli ağustos gecelerinde sevdiklerinizle ve dostlarınızla tatlı sohbetlere yer verin onlarla konuşmak size de iyi gelecek.

Oğlak: Kararlılığınız hassas aşırı tedbirli kişiliğiniz ile yeterince yoruldunuz; çevreniz tarafından seviliyorsunuz. Bu ay Venüs’ün pozitif desteğiyle ilişkiler sanat sosyal yaşamınızda mutlu olacaksınız. Yemek yeme düşkünlüğünüz artabilir yöneticilik ve organizasyon yeteneğiniz kariyerde yükselişi müjdeliyor. Bu ay harcamalarda aşırıya kaçmamaya özen gösterin borç almayın borç vermeyin. Kas ağrılarına dikkat aşırı işkoliksiniz yüzmeye spora kendinize de zaman ayırın. 

Kova: Geçen ay burcunuzda gerçekleşen ay tutulması mali açılardan sıkılmanıza yol açtı. Bağımsızlık ve bireyselliğinize olan düşkünlüğünüz yüzünden insanlara bağlanmakta güçlük çekiyorsunuz ikili ilişkilerde özel hayatta eleştiri alabilirsiniz. Rüyalarınız daha net ve mesaj yüklü 24 ağustosta ay burcunuzda yorgunluk stres karmaşık duygular hissedebilirsiniz bol bol dinlenin uygun zamanı beklemeyin tatile yakınlarınızın yanına gidebilirsiniz. Sıcaklara dikkat! Bol su için ay sonuna doğru başarılı projelerinizi hayatınıza katmak için uygun dönemdesiniz. Yeni dostluklar ve ticari davetler enerjiniz yine yükseliyor.

Balık:Bu dönemde daha esnek ve çok yönlü olmayı gerektiren konular iş sosyal hayat ve aşk hayatında size yön veriyor. Dikkatinizi yaptığınız işe ve sorumluluklara daha çok verebileceksiniz. Güneş tutulması size sanılanın aksine pozitif etkilerde veriyor 26 ağustosta balık dolunayı spirütüel ve şifacılık alanında büyüme ve gelişiminize destek veriyor. Düşünce ve dileklerde pozitif kalmalısınız zira yıldızların oluşturduğu açılar sizin dileklerinizin anında olmasına yol açacaktır. Ani karalar almayın bu dönem esnekliği gerektiriyor eşiniz ve sevdiklerinizin ilgisi sizi şımartıyor.

 


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN