Stiletto Kasım Ayı Baskısıyla Bayilerde Yerini Aldı!

Aile Çay Bahçesi romanıyla çok konuşulan Sevgili Yekta Kopan, bizi kırmadı ve merak ettiklerimizi büyük bir samimiyetle cevapladı. Romanına dair en ince ayrıntıları, büyük bir içtenlikte anlattı.Her ay bir Türk tasarımcıyı ağırlayan dergimizin bu ayki konuğu Ayhan Yetkin. Çok genç olmasına rağmen moda dünyasında adını büyük harflerle yazdıran tasarımcı, MBIFW’nin en çok konuşulan defilelerinden birine imza attı. Aldığı ödüller başarısının bir diğer kanıtı.

Moda dünyası yeni sezonda Fantazmagorya akımıyla çalkalanacak gibi görünüyor. Kısaca “Düşsel Moda” olarak tanımlayabileceğimiz bu akımı ünlü tasarımcı, aynı zamanda Moda Editörümüz olan Tuba Benian kaleme aldı.

Cildimizi kışa hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz sorusunu bu ay yine, Altın Portakal ödüllü makyaj sanatçısı ve dergimizin Güzellik Editörü Gila Benezra cevapladı.

İlginç konular var yazarlarımızdan. Sürpriz; evlilik ve ilişki konuları ağırlıkta! Tespitler çarpıcı olduğu kadar düşündürücü. Renan Kaleli Kasım’da aşk demiş, Murat Tavlı ilişkilerin kurallarından bahsetmiş, Sevda Tezol aynadaki buğuyu sormuş, Burcu Aksoy Voltran kadınlarını sorgulamış, Duygu Ela Erdoğan hep aynı terane deyip yakınmış ve BayJ “Pschyo Chics” diyerek noktayı koymuş.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER stiletto, stiletto dergi, stiletto hakkında, stiletto nedir, izmir dergileri, izmirde neler oluyor, izmir haberleri, magazin haberleri, izmirdeki basılı mecraa