Mutfak Okulu'nda Farklı Lezzetler Bir Arada

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde hizmet veren A7 Şehir Kulübü, Mutfak Okulu projesinin uygulama mutfağında lezzet meraklılarını bir araya getiriyor.Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nin çatı katında İzmir'e özgü lezzetleri yıllardır müşterileriyle buluşturan A7 Şehir Kulübü, “Mutfak Okulu” projesiyle lezzet meraklılarına işin püf noktalarını öğretmeye devam ediyor.

A7 Şehir Kulübü ortaklarından deneyimli şef Binali Yılmaz, yemek okulunun hem yeni lezzetleri denemek için hem de iş dışında da beraber vakit geçirmek isteyenler için önemli bir fırsat yarattığını söyledi.

Mutfak Okulu kapsamında birbirinden farklı ve özel konseptlerdeki yemekleri uygulamalı olarak pişireceklerini kaydeden Binali Yılmaz, 26 Mart - Zeytinyağı- Şarap ve Peynir, 2 Nisan- Cupcakeler, 9 Nisan- Makarna ve Soslar, 16 Nisan - Cheesecakeler , 23 Nisan - Girit Mutfağı ve 30 Nisan tarihinde de Zeynep Braggiotti ile 'İtalyan Aşkı' başlıklı atölye çalışmaları yapacaklarını ifade etti.

Yılmaz, “Mutfakta hem yeni lezzetlere ilişkin bilgiler edinen hem de eğlenceli saatler geçiren konuklarımız, sıradışı bir deneyim yaşayarak buradan tatlı anılarla ayrılıyor. Farklı lezzet ve konuklarla workshoplarımız sürecek” diye konuştu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mutfak Okulu, Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi, A7 Şehir Kulübü, şef Binali Yılmaz, izmir mutfak okulu, izmir mutfak etkinlikleri