HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

2022 OCAK AYI BURÇ YORUMLARI

Magazinizmir

KOÇ BURCU: Sevgili Koç; sürprizlerle dolu yeni yıla, evinize ailenize, gayrimenkul satışları ve mirasla ilgili konulara odaklanarak gireceksiniz." 2"Ocak’ta "Oğlak” burcunda yeniay gerçekleşecek; Yarım kalmış veya sizi yoran bütün işlerinizi bitirecek yeni bir iş alanı, yeni bir sosyal çevreye, yeni projelere merhaba diyeceksiniz. Geleceğiniz, ailenizle yaşam koşullarınız, alacaklarınız ve mevcut mallarınızın idaresi ile ilgili radikal kararlar alacaksınız. 5 Ocak’ta Oğlak burcunda, Neptün ve Venüs üçgen açıda olacak para ile ilgili konularda şanslı bir döneme adım atacaksınız. 14 Ocak’ ta “Mars" İkizler burcundaki hareketini sonlandırırken Merkür" de Oğlak burcunda geri harekette olacak; bu dönem çevreniz ve iş camianızda arkanızdan dolap çevirenler olsa da ilahi bir güç tarafından korunduğunuzu fark edeceksiniz. 18 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek; Bu günü mümkünse dinlenerek ve para transferleri ve mail ortamındaki işlemlerden uzak kalarak geçirmelisiniz. '29' Ocak'ta "Venüs" oğlak burcundaki hareketini sonlandıracak. Evlilik törenini gerçekleştiren Koç'lar balayı tatiline çıkarken, bazılarınızda, yeni doğan bebeğiyle ailenizde bayram sevinci yaşayacaksınız. Sağlığınıza, ailenize ve sevdiklerinize zaman ayıracaksınız.

 

BOĞA BURCU: Sevgili Boğa; Ocak ayına işinize, kariyerinize ve yeni varyant virüs tedbirlerine odaklanarak gireceksiniz.  2 Ocak'ta "Oğlak" burcunda yeniay gerçekleşecek; Yeni iş imkanlarına, yurt dışı ve yurt içi seyahatlere, mesleğinizle ilgili eğitimlere, akademik kariyer fırsatlarını değerlendireceksiniz. 5 Ocak'ta Oğlak burcunda, "Neptün" ve "Venüs” üçgen açıda olacak ilişkisi olmayanlar yeni bir aşka yelken açacak ve ilişkisi devam eden "Boğa'lar evlilik kararını yakın çevresine açıklayacak. "14" Ocak'ta"Mars” İkizler burcundaki hareketini sonlandırırken "Merkür" de "Oğlak" burcunda geri harekette olacak; Yaratıcılığınız artacak, her şeyi kendim yaparım düşüncesini bir tarafa bırakacak güvendiğiniz yakınlarınızla ortak hareket edecek maddi olarak kazançlı bir döneme gireceksiniz."18" Ocak'ta "Yengeç" burcunda Dolunay gerçekleşecek; devam eden hukuki davalarınız da lehinize gelişmeler yaşarken eşinizin ailesi ile ilgili konularla ilgilenmeniz gerekecek. Bu dönemde yatırımlarınızı "Şubat'a kadar ertelemelisiniz. 29 Ocak’ta "Venüs" Oğlak" burcundaki hareketini sonlandıracak bazılarınız beklediği evlilik teklifini alırken, bir çoğumuzun şansı yüzüne gülecek şahane gelir imkanlarına kavuşacaksınız. Kas ve eklem ağrılarınız için meditasyon, yoga ve spora da vakit ayırmalı dinlenmelisiniz...

 

İKİZLER BURCU: Sevgili İkizler; "Ocak" ayına, ülkemiz ekonomisine orantılı olarak, kendi gelirlerinizi arttırmaya, ailenize ve işinize odaklanarak gireceksiniz."2"Ocak’ta "Oğlak" burcunda Yeniay gerçekleşecek; Bazılarınız evi için gereken onarımları tamamlarken, bir çoğunuz yeni bir eve, hatta yeni bir şehre taşınacak, yeni bir sosyal çevreye, yeni arkadaşlara kavuşacaksınız. 5 Ocak’ta Oğlak burcunda, “Neptün" ve "Venüs” üçgen açıda olacak para ile ilgili konularda şanslı bir döneme adım atacaksınız. 14 Ocak’ta “Mars” “İkizler" burcundaki hareketini sonlandırırken "Merkür" de "Oğlak burcunda geri harekette olacak; bu dönem çevreniz ve iş camianızda arkanızdan dolap çevirenler olsa da ilahi bir güç tarafından korunduğunuzu fark edeceksiniz. 18 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek; Bu günü mümkünse dinlenerek ve para transferlerinde mail ortamındaki işlemlerden uzak kalarak geçirmelisiniz. 29 Ocak’ta "Venüs" oğlak burcundaki hareketini sonlandıracak evlilik törenini gerçekleştiren Koç'lar balayı tatiline çıkarken, bazılarınızda yeni bir ilişkiye başlayacaksınız. Bu yıl başarı ve kariyer odaklı olacaksınız.

 

YENGEÇ BURCU: Sevgili Yengeç; "Ocak" ayına, aileniz ve kendinizin sağlık konularına, borç-alacak dengenize  eğitimlerinize odaklanarak gireceksiniz."2"Ocakta "Oğlak"  burcunda Yeniay gerçekleşecek; Bazılarınız bekleyen ortaklık tekliflerini değerlendirirken, bazı "Yengeç"lerde iletişim, basın yayın ve bilişim alanları ile ilgili yeni mesleklere yönelerek ilave eğitimler alacak hatta iş kollarını genişletecekler.5 Ocakta Oğlak burcunda,Neptün ve Venüs  üçgen açıda olacak, çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönemi değerlendirirken,hala bir partnerim yok diyenler kalıcı bir aşk ilişkisine başlayacak.Kuzenler ve arkadaşlarınızla ilgili konularla da ilgileneceksiniz."14" Ocak"ta "Mars"  İkizler burcundaki hareketini sonlandırırken Merkür de Oğlak burcunda geri harekette olacak; Eşiniz, partneriniz, iş arkadaşlarınız tarafından yanlış anlaşılmadan kaynaklanan sorunlarınızı çözeceksiniz. "18" Ocak"ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek; Eski ve sorunlu işlerinizi tamamlayacağınız bu dönemde ev içi kazalara karşı dikkatli olmalı, seyahatlerinizde kıymetli eşyalarınıza yanınızda tutmaya imtina etmelisiniz."29" Ocak'ta "Venüs" Oğlak" burcundaki hareketini sonlandıracak, eşinizden, ortaklık payınızdan veya ailenize ait bir malın satışından gelen nakit parayla mali açıdan güçleneceksiniz. İşe girmek isteyenler bu dönemde yeni firmalarında işe başlarken, bazılarınız da çocuklarınız ve ebeveynleriyle yakından ilgileneceksiniz. 

 

ASLAN BURCU: Sevgili Aslan; Ocak ayına, güçlü kişiliğiniz ve yönetme kabiliyetinizin takdir edileceği yeni sorumluluklar alarak, kariyerinize odaklanarak gireceksiniz."2"Ocakta "Oğlak burcunda Yeniay  gerçekleşecek; Yeni bir projeye başlayacak,ek gelir ve primler elde edeceğiniz farklı mesleki alanlarda da çalışarak, kendinizi geliştirebileceğiniz eğitimler alacaksınız."5" Ocak'ta "Oğlak" burcunda,"Neptün" ve "Venüs"  üçgen açıda olacak, bu dönemde şans yağmuruna tutulacak, şahane ve özgün projelerinizle bir yıldız gibi parlayacaksınız. Eğer çalışan iseniz maaş zammı, evlilik yardımı, yol harcırahı, promosyon vb. birikmiş primlerinizi alacaksınız."14" Ocak’ta “Mars” İkizler burcundaki hareketini sonlandırırken "Merkür" de "Oğlak" burcunda geri harekette olacak; eski sevgilinizin geri gelmesiyle kafanız karışacak, ikili ilişkinizi ve sevginizi sorgulayacaksınız. Partnerim yok diyenler de yakın çevresinin desteğiyle kalıcı bir aşka yelken açacak.18 'Ocak"ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek; bekleyen operasyonlarınızı gerçekleşecek, diz, bel, eklem ağrılarınızla ilgili yürüyüş, spor, meditasyon, yoga yapacaksınız. "29" Ocak'ta "Venüs" "Oğlak" burcundaki hareketini sonlandıracak, almak istediğiniz ev veya araba için harekete geçecek, ailenizle birlikte dinleneceğiniz kısa bir tatile çıkacaksınız.

 

BAŞAK BURCU: Sevgili Başak; “Ocak" ayına, başarılı projelerinizi uygulamaya, yeni kaynaklar bulmaya ve sağlığınıza odaklanarak gireceksiniz."2"Ocak'ta "Oğlak" burcunda yeniay gerçekleşecek; hayatınızı ve geleceğinizi yeniden planlayacak, işinizde amirlerinizin pozitif desteğiyle bir üst konuma geçeceksiniz. Eskiye dair ne varsa bitirerek hayatınızın her alanında yeniye yer açacaksınız. 5 Ocak’ta Oğlak burcunda, Neptün ve Venüs üçgen açıda olacak ikili ilişkilerinizde, mali konularda düşünce ve davranışlarınızı yenileyerek, sivil toplum kuruluşları ile ortak projelerde yer alacaksınız."14"Ocak'ta"Mars" "İkizler" burcundaki hareketini sonlandırırken "Merkür'de "Oğlak" burcunda geri harekette olacak; Bugüne dek sorun yaşadığınız kişilerle ilişkileriniz sihirli bir değnek deymişcesine tamamen lehinize ve pozitif yönde değişecek. Beklediğiniz alacakların tahsili, beklenen miras payının gelişiyle yatırım yapmak isteyerek bu konuda araştırmalar yapacaksınız 18 Ocak"ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek; Tekrarlayan kronik hastalıklar veya sağlık kontrolleriniz için bir uzman desteği alacaksınız.eşinizin ailesi veya kendi ebeveynlerinizin sağlık kontrolleriyle yakından ilgileneceksiniz.29 Ocakta "Venüs” oğlak burcundaki hareketini sonlandıracak, evlilik törenlerini gerçekleştiren bazılarınız balayı tatilinin tadını çıkarırken, hâlâ evlilik teklifi bekliyorum diyenler bekledikleri teklifi alacaklar.Bazı "Başak’lar doğa ile baş başa olacağı yeni bir eve taşınacak, nakit gelirlerini ikiye üçe katlayacağı ek işler yapacaklar.

TERAZİ BURCU: Sevgili Terazi; Ocak ayına, mesleki eğitimlerinize, akademik kariyerinizle ilgili lisans ve lisansüstü eğitimlerini tamamlamaya ve ailenize odaklanarak gireceksiniz. "2"Ocak'ta "Oğlak" burcunda Yeniay gerçekleşecek; eskiye dair ne varsa, yarım kalan işlerinizi tamamlayarak yeniye yer açacak, yeni projelere başlayacak, alacaklarınızı tahsil edeceksiniz. "5" Ocak'ta "Oğlak" burcunda, "Neptün" ve" Venüs" üçgen açıda olacak; ailenize ve yakınlarınıza dair güzel gelişmeler yaşayacak, şanslı bir döneme gireceksiniz. "14" Ocak'ta"Mars" İkizler" burcundaki hareketini sonlandırırken, Merkür de Oğlak burcunda geri harekette olacak; İletişimle ve basın yayın sektörü ile ilgili yeni işler yapacak maddi açıdan da rahatlayacaksınız."18" Ocak'ta "Yengeç "burcunda Dolunay gerçekleşecek; Sizi üzen enerjinizi düşüren kişileri hayatınızdan çıkararak, yapıcı pozitif insanlarla ve yakınlarınızla daha çok zaman geçireceksiniz. Pratik ve çözüm odaklı, projelerinizle iş hayatınızda ve ailenizin gözünde bir yıldız gibi parlayacaksınız."29 "Ocak'ta "Venüs" "Oğlak" burcundaki hareketini sonlandıracak, evlilik teklifi alanlar çevresine bunu duyururken, ilişkim yok diyenler, yeniden aşık olacaklar.

 

AKREP BURCU: Sevgili Akrep; Ocak ayına, ailenizin sağlık konularına, iş seyahatlerinize odaklanarak, yoğun iş temposuyla gireceksiniz. "2"Ocak'ta "Oğlak" burcunda Yeniay gerçekleşecek; Yurt içi, yurt dışı yeni imkânlar ve fırsatlar yakalayarak kendinizle, ailenizle ilgili yeni kararlar alacak yaşadığınız evi belki yaşadığımız şehri değiştireceksiniz. Borçlarınızı, ödemeniz açısından aileniz ve eşinizden de destek göreceksiniz. "5"Ocak'ta "Oğlak" burcunda, “Neptün" ve "Venüs" üçgen açıda olacak; Maddi açıdan güçleneceğiniz bilişim alanında da gelişeceğiniz ek yeni iş olanaklarını değerlendirecek ikili ilişkilerinizde daha yapıcı tavırlar sergileyeceksiniz. 14 Ocak’ta “Mars" İkizler burcundaki hareketini sonlandırırken "Merkür" de Oğlak burcunda geri harekette olacak; komşularınız ve işyerinde arkadaşlarınızla ilgili sorunları çözümleyerek, iletişim konusunda ve maddi manevi her alanda güçleneceksiniz. 18 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek; bu dolunay da iyice kontrol etmeden ve hukuki destek almadan hiçbir anlaşmaya veya resmi evraka imza atmamalı, borç almayıp borç vermemelisiniz. Sağlık kontrollerinizi aksatmamalısınız. 29 Ocak’ta "Venüs” Oğlak burcundaki hareketini sonlandıracak, Dinlemeye, hobilerinize, spora ve kendinize de zaman ayırmalısınız.

 

YAY BURCU: Sevgili Yay; Ocak ayına, borç alacak dengesini sağlamaya, kardeşleriniz ve çocuklarınızla ilgili konulara, iş yerinizdeki yeni görev dağılımına ve kariyerinize odaklanarak gireceksiniz. Yaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi açığa çıkaran yeni konularla ilgilenmek ve sınırlarınızı aşmak için harekete geçeceksiniz. "2"Ocak'ta "Oğlak" burcunda Yeniay gerçekleşecek; ailenize ait gayrimenkullerin yeniden düzenlenmesi, hukuki davalarınızdan lehinize sonuçların çıkması, gecikmiş alacaklarınızın tahsili yüzünüzü güldürecek. "5" Ocak'ta "Oğlak" burcunda, "Neptün" ve "Venüs" üçgen açıda olacak, imajınızı yenilemek isteyecek, bekleyen operasyonlarınızı gerçekleştireceksiniz. 14 Ocak’ta"Mars" İkizler burcundaki hareketini sonlandırırken "Merkür" de "Oğlak" burcunda geri harekette olacak; Bazılarınız işyerinde artan sorumlulukları ve yaşadığı haksızlıklar nedeniyle yeni bir iş alanına geçiş yapacak, belki kendi işini kuracak."18" Ocak'ta "Yengeç" burcunda Dolunay gerçekleşecek; eşinizin ailesiyle ve arkadaşlarınızla ilgili anlaşmazlıklarda sakin uyumlu kararlı davranmanız gerekecek. 29 Ocak’ta "Venüs" Oğlak burcundaki hareketini sonlandıracak, maddi ve manevi açıdan daha rahat ve huzurlu olacağınız yeni bir döneme gireceksiniz.

 

OĞLAK BURCU: Sevgili Oğlak; Ocak ayına, iş hayatınızda statünüzü korumaya, yeni varyant virüs tedbirlerine, hayat standardınızı yükseltmeye odaklanarak gireceksiniz. "2"Ocak'ta "Oğlak" burcunda Yeniay gerçekleşecek; Hayatınızın her alanında kendinizi ve bakış açınızı yenileyecek, yatırımlarınızı gerçekleştireceksiniz. İlişkim yok diyenler ayaklarınızı yerden kesecek yeni bir ilişkiye başlayacak."5" "Ocak'ta "Oğlak" burcunda,"Neptün" ve "Venüs" üçgen açıda olacak; geçmişte sarf ettiğiniz çabaların karşılığını görecek kariyerinizde hızla yükseleceksiniz.bu dönemde ilişkisi olmayan "Oğlak" kalmayacak, iş arayan "Oğlak'lar müracaat ettiğiniz firmadan işe davet alacaksınız. "14"Ocak'ta"Mars" "İkizler" burcundaki hareketini sonlandırırken "Merkür" de "Oğlak" burcunda geri harekette olacak; Kriz yaratan durumlara karşı tedbir almalı,söylemlerinizde ve davranışlarınızda hoşgörülü ve nazik olmalısınız."18" Ocak'ta "Yengeç" burcunda Dolunay gerçekleşecek; bugüne dek ertelediğiniz sorunlarınızı tek tek çözümlemeye yönelik adımlar atacaksınız."29" Ocakta "Venüs" "Oğlak" burcundaki hareketini sonlandıracak, maddi açıdan çok rahatlayacağınız bu dönemde ailenizle gözlerden uzak bir tatil size de iyi gelecek. Evcil hayvanlarınızda sağlık kontrollerini yaptıracaksınız.

 

KOVA BURCU: Sevgili Kova; Ocak ayına, sağlık konularına, evcil hayvanlarınızın bakımına, daha fazla nakit gelir elde etmeye odaklanarak gireceksiniz."2"Ocak'ta "Oğlak burcunda "Yeniay" gerçekleşecek; Hayatınızda yeniye yer açacak, bakış açınızı, düşüncelerinizi hatta kendinizle ilgili her şeyi revize edecek, yenileyeceksiniz. Yeni bir ev veya araba almak için harekete geçeceksiniz. "5" Ocak'ta "Oğlak" burcunda, "Neptün" ve "Venüs" üçgen açıda olacak, sizi hem manevi doyuma ulaştıracak hem de maddi açıdan rahatlatacak yeni projelerinizi hayata geçirecek, kardeşlerinizle ve kuzenlerinizle ilgileneceksiniz. 14 Ocak’ta” Mars" İkizler burcundaki hareketini sonlandırırken Merkür" de Oğlak burcunda geri harekette olacak; Ailenize ait bir malın satışından gelen para ile borçlarınızı kapatacaksınız. Anlaşmazlık ve küslük yaşadığınız kişilerle barışacak, ebeveynlerinize de vakit ayıracaksınız. İş arayan Kova’lar tam da istediğiniz gibi bir işe kavuşacaksınız. "18" Ocak' ta "Yengeç" burcunda Dolunay gerçekleşecek; Bu dönemde kronik rahatsızlıklarınız yeniden tetiklenebilir, alerjik rahatsızlıklar yaşayabilir tıbbi desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. "29" Ocak'ta "Venüs" "Oğlak" burcundaki hareketini sonlandıracak, bu dönemde imajınızı yenilemek, bekleyen ameliyat veya estetik operasyonlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Spora ve dinlenmeye de vakit ayırmalısınız.

 

BALIK BURCU: Sevgili Balık; Ocak ayına, mesleki eğitimlerinize, toplumsal projelere katılmaya, birikimlerinizi gerçekleştirmeye, ailenize odaklanarak gireceksiniz. "2"Ocak'ta "Oğlak" burcunda Yeniay gerçekleşecek; Uğraştığınız konularla ilgili ön planda olmak isteyecek, projelerinizi hayata geçirirken, amirlerinizin ve iş arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bunun için uygun dönemdesiniz."5" Ocak'ta "Oğlak" burcunda,"Neptün" ve "Venüs" üçgen açıda olacak, geride bıraktığınız yıllarda; ilişkileriniz  için gösterdiğiniz çabaların size ne kadarı size fayda sağladığını  veya ne kadar zararını gördüğünüzü  iyice düşünerek yeni kararlar alacaksınız.14 Ocak’ta”Mars" İkizler burcundaki hareketini sonlandırırken Merkür" de Oğlak burcunda geri harekete başlayacak, gecikmiş alacaklarınızı tahsil edecek, önünüze çıkan iş olanaklarını ve fırsatları değerlendireceksiniz. 18 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek; Bu dolunayda ev içi kazalara karşı dikkatli olmalı, internet ortamından para transferleri yapmaktan kaçınmalısınız. 29 Ocak’ta "Venüs" oğlak burcundaki hareketini sonlandıracak evli olanlar eşi ve ilişkisi devam edenler partnerinizle aşk tazeleyeceksiniz. Hala ilişkim yok diyenler, uzun soluklu yeni bir aşka yelken açacaksınız. Hobilerinize, ailenizle birlikte küçük bir tatile, arkadaşlarınızla müzik, tiyatro ve çeşitli sanat etkinliklerine de zaman ayıracaksınız.


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN