Ege'nin İki Yakasını Yaşatan Mekan Kalimera

Kalimera balık Lokantası Kemeraltında hisarönündeki tarihi binada farklı lezzetlere ev sahipliği yapıyor.Naci ve Sevim Günaydın çiftinin sahibi olduğu Kalimera Balık Lokantası Kemeraltında 30 yılı aşan balık deneyimi ile güleryüz, doğal ve zengin menüleri ile damak tadı düşkünlerinin vazgeçilmezi haline geldi.

6 yıldır hizmet veren kalimera balık lokantası 117 yıllık iki katlı bir rum evinde 140 metre kare bir alanda toplam 70 kişi kapasite ile hizmet veriyor.Rum meyhanesi konseptiyle tarihi binada kendine özgü dekoru ve atmosferiyle dikkat çeken ve kendisine aşık eden Kalimera’da Ege denizinin karşı yakasından esintiler geliyor.Ege ve girit mutfağının eşsiz mezelerini ve yemeklerini bulabileceğiniz kalimera’da rum ezgileri eşliğinde Urla ve güzelbahçede ki balıkçıların ağlarından gelen taze deniz mahsullerinin tadına bakabilir ve bu atmosferin tadını çıkartabilirsiniz.

Kalimera Balık Lokantası Kemeraltında 30 yılı aşan balık deneyimi ile güleryüz, doğal ve zengin menüleri ile damak tadı düşkünlerinin vazgeçilmezi haline geldi.
En doğal ve temiz günlük deniz ürünlerini taze salatalar eşliğinde tatma olanağına sahip olduğunuz Kalimera bir yandan damak tadınıza hitap ederken öte yandan özel gece ve toplantılarınıza da ev sahipliği yapıyor.Buziki ve gitar eşliğinde canlı müzikle yemek kefyi yaşayabileceğiniz Kalimera size Ege denizinin karşı yakasına götürüyor.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kalimera Balık Lokantası İzmir, İzmir Kalimera balık Lokantası, Kemeraltında Hisarönü İzmir, İzmir Kemeraltında Hisarönü, Sevim Günaydın, Naci Günaydın, Rum meyhanesi, İzmir Mekanları