Redbull Winning 5 ile İzmir'de Futbol Keyfi Yaşandı!

20 Nisan Cumartesi günü yapılan Redbull Winning 5 etkinliğiyle İzmirliler hem yarıştı, hem de keyifli bir gün geçirdi...Kıyasıya mücadele etmeye hazır, 15-35 yaş arasındaki  gençler, İzmir Bostanlı sahilinde buluştu. Redbull'un hazırladığı etkinlikte 64 takım kıyasıya yarıştı. Kazanan takımlar 30 Mart-21 Nisan arasında İstanbul, Ankara, Erzurum, Trabzon, Adana ve Antalya’da yapılan diğer elemeleri geçenlerle karşılaşmak üzere 6 Temmuz’da İstanbul’da düzenlenecek olan finale katılmaya hak kazandı. 

Futbol her zaman 11 kişiyle oynanmaz. Mücadele ruhu için, kazanma sevdası için bazen bir top, beşer kişilik iki takım ve kale niyetine yere konulan birkaç parça eşya yeter de artar bile... Red Bull Winning 5 bu eşsiz heyecanı geri getirdi ve İzmir’deki tüm mahallelerin Messi’lerini, Neymar’larını, Rooney’lerini kendilerini göstermeye davet etti.

5’er kişilik 64 takım hem eğlendi hem de yarıştı. Takımlar gol yedikçe sadece tabelada değil bedelini sahada da ödediler ve her golden sonra ekiplerinden bir arkadaş takımlarından çıkarıldı.  Takımlardan birinin son oyuncusu çıktığında veya 10 dakikalık oyun süresi dolduğunda maçlar sona erdi ve kazanan ilan edildi. 

İzmir'deki maçlardan sonra Antalya elemeleri için rotalarını değiştiren Redbull Winning 5 ekibi,  6 Temmuz'da yapılacak final maçı için hazırlanıyor. Detaylı bilgi edinmek ve Redbull Winnig 5 yarışmasına katılmak için  www.redbull.com.tr/winning5 adresinden ulşabilirir, eğlenceli bir günün startını şimdiden verebilirsiniz.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER redbull etkinlikleri, redbull izmir etkinliği, izmir redbull haberleri, redbull haberleri, redbull izmirde, izmir redbull ile mahalle maçlarına hazırlanıyor, 20 nisan redbull