Wyndham İzmir Özdilek'te Ramazan

Ramazanın en güzel anları sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz güzel sofralarda yaşanır. Bahçe ve havuz manzaralı terasıyla BRASSERIE RESTORAN’da Türk Sanat Müziği eşliğinde sunulan zengin açık büfe iftarda birçok geleneksel lezzeti bir arada bulabilirsiniz.Ramazana yakışır zenginlikte açık büfe iftar
Marifetli ustaların Ramazana yakışır bollukta hazırladığı iftariyelikler, zeytinyağlılar, sıcak yemekler, çeşitli tatlılar ve meyve çeşitleri gün boyunca özlemle beklenen iftar saatinde tüm beklentileri fazlasıyla karşılıyor. İftarda sınırsız meşrubat ve sınırsız sıcak içecek ikramı yapılıyor.
• Açık büfe iftar kişi başı 62 TL (KDV dahil)
• 10 kişi ve üzeri gruplar için %10 indirim uygulanır.

Özel iftar davetlerinde 55 TL+KDV’den başlayan fiyatlar
Özel iftar davetlerinde, kapalı salonların yanı sıra havuz başı ya da çim bahçeyi tercih ederek Ramazanın güzelliklerini sevdiklerinizle bereketli sofralarda paylaşabilirsiniz.
*Belirtilen fiyatlar en az 20 kişilik gruplara özeldir.
-En az 100 kişilik davetlerde size özel salonda gerçekleşen iftar davetlerinde 3 kişilik canlı fasıl müziği ücretsiz sunulur.
-Otopark ve vestiyer ücretsizdir.

Açık Büfe İftar Rezervasyon: 232.292 13 36
Özel İftar Davetleri Rezervasyon: 232.292 13 23

banquet@wyndhamizmir.com

Wyndham İzmir Özdilek, İnciraltı Cad. No 67 35340 Balçova İzmir
Tel. 0232 292 13 00 Faks. 0232 292 13 13
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Wyndham, İzmir, Özdilek, Ramazan, Açık Büfe, Marifetli Ustalar, İftar, İftariyelikler, Zeytinyağlılar, Sıcak Yemekler, Tatlılar, Meyve Çeşitleri, İftar Davetleri, Alışveriş Merkezleri