Cunda Balık Evi İzmir’de

Eşsiz lezzetleri ve antika eşyalarla oluşturulmuş dekoruyla 7 yıldan bu yana Cunda Adası’nda hizmet veren Cunda Balık Evi, şimdi de Bostanlı şubesiyle İzmirliler’in hizmetinde.Cunda Adası’nda hizmete girdiği günden beri, Ege’ye özgü lezzetlerin harmanlanmasıyla oluşturduğu kendine özgü mutfağı ve antika eşyalarla bezeli dekoru ile ayrıcalıklı bir yemek kültürü sunan Cunda Balık Evi, Bostanlı’da açılan yeni şubesiyle tüm İzmirliler’e sesleniyor. Yöreye has mavi beyaz kapı dekorlu masaları ile de Ayvalık’ı İzmir’e taşıyan Cunda Balık Evi, Girit ve Midilli mutfağından izler taşıyan Ege’nin yemek kültürünü Ayvalık mutfağının baştacı zeytinyağı ile buluşturarak şarapla zenginleştiriyor.

Kullandığı tüm malzemeleri kendileri özel olarak üreten Cunda Balık Evi, 70 çeşit meze, birbirinden lezzetli soğuk başlangıçlarıyla göz doldururken özel kabında beğendili ahtapot, beyaz şarap soslu aquades, karides sarma, balık pastırma, girit ezme, tapenakis, kidonya ızgara, ahtapot güveç, ada böreği, mevsimine göre günlük balıklar, mavi yengeç, ıstakoz çeşitleri, jumbo karides, mevsimine göre papalina ve vişneli lor tatlısı ile üstün bir damak zevkine hitap ediyor.

20 yıllık otel ve turizmcilik mesleğinde edindiği hizmet deneyimiyle Cunda Balık Evi’nin müdürlüğünü üstlenen Mustafa Boyacı, konuklarla ve her detayla tek tek ilgilenirken, ekibiyle birlikte kalite ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha üst seviyeye taşımanın mutluluğunu yaşıyor.

Ayvalık ve Ege adalarının dokusunu İzmirliler ile buluşturan Cunda Balık Evi, kışın 100, yazın 120 kişiye hizmet veriyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Cunda balık evi, restaurant, balık evi, yemek, balık restaurant, ayvalık, cunda, cunda adası, magazin izmir