HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

EYLÜL AYINA ÖZEL BURÇ YORUMLARI

Magazinizmir

Koç : Sevgili koç Eylülün 11 ine kadar ruhsal ve fiziksel olarak endişeli evhamlı mutsuz olabilir kontrolü kaybettiğine inanabilirsin. Uzun süredir öyle çok çalıştın ki aşırı detaycılığınla çok yoruldun, durmalı kısada olsa bir tatil yaparak dinlenmelisin. Eylül başlangıçlar için iş aşk kariyer yeni atılımlar için çok uygun; Venüs’ün finansal konularda desteğiyle alacaklarını tahsil ediyor, sürpriz iş ortaklıklardan payına düşen parayı miras nafaka tazminatlarını alıyor, bekleyen kredilerinin onaylandığını görüp rahatlıyorsun. 23 Eylül ekinoksu (gündüz gece eşitlenmesi) ve 25 Eylülde koçta gerçekleşecek olan dolunay ile ilişkilerini ortaklıklarını bitirebilir yeni ilişkilere yeni iş ve ortaklıklara geçiş yapabilirsin.

Boğa: Sevgili boğalar uzun süredir ilişkinizde işinizde umduğunuzu bulamadınız Uranüs’ün boğada oluşuyla her konuda çok sıkıldınız. Gece uykusuzlukları ve çevrenin üçüncü şahısların ilişkinize, işinize vurduğu darbelerden yorulup yıprandınız. Rahat olun eylül ortalarından itibaren iş aşk ortaklıklar her türlü ikili ilişkilerinizde güzel sürprizler yeni fırsatlarla şansınız dönüyor hayattan zevk almaya başlıyorsunuz. 16 Eylülden itibaren Değişimi yavaş yavaş kabul ediyorsunuz bekar boğalar için evlilik gündemde; ortaklığını aşk ilişkini pekiştiriyorsun. Bekarlar aniden evlenebilirsiniz, evliler odağınız eşiniz çocuklarınızda müjde beklediğiniz paranız geliyor. Ancak adalet arayışlarınız artıyor, resmi kurum ve mahkemelerden hakkınızı alıyorsunuz.

Ikizler: Sevgili İkizler;26 ağustostaki dolunaydan 9 Eylüle kadar kariyerinde ki durumun toplumsal statün netleşiyor, işsiz boğalar işe giriyor ve düğüm oldu çözülmez dediğin işin çözülüyor. Ancak Venüs’ün akrep burcunda olması yüzünden partnerim eşim ortağım ne yapıyor benden ne saklıyor kim kiminle gizli işler çeviriyor şeklinde düşünceler kıskançlıklar psikolojik baskılarınla çevreni bunaltıyor ve yoruyorsun. Kilo alabilirsin bu ay yemeye düşkünlüğün artıyor yine de bu dönem yeni ev ofis kiralamaya ev içinde tadilat onarıma uygun. 23 Eylül ekinoksu ve 25 Eylülden itibaren güneş ve Merkür 5.ci evinizde eylül fırsatını kaçırmayın ev araba almaya satmaya taşınmaya yatırım yeni iş aşk eğitimler kişisel gelişim kursları hobilere uygun dönemdesiniz.

Yengeç: Sevgili yengeç; Eylüle stresli girmiş olabilirsin 6 Eylülden itibaren problemlerinizi büyütmeyi ve karamsarlığı bırakın soruna odaklanıp çözüme kavuşturun. Meselenin halledilmesi için angarya ya da hazır olmadığınız bir işi kabul etmek sorumluluğu yüklenmek durumunda kalabilirsin. 11-22 Eylül arasında evdeki eşinin işteki ortağının ya da yakınlarının özgürce başına buyruk hareketleri sana sormadan aldığı kararlarına sıkılabilir kızabilirsin. Ancak eylül ayı ortasından itibaren işteki hazırladığın sunumları yapabilir sanat pazarlama alanında yazacağın kitap makale peyzaj alım satım kiralama yeni tasarımlar ve projelerine motive olabilirsin. 

Aslan: Sevgili Aslan aşırı duygusallığını tepkisel kişiliğinin yarattığı kırgınlıkları geçmişle hesaplaşmalarını geride bırak ve artık barışık ol. Yaptığın işte ve aldığın karar da kendine güven attığın adım doğru. 6-22 Eylül arasında maddi konularda fazla açılıp kredi kartlarına yüklenmeyin. Evinizle yerleşim yeri ile ilgili sorunlar çocukların okul hazırlıkları artan yoğunluk başladı. Bekar aslanlar yeni ilişkinizde partnerinize karşı aşırı özgür ve başına buyruk davranışlarınızla partnerinizi kaçırabilirsiniz.23 Eylül ve sonrasında yılın büyük kısmında 6.evindeki Satürn ve Plüton’un olumlu etkisiyle iş hayatı sağlık mesleki konularda geçmişte üçüncü şahıslarca yeterince sınava tabi tutuldun artık aile iş ticaret hukuk her alanda pozitif gelişmeler başlıyor. Arınmalar yaşıyorsun 4,evinde olan Jüpiter’in desteğiyle Eylül ayı kariyer ortaklıklar, emlak mülk arazi alım satım kiralamaya kişisel organizasyonlarınız aile kurmaya evliler için aileyi genişletmeye uygun.

Başak: Sevgili Başak 9 Eylülde Başak burcunun 17.derecesinde yeniay var; her alanda yeniliklere uygun; kendinizi saçınızı yenileyin. Eğer isterseniz estetik içinde uygun bir dönem. Geçtiğimiz aylarda fiziksel olarak çok yoruldun 25 Eylülde 8.evinde oluşan dolunay etkisiyle seni meşgul eden konu gündemden düşüyor. Çevrenin psikolojik baskısı imalar sataşmalar dargınlıklar söz konusuysa iç sesini dinle pozitif ol  iş hayatı ve aile hayatın ortaklığın için ektiğin tohumlar yeşeriyor. Fikirlerin ve düşüncelerini hayata geçirebilirsin. 

Terazi: Sevgili terazi; Ağustos sonu dolunayı etkisiyle iş tempon artıyor. Eylül başında iş ve ev hayatına yeni bir düzen getirmek istiyorsun, beklediğin korktuğun son gerçekleşti belki iş arkadaşlarından ayrıldın iş arkadaşının gizli düşmanlığını öğrendin maskesini düşürdün belki ortaklıklarını işte de bitirdin; Eylüle düşük enerji ve stresli girdin. Ancak kendi içine kapanmayı kuruntularını bırakabilirsin. 9 Eylül de Venüs akrepte olduğundan eşin partnerin iş ortağınca kıskanıldın kıskandın güvensizlik yaşadın 11 Eylülden itibaren aile içinde babayla ilgili ebeveynlerle ilgili sorunlarını çözdün.

Akrep: Sevgili Akrep; Eylül ayında Jüpiter ilerlerken Para ve finansal her konuda ve ikili ilişkilerde sevgi anlayış yardım ve destek  tolerans bekliyorsun. Beklentilerin artıyor, hayattan ve çevrenden. Ancak sevgili akrep içsel negatife yatkın karamsar yapınla alkol ve çeşitli bağımlılıklarına kazalara ayrılıklara dikkat! Sadaka ver hayvanları doyur çevrendeki yaşlılara çocuklara yardımcı ol unutmamalısın ki bir sadaka bin bela savar atasözü bunu anlatır.23 Eylülden itibaren gördüğün rüyalar gerçekleşiyor yeni ortaklıklar yeni dostluklar arkadaşlıklarla rahatlıyorsun; kısır döngüye girmiş işiniz konunuz tamda istediğiniz şekilde çözülüyor. Aşırı duygusallığı eleştirileri bunalımlarınızı terk edin artık gelecek size her konuda gülümsüyor. Beklediğin teklif geliyor aile içinde ilişkinde hayallerin gerçekleşiyor.

Yay: Sevgili yay Eylüle yoğun bir iş temposuyla girdin işi olmayan yay stresli ve yorgunsun 9-23 Eylül arasında takıntılarınla kişisel ve genel sorunlarınla yüzleşiyor iyileşiyor sorunu çözüyorsun. Eylül ortalarından itibaren iş hayatında parlıyorsun fikirlerin ve projelerin dikkat çekiyor alkışlanıyorsun yeni iş anlaşmaları ve iş arıyorsan beklediğin işe giriyorsun. Anne baba aile içi kardeşler akraba arkadaş diyaloglarında sakin ve uyumlu kal artık rahatlayıp hayatını doğru yönlendirdiğine inan. Sempozyumlar paneller iş eğitim seyahatleri sürpriz gelişmeler evliler için bebek sürprizi bekarlar hayatınızın aşkı başlıyor.

Oğlak: Sevgili oğlak 6-9 Eylül arasında çevreniz ve iş arkadaşlarınız bilginizi yaptıklarınızı ölçer sizi test edebilirler.9-11 Eylül arasında fiziksel bilginiz duruşunuz kendinizden eminliğiniz ile iş ve özel yaşantınızda güven tazeliyorsunuz. Eğitimde tez hazırlamak yeni işe başlamak yeni yerler görmek isteyebilir sadece bildik yerler kişiler bilinen projelerle yetinmeyip araştırır kendinizi yeniler yeni projeler oluşturursunuz. Ortak projelerden gelen para sizi rahatlatıyor.23 Eylül işte ev ikili ilişkilerde uyumlu olmalısınız merak etmeyin bu taviz vermek anlamına gelmiyor.25 Eylül dolunay etkisiyle Ekim başına kadar parasal konularda harcamalarınıza dikkat etmeli bazılarını ertelemelisiniz.

Kova: 6-9 Eylül arası görünenin arkasındaki gerçeği araştırıyor gelir gider muhasebeni titizlikle yapıyor olman harcamalarını kısıtlaman gerekebilir alım satım işin var ise bunu akıllıca yönetmelisin.9 Eylülde başak burcunda oluşan yeniay toplumsal ve ikili ilişkilerde sizi destekliyor. Yeni ayda sıkı çalışmak gerekir ev içi ilişkilere daha fazla zaman ayırın.16-21 Eylül arasında vereceğiniz sözlere atılacak imzalara dikkat edin. 25 Eylüldeki dolunay etkisiyle işiniz projenin isteğinin halledilmesi arzun yükseliyor. Duygularınız ve düşüncelerinizi dengelemeniz gerekebilir ev kazalarına dikkat 20-21-22 Eylül yeniay geçişlerinde bilinçaltınız ve bilinçli istekleriniz uyumludur yeni başlangıçlar için enerjiniz yükseliyor.

Balık: Sevgili balık Ağustostaki son dolunay ile  enerjiniz yükseldi sezgilerin ve yaratıcılığınız arttı.9 Eylül yeni ayı ile ilişkilerde yeni kararlar alıyor bekar balık evlilik kararını uyguluyor iş ortaklığınızı tazeliyorsunuz.11-16 Eylül arasında kültürel ve uluslararası alanlarda küçük fırsatlar yeni seyahat imkanlar yurtdışı hedefi olanların motivasyonunu arttırıyor. Sosyal konular projeler arkadaşlar iş toplantı ve organizasyonları ön plana çıkıyor. Evli çocuklu balıklar, okul telaşı başladı işte gizli düşmanlar açığa çıkıyor.23 Eylülden ay sonuna dek para ile ilgili konular borçlar alacaklar krediler banka işleri eşinizin veya ortağınızın finansal konuları gündemde rahatlayın hiç beklemediğiniz yer ve kişiden finansal para yardımı alıyorsun.

 

 


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN