Hüsnü Şenlendirici ile Yeni Yıla Erken Merhaba

Hüsnü Şenlendirici, klarnetini 27 Aralık Cumartesi akşamı İzmirli sevenleri için çalacak.Ünlü klarnet virtiözü, Nar Taneleri Engelsiz Yaşam Evi yararına Narlıbahçe’de düzenlenen yeni yıl konseriyle sevenleriyle bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Yeni albümü için hummalı çalışma sürdüren Hüsnü Şenlendirici, çalışmalarına hayırlı bir iş için mola vererek 27 Aralık’ta İzmir’e geliyor. En güzel şarkıları, engelsiz yaşam evine katkı sağlamak için çalacak olan Şenlendirici,’’Gerek zihinsel gerekse bedensel engelli çocukları tüketen değil üreten birey haline dönüştürmek amacıyla kurulan, Nar Taneleri Engelsiz Yaşam Evi’ne destek verecek olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Böyle önemli bir gecede sahne almak benim için gurur verici’’ dedi.

Narlıdere Engelli Danışma Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, iş birliğiyle düzenlenen Hüsnü Şenlendirici yeni yıl konserinin yemekli gala ücreti 100 TL.

Sınırlı sayıda katılımın gerçekleşeceği organizasyon hakkında detaylı bilgiyi www.biletix.com dan ve 0532. 4857832-0232.2380104 numaralardan öğrenilebilir.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Hüsnü Şenlendirici, Nar Taneleri Engelsiz Yaşam Evi, Narlıdere Engelli Danışma Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Yılbaşı 2015, Yeni Yıl Programları, İzmir Konserler