MART AYININ EN ÖZEL YANI

Berna Ülkü
63 Okunma

Mart Ayının en özel yanı Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ nü tüm Dünya’ da kutluyor olmak. 

8 Mart 1857 tarihinde, Amerika'nın New York kentinde, 40 bin dokuma işçisi daha iyi çalışma koşulları istemiyle bir tekstil fabrikasında greve başladı. 120 Kadın işçinin can vermesiyle sonuçlanan fabrika yangını ile birlikte Kadın Emeği bir daha asla unutulmamak üzere tarih sahnesinde yerini aldı. Bugün hala moda-tekstil sektöründe Kadın emeği yadsınamaz bir gerçek olarak devam ediyor. Her emek sevgiyle başlar, başta tekstil sektöründe çalışan kadınlar olmak üzere tüm kadınların emekleriyle yaşadıkları ve var oldukları 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

Dünya Kadın Emekleriyle güzel…

İşte Ne Kullansam?

İlk benden duyun isterim, küçük bir vereyim. 
Tamamen organic kozmetik markası olan The Organic Pharmacy’nin Rose Diamond kremiyle tanışın istedim. Gerçi bizden önce Kylie Minogue tanışmış ve cildindeki parlamanın sebebini soranlara da bu krem olduğunu söylüyormuş. Özellikle metropol insanları olarak dış etmenlerin cildimizi matlaştırdığı gerçeğini kabul edersek, içeriğindeki Shea Butter, Sodyum Hyaluronat, Mica özleriyle ciltteki kırışıklık ve mat görüntüyü yok ettiğini vaad eden bu krem denemeye değer.

İşte Ne Koklasam?

Roja parfümleri, İngiliz parfümeri Roja Dove tarafından oluşturulmuştur ve yaygın olarak Roja parfümleri dünyanın en lüks parfüm evi olarak bilinmektedir. İngiliz burjuvazisini temsil eden marka sadece kokuları ile değil, ürünlerin materyallerinde ipek astarı ve Swarovski kaplamalı kutuları ve  24 ayar altın kaplamalı kapakları ile de lüks segmentin ünlülerinden.

NOTALAR
Üst Notası: Bergamot
Kalp Notaları: Sümbül, Rose de Mai (Mayıs gülü), Jasmin de Grasse (Yasemin çiçeği), Ylang Ylang, Papatya, Şeftali
Alt Notaları: Paçuli, Oakmoss, Vetiver, Sedir ağacı, Laden, Highlights, Rose de Mai, Papatya, Şeftali, Oakmoss, Sedir ağacı,Laden
Cinsiyet: Kadın
Satış Noktaları: Beymen’ lerde
 

Yorum Yap

(*) Gerekli Alanlar

ETİKETLER
banner
FACEBOOK İLE BAĞLAN