HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 7 Şubat 2018

Sevgililer Gününe En Yaratıcı Hediye Tara Folks’tan

Magazinizmir
Modern tasarımlara bohem dokunuşlarla tat veren aksesuar ve çanta markası Tara Folks ile Sevgililer Günün de hem kendinizi, hem de sevgilinizi şımartmaya hazır olun!

Tara Folks güçlü ve özgür bir kadına dönüşme yolculuğuna çıkan kadınları temsil eden aksesuar ve çanta tasarlayan bir markadır. Özgüvenli bir ruh halini temsil eder. Yalın çizgilere sahip ve zariftir. Çağdaş kadınlara pratik ve fonksiyonel modelleri ile eşlik eder. Gösterişi sevmez, alçakgönüllüdür. Materyallerin kalitesinden ve titiz işçilikten ödün vermeyen net çizgisi gizli şık detaylar barındırır. Deneyseldir, çantalarında naif bir duruş ile birlikte güçlü renk ve kontrastlarını kullanır. Modelleri arasında sıra dışı sürprizli biçim ve öğeler içimizde koruduğumuz meraklı çocuk ışığını yansıtır.

Sırt çantasından bel çantasına, tote çantadan portföye kadar kadınların farklı ihtiyaçlarına yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Tara Folks’un sevgililer gününe özel hazırladığı kısıtlı sayıdaki Twelve Oaks gece çantası modeli ile sevgilinize ister kadife gül kırmızısı rengini seçerek ilan-ı aşk edin, ister gecenin siyah rengi ile galaksideki tüm yıldızları ona hediye edin, isterseniz göz kamaştıran parlak deri dore rengi ile güneşimsin, parlak deri lame rengiyle ay ışığımsın deyin.

Farklılık ve kalite arayan kadınların kollarında sıkça görülen Tara Folks ile sevgililer gününde aşkınızın kalbini sımsıcak yapabilirsiniz.
Tara Folks’un koleksiyonunda şu an bulunan model isimleri: Rhett Weekender, Savannah Totebag, Scarlett Backpack, Bonnie Bumbag, Bonnie Clutch, Twelve Oaks Clutch ,Scarlett Shoulder Bag, Ashley Envelope


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN