Swissôtel Büyük Efes’te Unutulmaz Sevgililer Günü

Swissôtel Büyük Efes, Sevgililer Günü’nde Türk Pop müziğinin ünlü yüzü Yaşar’ın canlı performansı, Equinox, Aquarium ve Sky Bar’daki özel programları ile kalbi aşk ile çarpan çiftleri ağırlıyor.Romantik şarkılarıyla herkesin kalbine taht kuran Yaşar, 14 Şubat’ta canlı performansıyla tüm sevenlere Swissôtel’in balo salonunda büyülü bir gece yaşatıyor. ETC, Tiamo ve Swissôtel işbirliğiyle gerçekleşen program, Sevgililer Günü menüsü ve limitsiz yerli içecek eşliğinde sunuluyor.

Otelin 9. katında bulunan Equinox, Sibel Emek Trio’nun canlı performansı ile misafirlerine unutulmaz bir akşam vadediyor. 

Equinox’un yanıbaşında yer alan, büyülü İzmir Körfezi manzarası ile romantik çiftlerin vazgeçilmezi olan Sky Bar ise sürpriz ikramları ve canlı DJ performansı ile çiftleri karşılıyor.

Aquarium ise, Sevgililer Günü’nü Yunan ve Türk ezgileri ile çok renkli, sımsıcak bir kutlama ile karşılıyor. İzmir’in en iyi buzuki performansını sergileyen Okeanos Grubu’nun neşeli ezgileriyle renklenen gecede, deniz ürünlerinden oluşan özel bir menü oluşturulmuş.

14 Şubat’ın romantizmini İzmir’in en keyifli atmosferine sahip Swissôtel’de tatil keyfiyle pekiştirmek isteyenler için çift kişilik konaklama imkanları sunuluyor. 13-22 Şubat tarihleri arasında geçerli olan konaklama paketinin sürpriz ve ayrıcalıkları ise konaklama keyfini ikiye katlıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Swissôtel Büyük Efes, Sevgililer Günü, Türk Pop müziği, Yaşar, Equinox, Aquarium ve Sky Bar, sevgililer günü programı