Tek Tek'ten Sınırsız Yılbaşı Eğlencesi

Alsancak Dantel Sokak'ta hizmet veren ve İzmir'in en iyi meyhanelerinden olan Tek Tek Meyhanesi, yılbaşı programıyla yine müşterilerine harika bir gece hazırlıyor.Özgün mezeleri, zengin ara sıcakları, nefis ızgaraları ve canlı müzik ekbiyle kısa süre içerisinde İzmir'de vazgeçilmezler arasına giren Tek Tek Meyhanesi, bu yılbaşı da eğlenceyi yeniden tanımlamak isteyenlerin ilk adresi olacak.

Fasıl ve oryantal şova birbirinden nefis lezzetlerinin eşlik edeceği gecede, eğlence geç saatlere kadar artarak devam edecek.

Fix menü fiyatının 99 TL olduğu ''Tek Tek Meyhanesi Yılbaşı Programı''na; 454 32 35 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER tek tek meyhane, yeni yıl mekanları, izmir yılbaşı eğlenceleri, yılbaşında nereye gidilmeli, yılbaşı haberleri, yılbaşı programları, yılbaşında izmir, izmir geceleri, izmir etkinlikleri, çeşme mekanlar, çeşme 2014, çeşmede yılbaşında ne yapmalı, izmir inciraltı mekanları, yeni yılda nerdede olmalı, izmirde 2014, 2014 izmir etkinlikleri, 2014 yeni yıl partileri, izmirde yılbaşı, izmir yılbaşı etkinlikleri, 2014 yılbaşı, 2014 yılbaşı programları, 2014 yılbaşı ünlüler, izmir 2014, izmir yılbaşı