Swiss Otel’de Karnaval Coşkusu

Swiss Otel Büyük Efes, Koruncuk Vakfı (Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar) ve Singin işbirliğiyle, Bonbonniere Anaokulu’nun ana sponsorluğunda dün (cumartesi) üçüncüsü gerçekleştirilen Çocuk Karnavalı, miniklere ve ailelerine keyifli bir haftasonu yaşattı.7’den 70’e her yaştan misafirin katılımı ile renklenen 3. Geleneksel Çocuk Karnavalı’nda, gün boyu süren sihirbaz gösterileri, oyun parkurları, yarışmalar, animatörler, tiyatro gösterileri, karton evler ve yumurta boyama etkinliği, dans gösterileri, Pürovel Spa&Sport ekibinden mini trambolin ve Bokwa gösterileri yapıldı.

 

Geliri Çocuk Köyü’ne

 

11:00-17:00 saatleri arasında otelin bahçelerinde gerçekleşen karnavalda zengin açık büfe öğle yemeği yer alırken, konuk şarkıcı olarak da genç popçu Selen Erkmen sahne aldı. Erkmen, hareketli parçalarını etrafını saran çocuklarla birlikte söyledi. Mini konserin ardından etkinliğe katkı verenlere ve sponsor firmalara teşekkür belgeleri verildi. Swissotel eğlencenin doyasıya yaşandığı etkinliğin bu yılki gelirini, Koruncuk (Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar) Vakfı’na bağışlayarak vakfın Urla Barbaros Köyü’nde kuracağı Çocuk Köyü’ne destek olacak.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER çocuk karnavalı, swissoteli, koruncuk vakfı, selen erkmen, urla, barbaros köyü, Bonbonniere Anaokulu, magazin izmir