HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Birgül Tüner

NİSAN AYI BURÇ YORUMLAR

Magazinizmir

KOÇ BURCU
Sevgili Koç; Nisan ayına, iş ve özel seyahatlerinize, ailenize, sağlığınıza odaklanarak gireceksiniz. 12 Nisanda sizin burcunuz- da Yeniay gerçekleşecek ve Juno Yay burcunda geri harekete geçecek, yeni tanışmalar, yeni arkadaşlıklar, yeni bir sosyal çev- reye gireceksiniz. Varlığınızla göz dolduracağınız her konuda parlayacağınız sizin döneminiz başlıyor, yeni projeler, yeni, he- defler, yeni iş imkânları için harekete geçeceksiniz. İş arayan Koçlar tamda istediğiniz iş ayağınıza gelecek.14 Nisanda Venüs Boğa burcuna geçecek ardından,19 Nisan’da Merkür ve Güneş Boğa burcuna geçecek; maddi konular, miras, nafaka, primler, maaş zamları, çeşitli alacakların tahsili ile Venüs ve Güneş size bolluk bereket getirecek. İlişkinizde evlilik kararınızı açık- layacaksınız. Bekar olanlar hayatınızın aşkıyla tanışacaksınız. 20 Nisanda ilk dördün Aslan burcunda Vesta Başak burcunda düz harekette, kardeşlerle ilgili konular gündeme gelecek ve 23 Nisan'da Mars Yengeç burcuna geçecek ev almak, taşınmak, yatırım yapmak isteyeceksiniz,27 Nisanda Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek ve Pluto geri harekete başlayacak başkaları ile ilgili meseleler, ikili ilişkilerde çözüm bekleyen konular, borçların kapatılmasına yönelik hamleler gündeminizde olacak.

BOĞA BURCU
Sevgili Boğa; Aybaşında, Güneş ve Kuzey ay düğümü açısı maddi anlamda kayıplara, eski ilişkilere takılmanıza yol açacak. Ebeveynlerinizle ilgili konular, sağlık konuları gündeminizde olacak. 12 Nisan’da "Koç" burcunda Yeniay gerçekleşecek ve
Juno Yay burcunda geri harekete geçecek, iş, aile, komşular, arkadaşlar, ortaklıklar v.b bütün ilişkilerinizde pozitif geliş- meler yaşayacak, geçmişten gelen hukuki konuları çözerek yeni bir iş alanına veya yeni projelere başlayacak, kariyerinizde hızla yükseleceksiniz.14 Nisanda yönetici gezegeniniz Venüs sizin burcunuzda, aşk, kariyer, maddi konularda rahatlayacak, bilinçaltı ile ilgili konular, eğitim konuları ve imajınıza odaklanacak adeta bir yıldız gibi parlayacaksınız. 19 Nisan’da Merkür ve Güneş"te sizin burcunuza geçecek;Şimdi sizin döneminiz başlıyor,girdiğiniz her ortamda dikkat çekecek ilgi görecek, maddi açıdan da çok rahatlayacaksınız. Çocuk sahibi olmak isteyenler uygun dönemdesiniz. Bu dönem işi olmayan kimse kalmayacak, hala ilişkim yok diyenler eski ilişkilerinin geri gelmesiyle kafa karışıklığı yaşayacaklar. 27 Nisanda Akrep burcun- da Dolunay gerçekleşecek, iş ve kariyer konularında son karar aşamasındasınız. Bazılarınız sizden bekleneni yapabilmek için aile içi ilişkilerde nezaketinizi korumakta zorlanacaksınız. Sağlık kontrollerinizi aksatmamalısınız.

İKİZLER BURCU
Sevgili Ikizler; Nisan ayına ailenize ve işinize odaklanarak gireceksiniz. 11 Nisan Pluto Ay düğümü Oğlak ve sizin burcunuzda 12 Nisanda "Koç” burcunda Yeniay gerçekleşecek yeniliklere açık olacak, işinizle ilgili konularda eğitimler alacak, kariyeri- nizde yükseleceksiniz. 14 Nisanda Venüs " daha sonrada 19 Nisan’da Merkür ve Güneş Boğa burcuna geçecek, bu dönemde kendinize, ruhsal gelişiminize hobilerinize zaman ayırmak isteyeceksiniz. Maddi açıdan da gelirinizi arttıracak imkânlara kavuşacaksınız. Evli olanlar aşk tazelerken, çocuklarıyla ilgili konularda yönelecek. İlişkisi olmayanlar yakın çevreden birisiy- le yeni bir aşka yelken açacaklar. Bazı İkizler, yeni doğan bebekleriyle ilgilenecek ve eşlerine sıkıca kenetlenecek. 23 Nisan'da Mars Yengeç burcuna geçecek, işyerinde aşırı sorumluluk yüklenmek zorunda kalacak, eviniz ve sosyal çevrenizle ilgili konu- lara, borç alacak dengesini sağlamaya odaklanacaksınız. 27 Nisanda Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek ve Pluto retrosu başlayacak, İşyerinde ve sosyal çevrenizle ilgili konularda almış olduğunuz aşırı sorumlulukları bırakarak, köklü bir değişim kararı alacaksınız Bazılarınız işini değiştirecek, bazılarınız aileleriyle seyahate çıkacaksınız.

YENGEÇ BURCU
Sevgili Yengeç; Nisan ayına yoğun iş temposu ve iş seyahatlerine, ebeveynlerle ilgili konulara odaklanarak gireceksiniz. 12 Ni- san’da “Koç' burcunda Yeniay gerçekleşecek ve Juno Yay burcunda geri harekete geçecek eskiye dair ne varsa geride bırakacak yeni bir düzen kuracak, iş alanınızda ortaklık teklifleri alacaksınız. Bu dönemde yatırım yapmak, ev, araba almak için gereken kaynaklara kavuşacaksınız. 14 Nisanda Venüs "Boğa burcuna geçecek, 19 Nisan’da Merkür ve Güneş'te Boğa burcuna geçecek kariyeriniz, geleceğiniz, yaşam ve evliliğinizle ilgili konularda yeni kararlar alacaksınız. Bugüne kadar sürekli tam oldu oluyor deyipte bir türlü gerçekleştiremediğiniz projelerinizi gerçekleştirecek, para alışverişlerinizde maddi açıdan da güçleneceksi- niz. Evlilik kararı alan Yengeç'ler bunu yakınlarıyla paylaşırken, ilişkisi olmayan bekâr Yengeç'ler sosyal çevresinin desteğiyle ciddi bir ilişkiye başlayacak.23 Nisan'da Mars sizin burcunuza geçecek ilişkilerinizde, işinizle ilgili konularda sorunlarınızla yüzleşeceksiniz.27 Nisanda Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek ve Pluto retrosu başlayacak yeni ve güçlü işbirlikleri, yurt içi ve yurt dışı eğitim, seyahat olanaklarına kavuşacak, maddi, manevi yeni fırsatlara kavuşacaksınız.
   
  ASLAN BURCU
Sevgili Aslan; Nisan ayına başlarken hayattan ne bekliyorum? Ne yapmalıyım? gibi sorularınıza cevap arayışında olacaksınız. 12 Nisan’da “Koç” burcunda Yeniay gerçekleşecek. Her açıdan yenilenmek isteyecek, iş sahanızla ilgili eğitimlere yönele- ceksiniz. İletişim, halkla ilişkiler ve pazarlama sektöründe çalışanlarınız karlı bir döneme gireceksiniz Hukuksal konularda lehinize çözümler, taşınmazlarla ilgili değişiklikler, yer değişimleri, taşınmak, ebeveynlerinizin sağlığıyla ilgilenmek, bekle- yen operasyonlarınızı gerçekleştirmek gündeminizde olacak. 14 Nisanda Venüs "Boğa burcuna geçecek,sonrasında19 nisan'da Merkür ve Güneş'te Boğa burcuna geçecek, sivil toplum kuruluşlarıyla ortak projelere katılmak, toplumsal konular, imajınızı yenilemek, aileniz, ilişkiniz gündeminizde olacak. Evli "Aslan'lar için çocukları ile ilgili konular önem kazanacak. Bazılarınız nikah töreni sonrası balayına giderken, hala ilişkim yok diyenler tutkulu bir aşka başlayacaklar.23 Nisan'da Mars Yengeç bur- cuna geçecek ve 27 Nisanda Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek, kendinizi agresif ve stresli hissettiğiniz aynı gün başla- yan Pluto Retro’sunun da etkisiyle bazılarınız işinden ayrılırken, bazılarınız sağlık ve kariyer konularına odaklanacaksınız. Nisan sonundan itibaren kariyerinizde ilerleyecek, sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız.

BAŞAK BURCU
Sevgili Başak; Nisan ayına, sağlık konularına, kariyerinize, gelirinizi arttırmaya odaklanarak gireceksiniz. 12 Nisan’da “Koç” burcunda Yeniay gerçekleşecek ve Juno Yay burcunda geri harekete geçecek. Yarım kalan iş ve projelerinizi tamamlayacak, her alanda yeni başlangıçlar yapacaksınız. Ödemelerinizi tamamlamak, eşinizin mali konuları, miras konuları, ortaklıktan gelen parayla yatırım yapmak, tatil için bütçe oluşturmak gündeminizde olacak. 14 Nisan’da Venüs "Boğa burcuna geçecek, hayatınızda, aşk ve sevgi ön planda olacak, ilişkisi devam edenler ve evli Başak'lar eşlerine yeniden aşık olacaklar. Venüs’ün desteğiyle yalnız olanlar yeni bir ilişkiye başlayacaklar.19 Nisan’da Merkür ve Güneş Boğa burcuna geçecek, Seyahatler, yurt içi yurt dışı kariyer olanakları, çeşitli eğitimler, yeni ek gelir kaynakları, kişisel gelişim konuları astroloji ve hobileriniz le ilgilenecek, şanslı bir döneme gireceksiniz. 23 Nisan'da Mars Yengeç burcuna geçecek kardeşler, kuzenlerle ilgili konulara yoğunlaşacaksınız. 27 Nisanda Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek ve Pluto geri harekette Retro’da olacak, hayatınızın her alanındaki sorunlarınızla yüzleşecek, yeni kararlar alacaksınız. Maddi açıdan güçleneceğiniz bir döneme gireceksiniz. Sağlığınıza da önem vermelisiniz.

TERAZİ BURCU
Sevgili Terazi; Nisan ayına sağlıkla ilgili konulara, ailenize, borç alacak dengenizi sağlamaya odaklanarak gireceksiniz.12 Ni- san’da"Koç"burcunda Yeniay gerçekleşecek ve Juno Yay burcunda geri harekete geçecek, yurt içi ve yurt dışı işbirliği davetleri, eğitim olanakları, yeni bir iş koluna geçmek, size hizmet etmeyen ilişkilerinizi bitirerek yeni bir sosyal çevreye geçiş yapmak, kariyerinizde yükselmek, yeni para girişleri gündeminizde olacak. Yeni doğan bebeğinizle aileniz büyüyecek, evinizde bek- leyen onarım ve tadilatları gerçekleştireceksiniz.14 Nisanda yönetici gezegeniniz Venüs "Boğa burcuna geçecek, havada aşk kokusu var, bekarlar yeniden aşık olacak, evliler aşk tazeleyecek, ilişkisi sürenler evlilik teklifi alacaklar.19 Nisan’da Merkür ve Güneş Boğa burcuna geçecek, miras, nafaka, ssk prim alacakları, komisyon, ortaklıktan gelecek paralar, tazminatlar, nafaka, maaş zammı v.b. nakit para girişleri yaşayacaksınız.23 Nisan'da Mars Yengeç burcuna geçecek, büyük bir harcama, büyük miktarda kredi almak, ev, arsa yatırımı yapmak isteyeceksiniz. 27 Nisanda Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek ve Pluto geri harekete başlayacak, otorite ve ebeveynlerle, iş arkadaşlarıyla çatışmaktan kaçınmalısınız. Pluto retrosu iş, aşk, ikili ilişkilerde sürpriz çözümler, yeni imkan ve desteklerle sizi ve sağlığınızı destekleyecek.

AKREP BURCU
Sevgili Akrep; Nisan ayına, ilişkinize, pandemi koşullarına, maddi konulara odaklanarak gireceksiniz.12 Nisan’da"Koç” burcunda Yeniay gerçekleşecek ve Juno Yay burcunda gerileyecek, eskiye dair ne varsa sonlandıracak, size hizmet etmeyen ilişkilere son verecek, yeniliklere, değişime izin vereceksiniz. Yeni projeler, sivil toplum örgütlerini desteklemek, ev veya araba almak için kaynak arayışları, yeni bir eve taşınmak, aşk, cinsellik, evliliğiniz, evcil hayvanlarınızın bakımı ana günde- miniz olacak.14 Nisanda Venüs "Boğa burcuna geçecek sonrasında,19 nisan'da Merkür ve Güneş Boğa burcuna geçecek, evliler eş ve çocuklarıyla ilgili konulara odaklanacak, ilişkisi devam edenler partner ve iş konularında rahatlayacak. Maddi açıdan da rahat bir döneme gireceksiniz.20 Nisanda ilk dördün Aslan burcunda Vesta Başak burcunda düz harekette olacak, bekleyen operasyonlarınızı yaptıracak, aile bireylerinin sağlık kontrollerini geçekleştirmesini sağlayacaksınız Kariyerinizde ilerlemek, iş ve yer değişimleri yapmak size iyi gelecek.23 Nisan'da gezegeniniz Mars Yengeç burcuna geçecek, seyahatler, eğitimler, hu- kuksal konuların çözümü, alacakların tahsilatı gündeminizde olacak.27 Nisanda sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşecek ve Pluto geri Retro'su başlayacak, aceleci olmayı, ilişkilerinizde sert tutumlardan kaçınmayı başaracak, imajınız, başarılarınız, çekiciliğinizle, zekânızla öne çıkacaksınız.

 YAY BURCU
Sevgili Yay; Nisan ayına yoğun iş temposuyla, ödemelerinize, ailenize odaklanarak gireceksiniz.12 Nisan’da"Koç'burcunda Yeniay gerçekleşecek ve Juno Yay burcunda geri harekete geçecek,Yarım kalan bütün işlerinizi bitirecek,yeni bir projeye,yeni ilişkilere hazır olacaksınız,evliler çocuk sahibi olmak için uygun dönemdesiniz.Sürpriz para girişleri yaşayacak,kariyerinizde ilerleyeceksiniz.14 Nisan’da Venüs "Boğa burcuna geçecek çocuklarınız,aşk ve sevgi sizin önceliğiniz olacak,19 Nisan'da Mer- kür ve Güneş Boğa burcuna geçecek , ilişkilerinizde ve maddi açıdan rahatlayacak, birikmiş alacaklar, maaş zamları, prim, ssk, harcırah, komisyon, eşten gelen paralarla nefes alacak ödemelerinizi yapacaksınız.23 Nisan'da Mars Yengeç burcuna girecek, işyerinde sorumluluklarınız artacak,iş arkadaşlarınız,ekibinizle projelerinize yoğunlaşacaksınız.27 Nisan da Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek ve Pluto retrosu başlayacak, gelecek ile ilgili konular, ruhsal durumunuz, ilişkilerinizde pozitif gelişmeler yaşayacak, mali açıdan da çevrenizin ailenizin desteğini alacaksınız.Ailenizle küçükte olsa bir tatile çıkacaksınız.Göz ve diş ağrılarınızı dikkate almalı sağlık kontrollerinizi aksatmamalısınız.

OĞLAK BURCU
Sevgili Oğlak; Nisan ayına pandemi koşullarına, işyerinizle ilgili konulara, maddi konulara odaklanarak gireceksiniz.12 Nisanda "Koç "burcunda Yeniay gerçekleşecek yeni bir işe başlamak,taşınmak,yeni sosyal çevre ve arkadaşlıklar,ailenizle ve iş kolunuzla ilgili seyahatler, sürpriz para girişleri gündeminizde olacak.14 Nisanda Venüs "Boğa burcuna geçecek,sonrasında19 nisan'da Merkür ve Güneş Boğa burcuna geçecek,bu dönem maddi açıdan gelirinizi ikiye üçe katlayacağınız fırsatlar yakala- yacak,aileniz,çocuklarınızla ilgileneceksiniz.Bekar Oğlak'lar yeni bir ilişkiye başlarken,işim yok diyenler iş fırsatları ayağınıza gelecek,işe başlayacaksınız.23 Nisan'da Mars Yengeç burcuna geçecek,yatırımlarınızı gerçekleştireceksiniz.27 Nisanda Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek ve Pluto retrosu başlayacak, ilişkilerinizde ve kariyerinizde kökten değişim yaşayacaksınız. İlişkisi devam edenler evlilik kararı alacak,ev,araba,çeşitli gayrimenkuller almak,yatırım yapmak isteyeceksiniz.Bekleyen operasyonlarınızı yaptıracak,imajınızı yenileyeceksiniz.Doğa yürüyüşleri yapmak,hobilerinizle ilgili kurslara katılmak size iyi gelecek.

KOVA BURCU
Sevgili Kova; Nisan ayına seyahatlerinize, aile büyüklerinizle ilgili konulara, yeni ek gelir kaynakları elde etmeye odaklı gire- ceksiniz.12 Nisan’da"Koç' burcunda Yeniay gerçekleşecek, geçmişten gelen sorunlarınızı çözecek, sivil toplum kuruluşlarıyla ortak projelere destek verecek,yeni bir şehre taşınmayı düşüneceksiniz.İşinizle, kariyerinizle ilgili eğitimlere katılacaksı- nız.14 Nisanda Venüs "Boğa burcuna geçecek,sonrasında 19 nisan'da Merkür ve Güneş Boğa burcuna geçecek,sürpriz para girişleri ,ideallerinize ,sanatla ilgili konulara,basın yayın,medya konularına odaklanacak,yeni ek gelir elde etmeye yönelecek- siniz.İlişkisi devam edenler evlilik kararını açıklayacak,evli olanlar eşleri,çocuklarıyla küçük bir tatil yapacaklar.23 Nisan'da Mars Yengeç burcuna girecek,ebeveynlerle ilgili konular,komşularla ilgili konular la ilgileneceksiniz.27 Nisanda Akrep bur- cunda Dolunay gerçekleşecek ve Pluto retrosu başlayacak, ev içi kazalara karşı dikkatli olmalı,borç almak ve borç vermekten kaçımalısınız.Yetenekleriniz, ikna gücünüz, başarılarınızla gündem olacak, maddi açıdanda yeni imkanlara kavuşacaksınız. Meditasyonlar, hobilerinizle ilgili konular, aile ziyaretleri gündeminizde olacak.

BALIK BURCU
Sevgili Balık;Nisan ayına,finansal konulara,yoğun iş temposuna,pandemi koşullarına odaklanarak gireceksiniz.12 Nisan’da"- Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek, yeni ortaklık davetleri alacak, yurt içi ve yurt dışı kariyer yapma fırsatı elde edeceksi- niz. Hem iş hem de tatili bir arada yapabileceğiniz yeni seyahatlere çıkacaksınız.14 Nisanda Venüs "Boğa burcuna geçecek,19 nisan'da Merkür ve Güneş Boğa burcuna geçecek, maddi açıdan kaynaklarınızı arttırmak, kaynaklarınızı yenilemek, ikili ilişkileriniz gündemde olacak. Bekar Balık'lar yeni bir aşka başlayacak,evli olanlar çocuk sahibi olmak için harekete geçe- cek.23 Nisan'da Mars Yengeç burcuna geçecek, ev içinde beklettiğiniz, tadilat, onarım işleri ve dekorasonla ilgileneceksiniz.27 Nisanda Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek ve Pluto retrosu başlayacak, İşi olmayan Balık'lar yeni işlerine başlayacak, kariyer açısındanda ilerleyeceğiniz yeni fırsatlara kavuşacaksınız. Beklettiğiniz operayonlarınızı yaptıracak, sağlığınız ve ima- jınızla yakından ilgileneceksiniz. Miras, primler, ssk, maaş, harcırah, komisyon ve çeşitli para tahsilatlarınızı yapacak, şanslı günler yaşayacaksınız.


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN