HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

Mayıs Ayına Özel Burç Yorumları

Magazinizmir

Koç ( Mart 21 - Nisan 19 ): SEVGİLİ KOÇ; Mayıs ayının 5'inde Boğa burcunda oluşacak yeniayla şansınız açılacak, maaş zammı, ikramiye, ek prim, bonus gibi nakit paralar alacak, gecikmiş olan alacakların tahsilini yaşayacaksınız. Yeni iş teklifleri iş sahibi olanlara ise yeni ortaklık teklifi ve karlı yatırımlar gündemde olacak. Mayıs ayı size bolluk bereket yüklü güzel günleri müjdeliyor, bu dönem bekleyen borçlarınızı ödeyecek varsa kredinizi kapatabilecek güce ulaşacaksınız.19 Mayıs’ta Akrep burcundaki dolunay etkisiyle ummadığınız bir borç daha önceki kefil olduğunuz bir ödeme karşınıza çıkabilir. Bir aile büyüğünün ya da sizin bekleyen ameliyat durumunuz çıkabilir. Ay ortasında ailenizden biri ya da  yakın akrabalarınızla ilgili konular gündeme gelecek.İş hayatında kendinizi kanıtlamak adına aşırı yoğun çalışmanız gerekecek.
Boğa ( Nisan 20 - Mayıs 20 ): SEVGİLİ BOĞA; Mayıs ayı başında yeniay desteğiyle daha sosyal, şanslı, keyifli ve enerjik olacak yakınlarınız arkadaşlarınızla yemek davetleri, tiyatro, sinema, seyahat gibi konularda birlikte kaliteli zaman geçireceksiniz. Aile büyüklerine duygusal alanda ve ilişkinizle ilgili fikir danışacak, bekleyen sorunları hızla çözeceksiniz. Mayıs ayı estetik ve dış görünüşünüzde değişiklik yaptırmak için uygun olacak. 15 Mayıs'a dek Venüs sizin burcunuzda. Hem maddi hem manevi olarak, ilişkinizde de kendinizi mutlu hissettirecek gelişmeler yaşayacaksınız.19 Mayıs’ta Akrep burcundaki dolunay evlilik ve ilişki hayatınızda agresif durumlara kıskançlık sebebiyle tartışmalara sebep olabilir.
İkizler ( Mayıs 21 - Haziran 20 ): Sevgili İkizler; Mayıs başındaki yeniay desteğiyle iş hayatınızda yükselmek, kendi işini kurmak yeni ortaklıklar, yeni iş alanlarında ticareti deneyimlemek, karlı alanlara geçiş yapmak gündeminizde olacak. İşi olmayan bu ay işe başlayacak. Belki eski sevgiliniz, eşiniz ya da eski ortağınız geri dönmek için sizinle iletişime geçecek. Ay ortasında boğa burcundaki Venüs, hem sağlığınızda hem duygusal hayatınızda güzel gelişmeleri ve iyileşmeleri size yaşatacak. 19 Mayıs’ta Akrep burcundaki dolunay iş ortamınızda gerginlik ve çıkar çatışmalarına sebep olacak. Riskli hareketlerden sakınarak sakin olacak belki de gündemdeki projelerinizi beklemeye alacaksınız.
Yengeç ( Haziran 21 - Temmuz 22 ): SEVGİLİ YENGEÇ; 5 Mayısta yeniay etkisiyle işyerindeki projeleriniz veya özel isteğinizle seyahatlere çıkacak, eğitimler alacak belki de alanınızda yurt dışı ilişki ve ortaklıklarınızı tazeleyeceksiniz. Bu dönemde astroloji, yoga-meditasyon ve sanatla ilgili konulara ilginiz artacak, sosyal çevreniz daha da genişleyecek. Vakıflarda yardıma ihtiyacı olanlar için harekete geçecek sivil toplum kuruluşlarıyla fitre ve zekat konularıyla ilgileneceksiniz. Ramazan dolayısıyla belki oruç tutacak sağlığınızla daha fazla ilgileneceksiniz. 15 Mayıs’ta Venüs Boğa burcuna geçiyor. İnsanlar sizin iş hayatınızdaki başarılarınızdan etkilenecek maaş prim ve sosyal haklarınızı alacaksınız.
Aslan ( Temmuz 23 - Ağustos 22 ): SEVGİLİ ASLAN; Mayıs ayının başında finansal durumunuz iyileşecek. Bankalarla ilişkileriniz ticari alanda, yurt içi ve uluslararasında bekleyen alacaklarınız varsa tahsil edeceksiniz.5 Mayıs’taki yeniay; para, sağlık, iş ve ikili ilişkilerinizde zafer, takdir, başarılı sonuçları, işinizde terfiyi müjdeliyor. Önceden başvurduğunuz bir iş için mülakata çağrılacak yeni iş davetleri alacaksınız. 15 Mayıs’ta Venüs Boğa burcuna geçiyor. 9 Haziran’a kadar ek maddi kazançlar elde edeceğiniz işlere imza atacak belki de almak istediğiniz evi satın alabileceksiniz. 19 Mayıs’ta Akrep burcundaki dolunay etkisiyle aileniz içinde bireysel sorunlar, fikir ayrılıkları yaşasanız da bunları kolayca çözecek ailenize daha çok vakit ayıracaksınız. Ramazan ayının pozitif desteğiyle çeşitli yardım konularıyla ilgilenerek sosyal projelerde yer alacaksınız. 
Başak ( Ağustos 23 - Eylül 22 ): SEVGİLİ BAŞAK; Mayıs ayında ilişkinize, evliliğinize, çocuklarınıza ve ebeveynlerinizle ilişkinize odaklanarak başlayacaksınız. Bu ay çevrenizin, aile ve dostlarınızın desteğine daha çok ihtiyacınız olacak. 5 Mayıs’taki yeniay sizleri, yeni projelerinizi hayata geçirmenizde ev değişikliği, iş değişikliği, hobilerinizle ilgilenmek, bekleyen seyahatinizi yapmak v.b. her konuda cesaretlendirecek. Akademik hayatınızda zafer ve çeşitli kazançlar elde edeceksiniz. Daha fazla evreni anlamak adına felsefe, astroloji, reklam, sanat gibi konulara bu dönem ilginiz artacak. 19 Mayıs’taki dolunay esnasında elektronik aletler, telsiz telefon, internet ile ilgili iletişim sorunlarına yanlış anlaşılmalara dikkat etmeniz gerekecek. 21 mayıstan haziran ortasına kadar sürede şansınız artacak, sürpriz haberler, iş, eğitim, ortaklık davetleri, partnerinizden evlilik talebi, çeşitli sürpriz haberler sizi mutlu edecek. 
Terazi ( Eylül 22 - Ekim 22 ): SEVGİLİ TERAZİ; Mayıs ayının beşindeki yeniay etkisiyle eşiniz ve yakınlarınızdan maddi destek, firmanızdan ek primler, sürpriz para girişleri bekleyen kredinizin onayı ile finansal açıdan rahatlayacaksınız. 21 Mayıs’a kadar maddi anlamda çeşitli fırsatlar, yeni imkanlar gündemde olacak. Miras konunuz varsa sonuçlanacak, almak istediğiniz arabayı alabileceksiniz. Ancak bu dönem kronik bir rahatsızlığınız varsa ameliyat kararı çıkabilir. Aşırı yorgunluk, kas ve adale ağrıları yaşayabilirsiniz. Evli teraziler eş ve çocuklarıyla, ilişkisi devam edenler partneriyle daha sık vakit geçirecek, beklenen tatile çıkacaksınız. 19 Mayıs’taki dolunay esnasında internetten alışveriş ve ticari işlemler yapmaktan kaçınmalısınız.
Akrep ( Ekim 23 - Kasım 21 ):SEVGİLİ AKREP; 5 mayıstaki yeniay etkisiyle ilişkisi olmayanlar tutkulu bir aşkla bir ilişkiye başlayacak, evliler ise eşinize daha da tutkuyla bağlanacaksınız. Eşiniz ve aile büyükleriniz bu dönem sizden daha fazla ilgi ve sevgi bekleyecek. 21 Mayıs’a kadar eşinizi-ailenizi ilgilendiren hukuksal veya ticari konuyla ilgili haberler alacaksınız. Bekleyen ev tadilat ve onarım işleri için uygun dönemdesiniz. Evliliğinde kriz yaşayanlar varsa son bir şans vermek için tekrardan partneriyle yola devam kararı alacak. 19 Mayısta burcunuzdaki dolunay etkisiyle hayli gergin olabilir eş-dost, yakınlarınızı kırabilirsiniz. Bu günü mümkünse evde dinlenerek geçirmelisiniz. 21 Mayıs tarihinde Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran tarihine kadar borçlarınızı sıfırlayabileceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Maddi olarak güçlendiğinizi hissedeceksiniz. Para akışındaki artışlarla bekleyen ev, araba, tatil ve yeni bir iş alanı geçiş planınızı gerçekleştireceksiniz.
Yay ( Kasım 22 - Aralık21 ): SEVGİLİ YAY; 5 Mayıs’taki yeniay çalışma ortamınızda yeni stratejiler, projeler ve finansal yenilikleri beraberinde getirecek. Sağlığınızla, cildinizle ilgili yeni bir ilaca veya tedaviye başlayabilirsiniz. 15 Mayıs’ta Venüs Boğa burcuna geçiyor. 9 Haziran’a kadar hem maddi getirisi hem de kariyer geleceği yüksek olan bir işe başlayacaksınız. Kendi işinizse pazar payınız artacak ve yüksek kazançlar elde edeceksiniz. Duygusal hayatınızda karamsarlığı bırakarak mutlu olmaya başlayacaksınız. 19 Mayıs’taki dolunayda riskli işlerden (evde ve iş yerinde tamir işlerini kendiniz yapmaktan kaçınmalısınız) zira sağlığınızı etkileyecek sakarlıklar yaşayabilirsiniz. Bu dolunay psikolojik açıdan geçmişteki yaptıklarınıza ya da yapamadıklarınıza takıldıkça enerji düşüklüğü sorununa yol açabilir. 21 Mayıs-21 Haziran tarihine kadar ilişki ve evlilik hayatınızda yüzünüzün gülmeye başladığı dönemde olacak bebek ile ilgili sürpriz haberler alacaksınız.
Oğlak ( Aralık 21 - Ocak 19 ): SEVGİLİ OĞLAK; 5 Mayıstaki yeniay desteğiyle iletişim yönünüzle ön plana çıkacak sosyal içerikli projelerinizi de gündeme taşıyacaksınız. Aile içi yarım kalmış işleri tamamlayarak kardeşinize, anne-babanıza destek vereceksiniz. Bekar oğlaklar, uzun süredir hoşlandığınız kişiye duygularınızı açacak yeni bir başlangıç yapacaksınız. 15 Mayıs-9 Haziran dönemi evliliğinizde ve aşkınızda romantizme takılı kalabilirsiniz. Ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yeni bir bebek haberi alabilirsiniz. 19 Mayıs’taki dolunayda etrafınızdaki insanlara karşı sert tepkiler verebilirsiniz. Dost sandığınız bazı kişilerin yüzünüze gülüp aslında arkanızdan iş çevirdiklerine şahit olabilirsiniz.
Kova ( Ocak 20 - Şubat 18 ): SEVGİLİ KOVA; 5 Mayıstaki yeniay desteğiyle, gelirinizi arttırmaya, ek gelir getirecek yeni işlere odaklanacak, ödemelerinizle gelirleriniz arasındaki farkı dengeleyeceksiniz. Aile içinde ameliyat olan yakınınızın şifa bulduğuna dair sevinçli haberler alacaksınız. 21 Mayıs’a kadar evinizle ilgili onarımları tamamlayabilir ev değiştirmeyi düşünüyorsanız bu dönem aradığınız fiyata ev bulabilirsiniz. Bekar kovalar bu dönem evlilik kararını açıklayacak. 19 Mayıs’taki dolunayda  iş arkadaşlarınızla ve yöneticilerinizle gergin ortamlar olabilir olabildiğince sakin olarak bu birkaç günü tartışmak yerine uzlaşı içinde geçirmelisiniz. 21 Haziran tarihine kadar çalışma hayatınızda  beklediğiniz gelişmeleri yaşayacak planlarınızı gerçekleştireceksiniz.
Balık ( Şubat 18 - Mart 20 ): SEVGİLİ BALIK; 5 Mayıstaki yeniay desteğiyle saçınızda, imajınızda değişiklikler yapmak isteyecek belki botoks, soğuk lipoliz v.b.  tıbbi estetik destekler alacak kendinizle ilgileneceksiniz. Kardeş, eş, dost yakınlarınızla küslükleri sonlandıracak, sevgi dolu diyaloglarla ilişkilerinizi yeniden düzenleyeceksiniz. 21 Mayıs’a kadar yeni bir sektörden iş daveti alabilirsiniz. Bekar aile bireyi veya akrabanızın evliliğine aracılık yapabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına yeni kurslara ya da yurtiçi-yurtdışı  eğitim imkanına kavuşacaksınız. 9 Hazirana kadar maddi konularda rahatlayacak, elinize geçecek sürpriz paraya sevineceksiniz.


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN