HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Berna Ülkü

İŞTE NE GİYSEM

Magazinizmir

2022 Modasına Dair Bilmeniz Gereken  4 Trend

 

Tek Parça Sıklığın Adresi: JUMPSUIT – TULUMLAR

 

  1. Siyah Tulum – Alaia
  2. Leopar Tulum – Dolce&Gabbana

Chanel’in hayatımıza kattığı : CHAIN BELT – ZİNCİR KEMERLER

  1. V zincir – Valentino
  2. Kalpli Zincir – Chanel

 

Pandeminin rahatlığına meydan okuyan : DAR CEKETLER

  1. Yeşil Blazer – Balmain
  2. Bej Ceket – Jacquemus

 

Olabildiğince göz kamaştırıcı ve parlak : PAYETLER

 

  1. Krem payetli etek – Dries Van Noten
  2. Çok renkli cepken – Halpern

 

Porsiyonların proporsiyonlar ile yarıştığı bir sezon bizi bekliyor. Cesur miniler, göz alıcı renk ve detaylar, kısa ve dar ceketler ile yediklerimizin vücudumuzdaki kıvrımlara buluştuğu noktalar bizi tercihlerimizde zorlayacak. Kazanan ise iç güzellik olacak J Kendiyle barışık bir ruhun vücutla ete kemiğe bürünmesi en güzel tarz olacaktır.

 

İŞTE NE KOKLASAM

 

ORIANA Bir sevinç bulutu. Yumuşak bir elbise gibi hassas ve havadar bir koku. Nostaljik bir zevk. Marly, yeni bağımlılık yapan parfüm dünyasına yeni iksirini tanıttı. Bir Milföy tatlılığı ve gevrekliğini anımsatan bu eşsiz koku, yumuşaklık, duygusallık, enerji ve ışık yaymaktadır. Oriana eşsizdir, karşı konulamaz bir parfümdür. Her Parfums de Marly kreasyonunda olduğu gibi Oriana da referanslarla dolu. Gelenek ve yenilik arasında mükemmel bir denge; eklenen lezzet; kurucusu ve sanat yönetmeni Julien Sprecher'ın eşsiz cesareti sayesinde, yüzyılın tadı tarihle tatlandırılmıştır.

ORIANA Gurme Çiçek Meyveli Ciltte, parfümerideki en asil bileşenler, tıpkı şişesi gibi koyu pembe bir buketin coşkusunda çığır açan moleküllerle birleşir. İçerisinde Mandalina, İtalyan bergamotu , Greyfurtun narenciye notası ile birleşmesi dışında, tatlı bir portakal çiçeği ve frenk üzümü barındırır. Kalp notasında ise, krem şanti’nin ve marsmallow’un inanılmaz tatlığını içermektedir. Alt notasında ise, 18. yüzyılda saçı parfümlemek ve pudralamak için kullanılan amberçiçeği taze bir şekilde damıtılır.

ORIANA Koku Ailesi Gurme, Çiçek , Meyveli

Üst Notalar Mandalina, Bergamot, Greyfurt

Orta Notalar Portakal çiçeği, Frenk üzümü, Ahududu

Alt Notalar Marshmallow, Amber, Krem Şanti , Misk

Cinsiyet: Kadın

 

 

 

 

 

 

 

 


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN