Eski Ramazanların Ruhu Özdilek'te Yaşanacak

11 ayın Sultanı Ramazan’a Özel hazırlıklarını tamamlayan Özdilek Alışveriş Merkezi, birbirinden özel eğlenceleri, Ramazan’a özel iftar menüleri ve erzak paketleriyle Ramazan’ı karşılıyor.Bu sene Ramazan eğlencelerini iftardan sonra başlatacak olan Özdilek’te her Hafta Sonu cumartesi ve pazar günleri düzenlenecek eğlencelerle eski ramazanlar canlandırılacak. Hacivat&Karagöz gölge oyunları ile ramazan akşamları renklenecek.

 

Nostaljik kostümlerle pamuk şeker ve Osmanlı macunu ikramlıkları sunulacak. İftar saatinden sonra da bir Özdilek klasiği olan soğuk şerbet ikramı tüm Özdilek ziyaretçilere ikram edilecek.

43. YIL KAMPANYASI İLE ŞANS SİZİ DE YAKALAYABİLİR.

“Özdilek 43. Yılını Muhteşem Hediyelerle Kutluyor” sloganıyla başlattığı kampanyasıyla dikkat çeken Özdilek’te 28 Mayıs- 09 Ekim tarihlerinde arasında 75 TL ve katlarında yapılan her alışverişte 3 adet BMW 3.16i Sedan, 43 adet iPhone 5s 16GB, 43 adet iPad Air 16GB wifi+4g, 43 adet HP Tablet PC ve 43 adet Sharp 127 ekran (50”) Led Tv kazanma şansını yakalıyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Özdilek, Ramazan Ayı, Ramazan, Ramazan Şenlikleri, Ramazan Bayramı, Özdilek Etkinlikleri, Hediyeler, Eski Ramazanların Ruhu, 11 ayın Sultanı, Hacivat&Karagöz, Gölge Oyunu, Ramazan Akşamları, Renkli Ramazan Akşamları, Nostaljik, Özdilek 43. Yılını Muhteşem Hediyelerle Kutluyor