İzmir Murat Dalkılıç ve Aldo’yla Eğlenceyi Doruklarda Yaşadı

2015’e Kaya İzmir Thermal& Convention’da sevenleriyle merhaba diyen Murat Dalkılıç, 2015’de kendisi gibi yalnızlara aşk diledi.Sevilen sanatçı, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen bir kadın hayranında elini öperek sevgi gösterisinde bulunurken minik bir bebeği de öpücüklere boğdu. Dalkılıç, 1650 kişilik yemekli konseri ile Türkiye’de en çok ilgi gören sanatçı oldu.

Kaya İzmir Thermal & Convention bünyesinde yer alan Ege Bölgesi’nin en büyük kongre merkezi Kaya Kongre Merkezinde genç kızların gözdesi Murat Dalkılıç ve Venüs Roof’ta sevilen sanatçı Aldo sahne aldı.

Merve Boluğur’ la yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Murat Dalkılıç, 2014’ün son 2015’ün ise ilk saatlerinde İzmir’de sahne almaktan mutluluk duyduğunu belirtirken sanatçı,’’2015 ülkemize güzel gelsin. Kötülükler son bulsun. Benim gibi yalnızlara aşk, parasızlara para diliyorum. ’’ dedi. Dalkılıç, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen bir kadın hayranının da elini öperek kendisine teşekkür etti. Seslendirdiği romantik ve hareketli şarkıların yanı sıra danslarıyla da konuklara unutulmaz bir gece yaşattı.

Kaya İzmir Thermal&Convention’da sahne almanın kendisine gurur verdiğini belirten Dalkılıç’ı İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya ve yurtdışından konuklarında aralarında bulunduğu yaklaşık 1650 kişi izlerken sevilen sanatçı Aldo’yu ise 500 kişi izledi. Repertuarında birbirinden hareketli şarkılara ağırlık veren Aldo,’’ 2015, hepimize neşe getirsin. Hep gülelim. Hep oynayalım’’şeklinde konuştu.

Tiamo Tur’un düzenlediği gecede Murat Dalkılıç’tan önce sahne alan Tiamo Band, seslendirdikleri şarkılarla yılbaşı coşkusunu yaşayan konuklardan tam not alırken sahne alan oryantal gurup yılbaşı coşkusuna coşku kattı.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kaya İzmir Thermal& Convention, Murat Dalkılıç, Aldo, Yılbaşı 2015, İzmir Yeni Yıl Konserleri, İzmir Konserler, Kaya Kongre Merkezi, Venüs Roof, Tiamo Tur, Murat Dalkılıç Konserleri, Tiamo Band