Küçük Şeyler Göztepe'den Çocuk Haklari Parki

Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi Küçük Şeyler Anaokulu Göztepe Şubesi ve Seferihisar Belediyesi işbirliğiyle yaşama geçirilen “Çocuk Hakları Parkı”, sosyal sorumluluk anlayışına güzel bir örnek oluşturdu.Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi Kurucularından Prof. Dr. Üstün Dökmen, Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Küçük Şeyler Anaokulu Göztepe Şubesi kurucusu Özge Gökçe'nin ev sahipliği yaptığı açılış törenine çok sayıda veli ve öğrenci de katıldı.


Bir sosyal proje olan Çocuk Hakları Parkı'nı yenileyerek tüm çocuklara armağan ettiklerini belirten Küçük Şeyler Anaokulu Kurucusu Özge Gökçe, “Bu bizim açımızdan çok anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi oldu. Parkı yenileyerek, yarınlarımızı emenat edeceğimiz çocuklarımıza güvenli oyuncaklar sağladık. Okul dışında olan çocuklarımızın da bu parktan yararlanması sağlayacağız. Ayrıca, Çocuk Hakları Anayasası'ndaki maddeleri oyunlaştırılacak ve Küçük Şeyler Anaokulları bünyesinde eğitim müfredatına da alınacak” diye konuştu.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Küçük şeyler göztepe hakları parkı, küçük şeyler, küçük şeyler anaokulu, üstün dökmen, üstün dökmen küçük şeyler göztepe, küçük şeyler çocuk hakları parkı, magazin izmir, izmir magazin haberleri