Osmanlı İhtişamı Evmanya.com ile Evlerinizde!

Evmanya.com, geleneksel Osmanlı tarzına uygun dekorasyon ürünleri ile sizleri evinizin sultanı olmaya davet ediyor.Evmanya.com, geleneksel Osmanlı tarzına ve ihtişamına uygun aksesuar ve mobilya seçenekleri ile göz kamaştırıyor. Yaşam alanlarına, sarayların klasik çizgilerini taşımak isteyenler için birçok ürün seçeneği sunan Evmanya.com, internet üzerinden yapılan keyifli alışverişin tek adresi olarak tarzınıza en uygun seçimleri yapmanıza yardımcı oluyor.
Saraylarının klasik ve ihtişamlı çizgilerini günümüze taşıyan lale, tuğra gibi simgelerin kullanıldığı tablo, vazo, ayna ve yastıklar, oyma kenarlı ve daha çok eskitilmiş görünüme sahip mobilyalar, perde ve örtülerde Osmanlı motiflerinin yer aldığı ve özellikle kadifenin kullanıldığı kumaşlar Evmanya.com’da sizleri bekliyor. Osmanlı tarzını yansıtan ürünler aynı zamanda, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz şık bir hediye seçeneği olarak da dikkat çekiyor.

Osmanlı sanatının görkemli eserlerinden ve kültürel mirasından izler taşıyan tüm ürünler Evmanya.com tarafından özenle seçilerek sizlerle buluşuyor. Eğer istediğiniz küçük dokunuşlarla Osmanlı tarzını yaşam alanlarınıza taşımaksa http://www.evmanya.com/kategori/4564-ottoman-osmanli-havasi-evinizde adresi üzerinden sizin için seçilen ürünlere göz atabilirsiniz.

Evmanya.com Hakkında
Sunduğu ürünlerle bir evin tüm dekorasyon ihtiyacını karşılayan, Türkiye'nin ilk Ev, Dekorasyon ve Alışveriş Sitesi Evmanya.com, dekorasyonda fonksiyonellik, tasarım ve estetiği esas alarak, her bütçeye uygun çözümler üretiyor. Son dönemde tüm dünyada hızla yayılan “Cocooning” ve “re – decoration” gibi dekorasyon akımlarını Türkiye’ye taşıyıp, uygun çözümler ile yeni yaşam alanları yaratmada sihirli ipuçları veren Evmanya.com, bugün teknoloji dergisi Wired’ın “Avrupa’nın En çok Dikkat Çeken 100 Girişimi” listesinde yer alıyor.
100.000 ev ürünü ile Türkiye’nin en büyük ev reyonu ünvanını da taşıyan Evmanya.com, ev dekorasyonu konusundaki uzmanlığını her ay düzenli olarak çıkardığı E-dergi’de tüketicileri ile paylaşıyor.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER evmanya.com, mobilya, mobilya sektörü hakkında, osmanlı motifleri yapan firmalar, osmanlı motifli mobilyalar, eski dönem mobilyaları, mobilya çeşitleri, eski model mobilya tasarımları, osmanlı motifli mobilya tasarımları, ilginç mobilya tasarımları