Suvio Coaching Yeni Koçlar Yetiştirecek

Suvio Coaching, Violet Alalof ve Sumru Gündüz yönetiminde başlattığı Uluslararası Koçluk Sertifika Programı ile yeni profesyonel koçlar yetiştirecek.Bireysel ve kurumsal koçluk eğitimlerinin İzmir’deki öncülerinden Suvio Coaching Koçluk ve Eğitim Merkezi, 25 Eylül’de başlatacağı Uluslararası Koçluk Sertifika Programı ile katılımcılarına yeni bir hayatın kapılarını açarken onları meslek sahibi de yapacak. Bugüne kadar birçok kişiye ve kuruluşa Bireysel Koçluk, Kurumsal Koçluk, Yönetici Koçluğu, Takım Koçluğu, Kariyer Koçluğu, İlişkiler Koçluğu, Gençlere ve Ailelerine Koçluk, Aile anayasası konusunda uzman danışman ile birlikte "Suvio Family Business Coaching" adı altında aile şirketlerine koçluk hizmetlerini başarıyla sürdüren Suvio’nun kurucuları Violet Alalof ve Sumru Gündüz, bu seminerle İzmir’e yeni profesyonel koçlar kazandıracak olmanın heyecanını taşıdıklarını söyledi.

Uluslararası iki koçluk sertifikasını birden verebilen İzmir’deki tek merkez olduklarının altını çizen Suvio’nun kurucuları, “25 Eylül’de başlayacak olan Coaching ICF (International Coach Federation) ve AC (Association for Coaching) onaylı uluslararası sertifikalı Advanced Coaching Training ve Advanced Coaching Training Intensive koçluk eğitimlerimiz büyük ilgi görüyor. Uluslararası standartlarda, koçluğa dair bilimsel ve güncel bilgilerle tasarlanmış 6 bölümden oluşan bu eğitimi alan kişiler dünyanın her yerinde koç olarak çalışabilme imkanına kavuşacak. Ayrıca etkili iletişim becerileri, yöneticiler, personel ve iş arkadaşlarıyla gelişmiş ilişkiler, kişinin iş ve özel hayatındaki hedeflerine ulaşmasını sağlayacak teknikler gibi kazanımlara da sahip olacaklar” şeklinde konuştu.

Koçluk eğitimi 3 ay sürecek

Bugüne kadar 60 koç mezun verdiklerini ve birlikte önemli sosyal sorumluluk projelerine imza attıklarını sözlerine ekleyen Violet Alalof ve Sumru Gündüz, yeni bir meslek edinmek, kariyer değişikliği yapmak, profesyonel koç olarak ek gelir sağlamak, bulunduğu organizasyon içerisinde başkalarına koçluk yapmak, kendilerini geliştirmek isteyenler için Advanced Coaching Training Program’ın önemli fırsat olduğunu ifade etti. Alalof ve Gündüz, Temel Koçluk Uygulamaları, Koçlukta İleri Düzey Beceriler, Ustalık Becerileri, Meslek Olarak Koçluk, Kurumlarda Koçluk gibi 7 bölümden oluşan programın 3 aylık bir süreçte 125 saat olarak gerçekleştirileceğini belirtti.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Suvio Coaching, Violet Alalof, Sumru Gündüz, Suvio Coaching Koçluk ve Eğitim Merkezi, Uluslararası Koçluk Sertifika Programı, Bireysel Koçluk, Kurumsal Koçluk, Yönetici Koçluğu, Takım Koçluğu, Kariyer Koçluğu, İlişkiler Koçluğu, Gençlere ve Ailelerine Koçluk, Suvio Family Business Coaching, Coaching ICF (International Coach Federation), AC (Association for Coaching), Advanced Coaching Training, Advanced Coaching Training Intensive