HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

Temmuz Ayına Özel Burç Yorumları

Magazinizmir

Sevgili Koç;
Temmuz ayına iş yoğunluğu, geçen ayın yorgunluğu ve aşı ile ilgili konulara, ailenize odaklanarak gireceksiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve 11 Temmuz’da Merkür de yengeçte olacak iş hayatınız ve gelecekle ilgili konularda hedefleriniz ve hayata bakış açınızı değiştireceksiniz. İşi olmayanlar yeni bir işe başlayacak, çocukları olanlar, çocuklarının telafi eğitimleri, çeşitli kurslarla ilgilenecek. Merkür iletişim de sizi zorlasa da pratik zekânızla ve işinizdeki deneyimleriniz tecrübelerinizle her sorunun üstesinden gelecek ve yıldız gibi parlayacaksınız. 20 Temmuz’daki Kurban Bayramı tatilinde sağlık önlemlerine dikkat ederek aileniz ve sevdiklerinizle bir araya gelmek size de iyi gelecek. 21 Temmuz’da Venüs Başak burcuna ve 22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak. Bu günlerde özgüveniniz ve şansınız daha da artacak. İlişkisi olmayanlar yeni bir aşka başlarken, bazılarınız evlilik kararı alacak. 24 Temmuz’da “Kova” burcunda Dolunay gerçekleşecek. Enerjinizi düşüren, işinizde sizi zorlayan bazı kişilerle aranıza mesafe koyacak, sosyal çevrenizden ve işinizden gelen gelirinizi yükseltmeye odaklı olacaksınız. Parasal açıdan rahatlayacak, eşiniz veya ailenizden gelen beklenmedik para girişlerine sevinecek yapmak istediğiniz ev yatırımı için harekete geçeceksiniz.

Sevgili Boğa;
Temmuz ayına bayram tatilinde ailenizle gözlerden uzak bir tatil yapmaya, gelirinizi arttırmaya odaklanarak gireceksiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve 11 Temmuz’da Merkür‘de Yengeç burcunda olacak ailenizle ve eşinizin ailesiyle İlgili konular, işinizde yükselmek, yeni projelere başlamak için harekete geçeceksiniz. İşi olmayanlar yeni bir işe başlayacak, bazı Boğalar da yeni iş sahalarına geçiş yapacak. Merkür partneriniz ve komşuluk ilişkilerinizde biraz gerginliklere sebep olabilir pozitifte kalmaya özen göstermelisiniz. 20 Temmuz’daki Kurban Bayramında sağlık önlemlerine dikkat ederek aileniz ve sevdiklerinizle yurt içi veya yurt dışında güzel bir tatil yapacaksınız. 21 Temmuz’da Venüs Başak burcuna ve 22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak, bazılarınız evlilik törenlerinde yakınlarıyla olurken hala bir ilişkim yok diyenler yeni bir ilişkiye başlayacak. 24 Temmuz’da Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bazılarınız iş değişikliği yaşarken, bazılarınız da geçmiş ile ilgili yarım kalmış ne varsa tamamlayacaksınız. Parasal açıdan rahatlayacağınız gelirinizi ikiye üçe katlayacak bazı ek işler yapacak, iş yerinde de yöneticilerinizin övgülerini alarak yeni bir konuma yükseleceksiniz. Sağlık kontrollerinizi aksatmamalısınız.

Sevgili İkizler;
Temmuz ayına kariyerinize, işinize ailenize odaklanarak gireceksiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve 11 Temmuz’da Merkür de Yengeçte olacak, yazışmalar, alacak verecekler, ödemeler ay boyunca gündeminizde olacak. Ailenizle ve eşinizin ebeveynlerinin sağlık konularıyla da ilgileneceksiniz. İşi olmayanlar yeni bir işe başlayacak, bazılarınız da mesleki alanda kendini geliştirmek ve gelirlerini arttırmak için çeşitli eğitimlere katılacaksınız. Merkür bazı anlaşmalarınızı hazırlarken sizi zorlayacak bu sebepten yazışmalarınızı tekrar tekrar kontrol etmelisiniz. 20 Temmuz’daki Kurban Bayramında sağlık tedbirlerini alarak ailenizle yurt içi ve yurt dışı kısa bir tatile çıkacaksınız 21 Temmuz’da Venüs Başak burcuna ve 22 Temmuz da Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak, bazılarınız evlilik törenleri ve balayı tatilini gerçekleştirirken, bazılarınızda çocuk sahibi olmak için harekete geçecek. 24 Temmuz’da Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bazı İkizler, ev içi dekorasyon ve onarımlarınızı gerçekleştirecek, bazılarınız da hayata ve iş yerindeki konumuna dair bakış açınızı kökten değiştirecek güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Maddi konularda şanslı günlerinizdesiniz, işyerinizden maaş, prim ve alacaklarınızın tahsiliyle rahat bir nefes alacaksınız.

Sevgili Yengeç ;
Temmuz ayına maddi konulara, imajınıza, eğitimlerinize işinize odaklanarak yoğun iş temposuyla gireceksiniz. 10 Temmuz’da sizin burcunuzda Yeniay gerçekleşecek ve 11 Temmuz’da Merkür'de Yengeç'te olacak, parasal açıdan rahatlayacağınız güzel gelişmelerin rehaveti ile çılgınca alışveriş yapacak saçınızı, giyim tarzınızı, dış görünüşünüzü tamamen değiştirecek her alanda yeniye değişime yer açacaksınız. Ailenizle ve dost arkadaş kardeşlerinizle yakın temasta ve iletişimde kalacaksınız. Uzun süredir işe giremedim diyenler tam da istediğiniz iş ortamına kavuşacaksınız. Kendi işini yapanlar pazar payını genişleterek daha kazançlı bir döneme gireceksiniz. 20 Temmuz’daki Kurban Bayramı tatilini aileniz ve kendiniz açısından dinlenme odaklı bir tatile çevireceksiniz. Aileniz yurt içi veya yurt dışı kısa bir tatile çıkacaksınız 21 Temmuz’da Venüs Başak burcuna ve 22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak, bazılarınız yeni bir ilişkiye başlarken ilişkisinde uzun süredir sorun yaşayanlar yeniden aşk tazeleyecekler. Çocuk sahibi olmak isteyenler harekete geçecekler. 24 Temmuzda Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Seyahatlerinizde çanta ve bavullarınıza dikkat etmelisiniz.

Sevgili Aslan ;
Temmuz ayına kariyerinize, alacak verecek dengenize ,ailenize odaklanarak gireceksiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve 11 Temmuz’da Merkür'de Yengeç burcunda olacak, maddi açıdan şanslı bir döneme gireceksiniz ancak iş hayatınızda da çabalarınızın emeğinizin karşılığını alamadığınız düşüncesiyle biraz agresif tutumlarınız yüzünden eleştirileceksiniz. Bazılarınız iş yerini yeni bir adrese taşırken, bazı Aslanlar‘da işini hatta iş kolunu değiştirecek yeni bir sektöre geçiş yapacak

20 Temmuz’daki Kurban Bayramında ailenizle yurt içi veya yurt dışı kısa bir tatile çıkacak kaliteli vakit geçireceksiniz. 21 Temmuz’da Venüs Başak burcuna ve 22 Temmuz’da Güneş'te Aslan burcuna geçiş yapacak, bazılarınız düğün törenlerinde yakınlarıyla birlikte olurken, bazı Aslanlar‘da hayatının aşkıyla tanışarak yalnızlığına bir son verecek. Çocukları olanlar aile içi evcil hayvanlarınızın sağlık kontrollerini ve kendinizle ilgili bekleyen ameliyatlarınızı gerçekleştireceksiniz. 24 Temmuz’da Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kariyerinizde ilerleyerek firmanızın yurt içi ve yurt dışı yönetim ağında yer alacak kendinizi geliştirmek amaçlı yeni eğitim ve kurslara katılacaksınız.

Sevgili Başak;
Temmuz ayına sağlığınıza, bayram tatilinize, kardeşlerinizle ilgili konulara odaklanarak gireceksiniz.10 Temmuz da Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve 11 Temmuz’da Merkür'de Yengeç burcunda olacak, maddi açıdan gelirinizi ikiye üçe katlayacağınız birçok gelir fırsatı ayağınıza gelecek. Bazılarınız evini başka bir semte belki de başka bir şehre taşıyacaksınız.

20 Temmuz’daki Kurban Bayramında ailenizle ve yurt dışından gelen yakınlarınızla birlikte tatil yapacaksınız ve bazılarınız bebeklerinin doğumuyla ailenizin genişlemesini ebeveynlerinizle beraber kutlayacaksınız. 21 Temmuz’da Venüs "Başak burcuna ve 22 Temmuzda Güneş' te Aslan burcuna geçiş yapacak, Çocukları olanlar sürpriz gelişmeler yaşarken, bazı Basaklarda ilgi bekleyen ebeveynlerinize ve eşinizin ailesine vakit ayıracaksınız. 24 Temmuz’da “Kova” burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yarım kalmış bütün işlerinizi tamamlayarak yeni bir projeye ve hatta sivil toplum kuruluşları ile ortak projelere başlayacaksınız. 27 Temmuz’da Merkür Aslan burcunda ve Jüpiter ise Kova burcunda geri harekete başlayacak işiniz ve iletişimlerinizde daha temkinli olmanız gerekecek.

Sevgili Terazi;
Temmuz ayına iş seyahatlerinize, bayram tatilinize, maddi konulara odaklanarak gireceksiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve 11 Temmuz’da Merkür' de Yengeç burcunda olacak, finansal açıdan geliriniz sürpriz şekilde artarken bazı beklenmedik harcamalara canınız sıkılabilir ancak üzülmeyin eşiniz, işyerinizden veya ebeveynlerinizin mal satışından gelen nakit girdilerle borçlarınızı sıfırlama fırsatı bulacaksınız. Ev veya yazlık ile ilgili onarımlar, bekleyen işlerinizi ve iş anlaşmalarınızı da yeniden gündeminize alacaksınız. 20 Temmuz’daki Kurban Bayramında ailenizle deniz kıyısı tatilinizi gerçekleştireceksiniz.21 Temmuz da Venüs Başak burcuna ve 22 Temmuzda Güneş'te Aslan burcuna geçiş yapacak ilişkisi olmayanlar bu dönemde yeni ilişkilerine başlarken işi olmayan Teraziler de yeni işlerine geçiş yapacak. 24 Temmuz’da  Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bu iki gün internet üzerinden para transferi yapmamalı, mümkünse sağlığınıza vakit ayırmalısınız. 27 Temmuz’da Merkür Aslan burcunda ve Jüpiter ise Kova burcunda geri harekete başlayacak bu dönemde yatırımlarınızı yaparken temkinli olmalısınız.

Sevgili Akrep;
Temmuz ayına işinize, kariyerinize, ebeveynlerinize, finansal konulara odaklanarak gireceksiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve 11 Temmuz’da Merkür' de Yengeç burcunda olacak, bu dönemde borçlarınızı ödemek için aldığınız kredilerinizi kapatmak için harekete geçecek belki de ek işler yapacaksınız, sosyal çevrenizi de genişletecek yeni iş kollarında da görev alacak kariyerinizde yükseleceksiniz. 20 Temmuz’daki Kurban Bayramında kardeşlerinizle ve yakınlarınızla doğayla başbaşa tatil yapacaksınız. 21 Temmuz’da Venüs Başak burcuna ve 22 Temmuz’da Güneş' te Aslan burcuna geçecek, çocuk sahibi olmak isteyenler harekete geçerken, ilişkisinde sorun yaşayanlar yeniden aşk tazeleyecekler 24 Temmuz’da Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek geleceğiniz ve iş yaşamınızla İlgili düşüncelerinizi ve bakış açınızı değiştirecek yeni eğilimler alacaksınız. 27 Temmuz’da Merkür Aslan burcunda ve Jüpiter ise Kova burcunda geri harekete başlayacak dinlenmeye ve ailenize de zaman ayırmalısınız.

Sevgili Yay;
Temmuz ayına finansal konulara, daha çok kazanmaya, kariyerinize odaklanarak gireceksiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve 11 Temmuz da Merkür'de Yengeç burcunda olacak yakınlarınızın da desteğiyle almak istediğiniz ev veya araba ile ilgili yatırımlarınıza yönelecek, finansal açıdan rahat bir döneme gireceksiniz. 20 Temmuz’daki Kurban Bayramında aileniz ve ebeveynlerinize vakit ayıracak, dinleneceksiniz. 21 Temmuz’da Venüs Başak burcuna ve 22 Temmuzda Güneş'te Aslan burcuna geçecek, ilişkisi olmayan Yaylar yakın çevresinden biriyle yeni ilişkisine başlarken, bazı Yaylar da evlilik kararlarını açıklayacak. 24 Temmuz’da Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek, sizi yoran enerjinizi düşüren insanlardan uzaklaşarak yeni bir sosyal çevreye gireceksiniz. 27 Temmuz’da Merkür Aslan burcunda ve Jüpiter ise Kova burcunda geri harekete başlayacak iş ortamında aşırı fevri tavırlardan kaçınmalı, daha hoşgörülü olmalısınız

Sevgili Oğlak;
Temmuz ayına ailenize, borç- alacak dengenize, iş seyahatlerinize odaklanarak gireceksiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve 11 Temmuz’da Merkür'de Yengeç burcunda olacak iletişim sektöründe iş yapanlar yeni hazırlayacakları eser, makale, biyografi ve kitaplarıyla gündem olacak gelirlerini artıracak fırsatları değerlendirecekler. 20 Temmuz’daki Kurban Bayramında aile büyüklerinizi ziyaret imkanı bulacak belki birlikte tatil yapacaksınız. 21 Temmuz’da Venüs Başak burcuna ve 22 Temmuz’da Güneş'te Aslan burcuna geçecek. Bu dönemde Oğlakların aşk hayatı canlanacak, ikili ilişkilerinde iş ve özel yaşamlarında bir yıldız gibi parlayacaklar. 24 Temmuz’da Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek uzun süredir sizi meşgul eden hukuki davalarınız sonuçlanacak, eğitimini sürdüren bazı Oğlaklar da lisans ve lisansüstü eğitimlerini tamamlayacaklar. 27 Temmuz da Merkür Aslan burcunda ve Jüpiter ise Kova burcunda ticari anlaşmalarınızı bir hukukçu desteği almadan imzalamaktan kaçınmalısınız.

Sevgili Kova;
Temmuz ayına sağlığınıza, finansal gelirlerinizi arttırmaya, imajınıza odaklanarak gireceksiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve 11 Temmuz’da Merkür'de Yengeç burcunda olacak iletişim konularında ve hemen hemen her konuda çevrenizdeki herkes sizin fikrinizi ve düşüncelerinizi soracak bilge kişiliğinizle bir yıldız gibi parlayacaksınız. 20 Temmuz’daki Kurban Bayramında eşiniz ve çocuklarınızla güzel bir tatile çıkacak yeni bir sosyal çevreye gireceksiniz. 21 Temmuz’da Venüs Başak burcuna ve 22 Temmuzda Güneş'te Aslan burcuna geçecek, bu dönemde bütün alacaklarınızı tahsil edecek, sürpriz yeni para girişleri ile maddi anlamda güçleneceksiniz. 24 Temmuz’da Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek bu dönemde seyahate çıkacaklar eşyalarına, internet üzerinden iş yapanlarınızda internet ağından para transferi yapmamaya özen göstermelisiniz. 27 Temmuz’da Merkür Aslan burcunda ve Jüpiter ise Kova burcunda olacak, yeni bir şehre taşınmak, iş kolunuzu değiştirmek isteyeceksiniz.

Sevgili Balık;
Temmuz ayına Ailenizin ve kendinizin sağlığına, alacaklarınızın tahsiline, işinize odaklanarak gireceksiniz.10 Temmuz’da Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve 11 Temmuz’da Merkür'de Yengeç burcunda olacak iletişim ve ikili ilişkilerinizde hareketli bir döneme girecek, yeni iş veya ortaklık teklifleri alacaksınız. 20 Temmuz’daki Kurban Bayramında yurtiçi ve yurtdışı tatilinizde doyasıya dinleneceksiniz. 21 Temmuz’da Venüs "Başak burcuna ve 22 Temmuz’da Güneş'te Aslan burcuna geçecek, Bu dönemde pek çok konuda enine boyuna düşünerek sizi huzursuz eden tüm konuları ve sorunları çözecek, yeni alanlara geçiş için eğitim ve kurslara katılacaksınız. 24 Temmuz’da Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek ev içi onarımlarınızda profesyonel destek almalı, ev içi kazalara karşı dikkatli olmalısınız. 27 Temmuz’da Merkür Aslan burcunda ve Jüpiter ise Kova burcunda geri harekete geçecek, Dost, arkadaş ve yakınlarınızla ilişkilerinizde pozitif yeni bir bakış açısı belirleyecek , sivil toplum kuruluşlarına destek verecek, spora da vakit ayıracaksınız.

 


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN