Mutfağınızda Eğlenceli Tasarımlara Yer Açın

Mutfakta geçirilen zamanı eğlenceye dönüştüren, güzel ve farklı kılan dekoratif mutfak aksesuarları Evmanya’da…Özellikle kadınların evlerinde en çok zaman geçirdikleri alan olan mutfaklar, eğlenceli aksesuarlarla birlikte evin en renkli yeri haline geliyor. Modern ve ya klasik mutfak dekorasyonunuz nasıl olursa olsun, her tarza uygun dekoratif mutfak aksesuarları Evmanya’da.

Mutfağınızda yemek pişirirken, çay demlerken veya masa hazırlarken sizlere eşlik eden yardımcılarınız daha renkli, stil sahibi ve dekoratif olsun istemez misiniz? O zaman hiç vakit kaybetmeden Evmanya’nın sizler için seçtiği mutfak aksesuarlarına hemen göz atabilir ve küçük dokunuşlarla mutfağınızda farklı bir hava yaratabilirsiniz. Evmanya’nın geniş ürün yelpazesinde bulunan yumurta dilimleyiciler, sebze soyacakları, eğlenceli çatal - kaşık takımları, kek kalıpları, bardak etiketleri, tribüşonlar, katlı kurabiyelikler, mutfak önlükleri gibi aksesuarlar sizleri bekliyor.

Evmanya.com Hakkında
Sunduğu ürünlerle bir evin tüm dekorasyon ihtiyacını karşılayan, Türkiye'nin ilk Ev, Dekorasyon ve Alışveriş Sitesi Evmanya.com, dekorasyonda fonksiyonellik, tasarım ve estetiği esas alarak, her bütçeye uygun çözümler üretiyor. Son dönemde tüm dünyada hızla yayılan “Cocooning” ve “re – decoration” gibi dekorasyon akımlarını Türkiye’ye taşıyıp, uygun çözümler ile yeni yaşam alanları yaratmada sihirli ipuçları veren Evmanya.com, bugün teknoloji dergisi Wired’ın “Avrupa’nın En çok Dikkat Çeken 100 Girişimi” listesinde yer alıyor.

100.000 ev ürünü ile Türkiye’nin en büyük ev reyonu ünvanını da taşıyan Evmanya.com, ev dekorasyonu konusundaki uzmanlığını her ay düzenli olarak çıkardığı E-dergi’de tüketicileri ile paylaşıyor.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER evmanya.com, mutfak aletleri, mutfak tasarımları, ev dekorasyon tasarımları, dekoratif mutfak eşyaları, yaratıcı tasarımlar