HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

Mart Ayına Özel Burç Yorumları

Magazinizmir

KOÇ BURCU: Sevgili Koç; Mart ayına işinize ve kariyerinize odaklanarak heyecanlı gireceksiniz. Çocukları olanlar okulları,aile büyükleriyle yaşayanlar ebeveynlerin sağlık kontrolleri ve aşı takibiyle ilgilenecekler.Yönetici gezegeniniz olan"Mars"4 martta İkizler burcunda transitte olacak.Sizi ilgilendiren konularda ve para konusunda lehinize gelişmeler yaşayacaksınız, bu dönem sezgilerinize güvenecek,vicdanınızın sesini dinleyerek yardımlaşmaya zaman ayıracaksınız.13 Mart"ta Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek,bütün eski projelerinizi tamamlarken, yeni projelerinizi hayata geçireceksiniz.Bazılarınız doğum günlerini sürpriz hediyelerle kutlarken, ilişkisi olmayanlar yeni bir ilişkiye başlayacak, ilişkisi devam edenler evlilik kararlarını açıklayacaklar.16 Martta "Merkür" Balık burcunda transit hareketine devam edecek bu dönemde iletişim kazalarına dikkat etmeli sözlü kavga ve polemikten kaçınmalısınız.20 Martta Güneş ve 21 Martta Venüs Koç burcunda olacak.Başarılarınızla öne çıkarken,kariyerinizde de yükselecek ekonomik açıdan güçlü olacaksınız. 28 Mart’ta Dolunay Terazi burcunda gerçekleşecek. Sağlıkla ilgili konulara dikkat etmeli,borç almamalı ve vermemelisiniz.

BOĞA BURCU: Sevgili Boğa;Mart ayına aile büyüklerinizin aşı konularına, aşkınıza, ödemelerinize odaklanarak gireceksiniz. Mars" 4 Mart’ta İkizler burcunda transitte olacak ilişkilerinizde zıtlaşmalardan ve kutuplaşmaktan kaçınmalısınz.13 Mart’ta Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek, bu yeniayla birlikte eskiye dair ne varsa sonlandıracak, yeni iş, yeni bir ev, yeni sosyal çevreye geçiş yapacak ve yeni iş anlaşmaları yapacaksınız. 16 Mart’ta "Merkür" Balık burcunda transit hareketine devam edecek.20 Martta Güneş ve 21 Martta Venüs Koç burcunda olacak iş yerinde yeni bir pozisyonda görev alacaksınız.İşi olmayanlar yeni işlerine başlarken,yalnızım diyen bekarlar yeni aşklarıyla tanışacaklar.Çocuk sahibi olmak isteyenler için bu dönem çok uygun.22 Martta Mars ve Satürn gezegenleri İkizler ve Kovada üçgen açı oluşturacaklar.Aile içi,kardeşler,iş arkadaşlarınızla dargınlıklara bir son vermeli,sakin olmalısınız.Bazılarınız sivil toplum kuruluşlarında sosyal projelerde yer alacaksınız.28 Martta Dolunay Terazi burcunda  gerçekleşecek, seyahatlerinizde değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz.Bel,boyun ağrılarınız için tıbbi yardım almalısınız.

İKİZLER BURCU: Sevgili İkizler; Mart ayına, ilişkilerinize, aşk hayatınıza, paraya odaklanarak  gireceksiniz. Mars 4 Mart’ta sizin burcunuzda transitte olacak, işinizde ve ilişkilerinizde zekanız, gücünüz başarılarınızla öne çıkarken biraz fazla agresif ve stresli olabilirsiniz. 13 Mart’ta Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. İşi olmayanlar arzuladıkları işyerinde işe başlarken bazılarınız işinde yeni projelerine başlayacaklar. İlişkinizde, aşk ve tutku dolu güzel gelişmeler yaşayacaksınız.16 Martta "Merkür" Balık burcunda transit hareketine devam edecek.20 Martta Güneş ve 21 Martta Venüs Koç burcunda,bu dönemde şansınız yüksek olacak ve iş hayatınızda önemli kararlar alacak, mali açıdan da zenginleşeceksiniz. 22 Martta Mars ve Satürn gezegenleri İkizler ve Kovada üçgen açı oluşturacaklar. Mesleki eğitimler alarak,ek gelir sahibi olabilirsiniz.Ailenizle seyahate çıkacak,iş hayatınızda satış,pazarlama,eğitim,sektörüyle bağlantılı işi olanlar maddi açıdan daha rahat olacaksınız.Firmanızın pazar payını genişletmek imkanı bulacaksınız.28 Mart 2021 Dolunay Terazi burcunda  gerçekleşecek,bu dolunayda elektronik ortamdan para transferleri yapmamalı,kredi ve borç almamalı borç vermemeye özen göstermelisiniz. Hobilerinize ve dinlenmeye de vakit ayırmalısınız.

YENGEÇ BURCU: Sevgili Yengeç; Mart ayına, ticari projelere, yeni iş olanaklarına, koronavirüs tedbirlerine odaklanarak gireceksiniz.Mars"4 martta İkizler burcunda transitte olacak.13 Mart"ta Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek bu yeniayda yeni iş alanlarına geçiş yapmak,yeni bir eve veya işyerine taşınmak, yarım kalmış işlerinizi tamamlamak fırsatını bulacak maddi açıdan da güçleneceksiniz.16 Martta "Merkür" Balık burcunda transit hareketine devam edecek,bu dönemde aile içinde ve sosyal çevrenizde iletişim sorunları olabilir.20 Martta Güneş ve 21 Martta Venüs Koç burcunda olacak.Bebeğinizin doğumuyla bazı Yengeçlerin ailesi genişlerken,bekar olanlarınız bekledikleri aşka kavuşacaklar. Bu dönemde prim, harcırah, ssk, promosyon, kar payı v.b. nakit girdilerinizin yanı sıra beklenmedik iş fırsatları ve ek gelirler elde edecek mali açıdan da rahatlayacaksınız. Ayın sonuna doğru kısa yolculuklar yapacak ve sürüncemede kalmış sorunlarınızı çözeceksiniz.   28 Martta "Dolunay" Terazi burcunda gerçekleşecek. Düzensiz uyku ,kabus ve vesvese sorunu yaşayabilirsiniz.Ay sonuna doğru iş seyahatlerine ve işinizle ilgili eğitimlere zaman ayıracaksınız.

ASLAN BURCU:Sevgili Aslan;Mart ayına sağlığınıza,ailenizin ve sizin sağlık kontrollerine,yeni ek gelirler elde etmeye ödemelerinize odaklanarak gireceksiniz.Mars"4 martta İkizler burcunda transitte olacak bu ay çevrenize emirler vermekten kaçınmalı,pişman olacağınız sözleri söylemekten kaçınmalısınız.13 Mart"ta Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek bu yeniayda almak istediğiniz ev için gereken kaynaklara kavuşacak, parasal açıdan da rahatlayacaksınız.16 Martta "Merkür" Balık burcunda transit hareketine devam edecek İlişkisi devam edenler bu dönem kendilerini daha net olmaya ve evlilik kararlarını açıklamaya hazır hissedecekler.20 Martta Güneş ve 21 Martta Venüs Koç burcunda olacak,bekar olan Aslanlar yeni bir aşka yelken açarken,bazılarınızda ailenize yeni bir bireyin katılmasıyla mutlu olacaksınız.Alacaklarınızı tahsil edecek,sürpriz para girişleriyle borçlarınızı sıfırlayacaksınız.28 Martta Dolunay Terazi burcunda,bu günü mümkünse dinlenerek ve hatta meditasyon yaparak geçirmeli stresten uzak kalmalısınız.Bekleyen sağlık kontrollerinizi ve operasyonlarınızı aksatmamalısınız.

BAŞAK BURCU: Sevgili Başak; Mart ayına işinize, evinizle ve kardeşlerinizle ilgili konulara, koronavirüs tedbirlerine odaklanarak gireceksiniz.Mars"4 martta İkizler burcunda transitte olacak bu güne dek sizi zorlayan sorunlarınız ve blokajlarınızdan arınmak için harekete geçeceksiniz.13 Mart"ta Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek bu dönemde her alanda maddi manevi kazanımlarınız artarak,iş ve kariyerinizde ilerleyeceksiniz.Yarım kalan bütün işlerinizi tamamlayacak anne babanız ailenizle ilgili konularda pozitif gelişmeler yaşayacaksınız.16 Martta "Merkür" Balık burcunda transit hareketine devam edecek.20 Martta "Güneş" ve 21 Martta "Venüs", Koç burcunda olacak İlişkinizde ve işinizde cazibenizle,bilginizle,sorun çözme yöntemlerinizle adınızdan söz ettirecek kariyerinizde yükseleceksiniz.yeni evli Başak"lar kısa bir tatile çıkarken,çocukları olanlar okul konuları ve besledikleri evcil hayvanlarla ilgili konulara yoğunlaşacaklar.28 Mart 2021 Dolunay Terazi burcunda  gerçekleşecek bu süreçte iletişimle ilgili konulara ve internet üzerinden alışveriş yapmamaya özen göstermeli sağlığınızla ilgili konularda bir uzmana danışmakta gecikmemelisiniz.

TERAZİ BURCU: Sevgili Terazi; Mart ayına işinize ve kariyerinize odaklanarak gireceksiniz. Mart ayı maddi manevi lehinize harika gelişmelerle geçecek.Mars"4 martta İkizler burcunda transitte olacak bu dönemde yaratıcılığınız artacak,bekleyen ortaklık ve iş tekliflerini değerlendireceksiniz.13 Mart"ta Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek bu dönemde ev içi onarımlarınızı gerçekleştirecek,semt veya şehir değişikliğine sıcak bakacaksınız. Koronavirüsle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek ,hobilerinizle ilgili kurslara gidecek,işinizle ilgili eğitimler alacaksınız.16 Martta "Merkür" Balık burcunda transit hareketine devam edecek.Basın,yayın konularında internet üzerinden yürütülen organizasyonlarla ilgili iş yapan teraziler parasal açıdan güçleneceksiniz.20 Martta Güneş ve 21 Martta Venüs Koç burcunda olacak.Bebek sahibi olmak isteyenler uygun dönemdesiniz.İlişkisi devam eden bazı Teraziler evllilik teklifi alırken ilişkisi olmayanlar sosyal çevresinden biriyle yeni bir ilişkiye başlayacak,evli olanlar aşk tazeleyecekler.28 Mart 2021 Dolunay sizin burcunuzda  gerçekleşecek,iş arkadaşlarınızın  tavırları tahammülünüzü zorlayabilir,pozitifte kalmalı,olumlu düşünmelisiniz.

AKREP BURCU: Sevgili Akrep; Mart ayına işinize ve kariyerinize odaklanarak gireceksiniz.Mars"4 martta İkizler burcunda transitte olacak fiziksel,ruhsal,zihinsel açıdan iyi hissedecek aktif olacaksınız.13 Mart"ta Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek Mali açıdan rahatlayacağınız bu dönemde geçmişe dair ne varsa bırakarak geleceğe odaklanacak, pozitif ruh halinde olacaksınız.Evli olanlar çocukları ve eşlerine odaklanacaklar.16 Martta "Merkür" Balık burcunda transit hareketine devam edecek, ebeveynlerin ve aile üyelerinin yaşamında ve finansal ve sağlık konularında iyileşme yaşayacaksınız.20 Martta Güneş ve 21 Martta Venüs Koç burcunda olacak bu dönemde finansal açıdan güçlenecek yatırım amaçlı ev,araba,arazi alımıyla ilgili adımlar atacaksnız. Bu dönemde bekarlar yeni bir aşka başlarken,ilişkisi devam edenler evlilik kararlarını açıklayacaklar.28 Mart 2021 Dolunay Terazi burcunda  gerçekleşecek bu dönemde kronik rahatsızlığı olanlar sağlık kontrollerini aksatmamalı kalp damar sistemini yoracak eylemlerden kaçınmalısınız. Dinlenmeye, hobilerinize, ailenizede vakit ayırmalısınız.

YAY BURCU: Sevgili Yay; Mart ayına işinize ve kariyerinize odaklanarak,"Koronavirüs" tedbirlerine uyarak gireceksiniz. Bugüne dek maddi manevi yoruldunuz,bu ayın ortalarından itibaren mali konularda gelen güzel haberlerle biraz rahatlayacaksınız ancak aşırı harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız.13 Mart"ta Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek,yeni iş bağlantıları,yeni projeleriniz gündemde olacak.Arkadaşlar,aile üyeleri, sevdiklerinizle birlikte olmanın tadını çıkaracaksınız.20 Martta Güneş ve 21 Martta Venüs Koç burcunda olacak,ailenizden gelen,miras veya işinizle ilgili kar payı,ortaklık payı,eşinizden gelen sürpriz para ile mali açıdan dengelenecek, yarımkalan işlerinizi tamamlayacaksınız. Bazılarınız ailenize yeni katılan bebeğinizle mutluluk yaşarken bazılarınız eşiniz ve çocuklarınızla minik bir tatil yapacaksınız.22 Martta Mars ve Satürn gezegenleri İkizler ve Kovada üçgen açı oluşturacaklar.Bu dönemde gündeme gelen anlaşmalar olabilir her şeyi iki kez kontrol etmelisiniz.28 Martta "Dolunay" Terazi burcunda  gerçekleşecek bu dönemi ay sonuna dek evde ve işyerinizde sakin ve tartışmalardan uzak geçirmeye özen göstermeli,problemleri daha sonra çözmek üzere birkaç gün ertelemeli ve dinlenmelisiniz. Baş ve göz ağrılarını dikkate almalısınız.

OĞLAK BURCU: Sevgili Oğlak; Mart ayına işinize ve kariyerinize odaklanarak gireceksiniz.13 Mart"ta Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.Eskiye dair ne varsa ve yarım kalan ne varsa bitireceksiniz.Bu ay her konuda şansınız ve imkanlarınız çok yüksek olacak.16 Martta "Merkür" Balık burcunda transit hareketine devam edecek iletişim gerektiren işlerde rahatlayacaksınız.20 Martta Güneş ve 21 Martta Venüs Koç burcunda olacak  evliler bebek sahibi olmak isteyenler uygun dönemdesiniz,bekarlar yeni başlayan ilişkinizde aşkın tüm güzelliklerini yaşayacaksınız. Yeni bir sosyal çevreye geçiş yapacak, evinizi başka bir semte taşımak isteyeceksiniz.28 Mart Dolunay Terazi burcunda gerçekleşecek İnternet üzerinden para transferleri yapmamalı kredi ve borç almamalısınız. 30 Mart‘ta "Satürn ve Venüs", 31 Martta "Satürn ve Güneş” transiti devam ederken sizlere zihin açıklığı, moral desteği verecek auranız çok güçlü olacak en zor görevleri ve problemleri kolayca çözerek kariyerinizde yükseleceksiniz. Bu ay sağlık açısından da kendinizi güçlü hissedeceksiniz, aile büyüklerinizin sağlık kontrollerine zaman ayıracaksınız.

KOVA BURCU: Sevgili Kova; Mart ayına işinize ve ailenize, çocuklarınıza, koronavirüs tedbirlerine odaklanarak gireceksiniz13 Mart"ta Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek ruh haliniz mükemmel olacak, pozitif,yaratıcı üretken olacak iş ve özel ilişkilerinizde parlayacaksınız.Yeni bir alana geçiş yapma kararı alacaksınız ve bazılarınız eğitim aldığınız alanlarındaki iş kollarına geçiş yapacaksınız.16 Martta "Merkür" Balık burcunda transit hareketine devam edecek.20 Martta Güneş ve 21 Martta Venüs Koç burcunda olacak  Çevrenizde ve iş hayatınızda sorun çözme yeteneğinizle sürpriz para girişleri yaşayacaksınız.Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınızla doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz minik bir tatilde kardeşleriniz ve aile büyükleriyle buluşacaksınız. İşi olmayan Kovalar bu yıl şans sizden yana beklediğiniz iş alanında iyi bir maaşla çalışmaya ve alanınızla ilgili eğitim ve kurslara da başlayacaksınız. 28 Mart’ta Dolunay Terazi burcunda gerçekleşecek. Siz de bu iki üç günü kendinizi zorlamadan, ev içi onarım ve tadilatlardan uzak kalarak,meditasyon,doğa yürüyüşleri yaparak ve katıldığınız sivil toplum kuruluşlarının projelerine fiilen katılarak geçireceksiniz.

BALIK BURCU: Sevgili Balık;Mart ayına işinize ve alacaklarınızın tahsiline,yatırımlarınıza odaklanarak gireceksiniz.Bazılarınızın doğum gününü de kutladığı bu ay maddi ve manevi her konuda zirve yapacak, yeni ek gelirlere de sahip olacaksınız.Mars"4 martta İkizler burcunda transitte olacak bu dönem aşırı girişken,hareketli olacak,iş seyahatlerine çıkacaksınız.13 Mart"ta Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek Yeni eğitimler,yurt içi ve yurt dışı kariyer imkanları,yeni ortaklık teklifleri,çalışansanız yeni görev ve sorumluluklara sahip olacaksınız.16 Martta "Merkür" Balık" ta sizin burcunuzda transit hareketine devam edecek ,ilişkilerinizde inanılmaz güzel gelişmelerle rahatlarken, basın yayın alanında makaleler, projeler, etkinlikler düzenleyeceksiniz. Bilişim konularında da yeni kurs ve eğitimlerle kişisel gelişim yolculuğunda ilerleyeceksiniz.20 Mart’ta Güneş ve 21 Mart’ta Venüs Koç burcunda olacak siz ve eşiniz ilişkide aşk tazeleyecek, sadakatinizi pekiştireceksiniz. Bekar olanlar arkadaş dost çevresinden yeni bir ilişkiye başlarken,evli olanlar ailesiyle kardeşlere odaklanacaklar.28 Martta Dolunay Terazi burcunda  gerçekleşecek sağlık konularınızda kontrollerinizi aksatmamalı,yarım kalan işlerinizi bir an önce tamamlamalısınız.


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN