HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

HAZİRAN BURÇ YORUMLARI

Magazinizmir

KOÇ ERKEĞİ: Geçmişte ki hataların olumsuz alışkanlıkların izlerini sileceksiniz ve bu dönemde eşiniz aile bireyleri veya iş ortağınızın maddi kaynaklarını kullanıyor olabilirsiniz. Evinizi değiştirmek istiyorsanız uygun zaman ve iş hayatında Üst bir koruma yükselmek için çok güzel fırsatlar ve şanslar önümüzde çıkacak.

KOÇ KADINI: İş hayatın da sorunları kolayca çözen keskin zekanız sizi daha yüksek konumlara taşıyor olacak ve ailenize daha fazla zaman geçirmelisiniz. Çevrenizdeki baskıcı davranış ve yaklaşımlar sizi bu yaşamdan ne bekliyorum sorusuna cevap bulmaya yöneltiyor.

BOĞA ERKEĞİ: Jüpiter aşk evinizde ilerliyor aşkta ve ilişkilerinizde uyum ve başarılı duygusal deneyimlere kendinizi bırakın Uranüs 16mayısta yedi yıl kalacağı boğa burcunu etki altına aldı yaşamınızda arkadaşlık aşk ve dostluklarınız ön planda olacak ilişkinizde samimiyet dürüst lük güven duygusu önem arz ediyor.

BOĞA KADINI: İlişkinizde duygusallık hassasiyet sevgi ilgi beklentisi içinde olacak ailenize daha fazla zaman ayıracaksınız. Jüpiter aşk evinizde iş değiştirmek isteyenler için bol fırsatlar yeni seçenekler gündemde eğitim ve kariyerinizi pekiştirmek için uygun şartlar oluşuyor. Kıskanç iş arkadaşlarına dikkat edin.

İKİZLER ERKEĞİ: Yeni atılımlar ve sosyal alanlar da yeni başlangıçların zamanı geldi ancak sevdiğiniz işi yapmalısınız. Kardeşler ve kan bağı olan kişilerle sürprizler ilginç günler sizi bekliyor.

İKİZLER KADINI: Sosyal alanlar da yenilikler dost ve arkadaşlar arasında yardımlaşmalar artıyor. Partnerinizden, evliler eşlerinden daha fazla sevgi ilgi iltifat beklentisi içinde olacaklar

YENGEÇ ERKEĞİ: Plüton aşk hayatınızı yeniden etkiliyor büyük bir ayrılık yaşayabilir siniz evliliklerde soğukluk rüzgarı gerginlikler yaşanabilir.

YENGEÇ KADINI: Sakin bir şekilde ilişkileri arkadaşlıkları ve duygularınızı gözden geçirmelisiniz. Güvendiğiniz ve tanıdığınızı zannettiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz. Sizden yaşça büyük ailenizin tasvip etmeyeceği ilişki riskine dikkat haziranda sıcak, romantik ve duygusal geceler sizi bekliyor.

ASLAN ERKEĞİ: Geçmiş son üç yıl Satürn size zor yıllar yaşattı. Bu dönemde ruhsal gelişiminize daha çok zaman ayıracaksınız. İş hayatında güçlü önsezileriniz sayesinde düşünce ve hedefinizden ödün vermeyecek güçlü pozisyonlardaki dostlarınızın desteğini alacaksınız.

ASLAN KADINI:  Yalnızlık duygusunu tamamen yendiniz bir ilişkiniz yoksa aynı meslek ten veya aynı işyeri ortamından kişilerle aranızda duygusal çekim oluşabilir. Geçmişteki hatalarınızın yeniden gündeme gelmesinden etkilenebilirsiniz. Öfkenizi kontrol edebilir rahatlamış ve gevşemiş olarak yaz akşamlarının tadına varabilirsiniz.

BAŞAK ERKEĞİ: Mantık ve duygu karmaşası içinde sürekli düzen arayan yapınızla partnerinizi yoruyorsunuz. Evli ya da yeni ilişki içindeki başak erkeği mükemmeliyetçiliğiniz ve tenkitçiliğiniz derin tartışmalara sebep olabilir. Uranüs ün etkisi ruhsal yolculuğunuzda yenilikleri getiriyor.

BAŞAK KADINI: Uranüs gezegeni etkisiyle yaşam felsefenizle ilgili değişen düşüncelere sahip olacaksınız. Plüton ve Satürn bu yılsonuna dek içsel düşüncelerinizle fazla meşgul olacaksınız çevreniz deki kişileri partnerinizi n duygularını sınayacak güven konusunda onu zorlayacak zorlanacaksınız.

TERAZİ KADINI: Jüpiter finansal zorluklarıyla borç isteyen arkadaş ve dostlarla sizi sınıyor. Yüksek meblağlı borçlanmak tan borç vermekten kaçınmalısınız. Sezgisel ve spiritüel alanda güçleniyorsunuz. Sizi neşelendiren rahatlatan aile bireyleriyle geçen güzel akşamlar sizi bekliyor yeni aşk ve ilişkiler sürprizlere hazır olun.

TERAZİ ERKEĞİ: Satürn ve Plüton un aile evinize Satürn ün finansal evinize etkileri sizi kendiniz ve yaşam amacınızı daha derin sorgulamaya itiyor. Alışkanlıklarınızı yeniden gözden geçirecek siniz. Manevi yönünüz daha güçlü olacak ancak bu yılsonuna dek büyük meblağlarda borç vermeyin ve almayın senet ve çek alışverişinden uzak kalın.

AKREP KADINI: Aşkta ve ilişkilerinizde aşırıya ve arbartıya kaçan duygularınız bazı olumsuzluklara yol açabilir; yine de Jüpiter size şans dağıtmaya devam ediyor. Yaptığınız iş ve kararlarınızdan emin olacaksınız güçlü ortaklıklar karlı çıkacağınız ilişkiler yaşayacaksınız.

AKREP ERKEĞİ: Özel hayatınızda bir ilişkiniz yoksa gerçek aşkların kıyısına gelecek karar vermekte zorlanacaksınız. Evliler için ilişkide zorlayıcı kararlar gündemde sabırlı olmalı huzursuzluğunuzu yenmelisiniz. Yüksek egonuz ilişkilerinizde aşırıya kaçmanıza neden olabilir.

YAY KADINI: Eskiyi ve geçmişi unutmalısınız. Satürn gezegeni etkisi sonlandı yeni iş teklifleri ve beklediğiniz ancak ümidinizi kestiğiniz iş fırsatına kavuşacaksınız, kafanız karışacak. Partneri olmayan yalnız yaylar yeni ilişki başlıyor ve yeni bir iş ya da kariyer sahibi olmak isteyenler için tam zamanı.

YAY ERKEĞİ: Satürn’ün etkisinden sıyrıldınız enerjiniz sürekli yükseliyor yeni kişiler tanıyacak iş hayatın da yeni ve pozitif arkadaşlıklar kuracaksınız. Daha araştırmacı daha başarılı bir iş temposu içindesiniz. Uzun süredir beklediğiniz teklifin gelmesi aklınız ve duygularınızı karıştıracak.

OĞLAK KADINI: Evliyseniz eşiniz le bekarların sevdikleriyle birikimlerini birleştirip yeni kazançlar sağladığı bir döneme girdiniz. Güçlü derin uzun soluklu kalıcı bir aşk başlıyor. Gizli tasarruflarınız artıyor eski işyerinizden gelen çağrı ve teklifler sürpriz gelişmeler sizi bekliyor.

OĞLAK ERKEĞİ: Bu yılın en şanslı burcu sizler siniz ancak her işin en zorunu seçerek zekanız ve liderliğinizi ispatlamak savaşına gireceksiniz sevdikleriniz ya da eşinizle paralarınızı birleştirerek ortak yeni kazançlar elde edebilirsiniz.

KOVA KADINI: Kendinizi işte ve ilişkide daha rahat ve olumlu hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Satürn sizi daha bilinçli düşünmeye ve farkındalığa zorlayacak. İlişkide sessizliğiniz gizemliliğiniz yüzünden alışık olmadığınız zor anlar yaşayabilirsiniz.

KOVA ERKEĞİ: Cesur ve radikal kararlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Maddi konularda bilançonuzu ve para kaynaklarınızı yeniden gözden geçirmeli bazı harcamalarınızı ertelemelisiniz. Bilinçaltınızdaki bazı sorunlar yüzeye çıkacak daha net çözümlere ulaşacaksınız.

BALIK KADINI: Küçük şeyleri dert etmeyin. İnceldiği yerden kopsun demenin zamanı geldi. Yeni aktiviteler yeni arkadaşlıklar heyecan dolu günler dostlarınız ve partnerinizin sevgi dolu desteğini yaşayacaksınız. Partnerinize gerçek duygularınızı söyle menin tam şimdi zamanı.

BAŞAK ERKEĞİ: İlişki ve aşk hayatında renkli değişimler zamanı. Bırakın her şeyi olması gereken sona ulaşsın sonuç lehinize olacak. Uranüs ve Jüpiter etkisinde yoğun seyahatler başlıyor. Neden niçin sorgulamasıyla hatalarınızdan ders çıkaracak size sunulan pozitif yeni tekliflerin keyfini çıkarın.


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN