“Sağlıklı Yaşa” Lezzetleri Besin Hayat Dengesine Güç Katıyor

Enerji veren leziz yerel lezzetler artık Mövenpick Hotels &Resorts’un yeni global mutfak konseptinin kalbinde yer alıyor.İzmir, Türkiye, 20 Mayıs 2014. İsviçre kökenli otel grubu Mövenpick Hotels & Resorts, dünya çapındaki tüm otellerinde başlatmış olduğu “Sağlıklı Yaşa” mutfak konsepti ile ürünlerin gerçek tadını ortaya çıkarmak üzere tasarlanmış menüsünde vücut dengesini korumaya da yardımcı olan yaratıcı ve leziz örnekler sunuyor.

Sağlıklı bir iş-yaşam dengesi yakalamanın yanısıra sağlıklı bir besin-hayat dengesi yakalamış olmanın da iyi yaşamanın vazgeçilmez bir parçası olduğuna inanan Mövenpick Hotels & Resorts, Orta Doğu ve Asya’da büyük bir başarı elde etmiş olan “Sağlıklı Yaşa” konseptini, Mayıs 2014 itibarıyla Mövenpick Hotel Izmir'de de hayata geçiriyor..

“SağlıklıYaşa” menüsündeki tüm yemeklerin temelinde lezzetli, taze ve besleyici tatları ön plana çıkarmak yer alıyor ve bu yemeklerin tarifleri servis edildikleri ülkelerde bulunan yöresel malzemelerle özel olarak hazırlanıyor.


Doğal tatların muhteşem uyumunu keşfedeceğiniz “SağlıklıYaşa” lezzetlerini, Mövenpick Hotel Izmir'in yanısıra tüm Mövenpick Otelleri’nin à la carte öğle ve akşam yemeği menülerinde, kahvaltı büfelerinde tadabilirsiniz. Sağlığına özen gösterenlerin favorisi olacak bu lezzetler aynı zamanda her zevke göre şekillendirilebilme özellikleriyle de toplantı ve etkinliklere enerji katmak için bire bir.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER sağlıklı yaşa lezzetleri, mövenpick otel, gurme, yeme içme, magazin izmir, sağlıklı yaşa mutfak konsepti