Selanik'i #BaharlaLezzetYolculukları farkı ile keşfedin!

Nisan ayından itibaren Prontotour ve İzmirli ünlü Seyahat Yazarı Bahar Akıncı işbirliği ile başlayan #BaharlaLezzetYolculukları, 29 Mayıs Perşembe akşamı gerçekleşecek Selanik gezisi ile sürüyor.Her ay 15 kişilik gruplar ile Türkiye ya da dünyanın farklı noktalarına, lezzet yolculukları yapmayı hedefleyen projede, gastronomi odaklı turlar, uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor. 

Bu kez İstanbul çıkışlı olacak bu seyahatin en önemli özelliği katılımcıların şehri, bir Seyahat Yazarının önerileri ile keşfediyor olması. 

Gastronomi pazarlarından antikacılara, ödüllü restoranlardan gece hayatı, şarap bağlarından modern sanat noktalarına dek;  şehrin gizli kalmış tüm noktalarının birlikte keşfedileceği bu özel turda, sınırlı sayıda yer kaldı. 

Tur fiyatının 280 Euro, extra olan gastronomi buluşmalarının (öğle ve akşam) 20 ile 40 EU arası değiştiği bu seyahat için son kayıt tarihi 23 Mayıs Cuma!

Ayrıntılı programa aşağıdaki linkten ulaşabilir; kayıt ve ödeme seçenekleri için Prontotour İzmir Ofisini (0232) 4250022 arayabilirsiniz.

#BaharlaLezzetYolculukları Ayrıntılı Tur Programı İçin Tıklayın>>>

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER #BaharlaLezzetYolculukları, bahar akıncı, bahar akıncı seyahat, prontotour, prontotour iletişim, selanik turları, izmir gastronomi, izmir gurme, izmir gurme haberleri, izmir yeme içme, izmir gurme guide, bahar akıncı kimdir, bahar akıncı lezzet yolculukları, bahar akıncı izmir