Karaca Home En Yeni Koleksiyonlarını Evteks 2013’te Görücüye Çıkarıyor

Türk ev tekstili sektörünün en yeni ve en hızlı büyüyen markası Karaca Home koleksiyonlarını 15 – 19 Mayıs tarihleri arasında CNR expo fuar merkezinde düzenlenecek olan Evteks 2013’te sergileyecek.2013 Mayıs ayı itibarı ile 77 ilde 800’e yakın noktada ürünlerini tüketicisiyle buluşturan Karaca Home, 15 – 19 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek Evteks 2013 fuarında 3A-A Hall’de, 1.350 m2’lik görkemli standıyla katılım sağlıyor.

60 milyon TL yatırımla sektöre adım atan, tüm ev tekstili ürünlerinde estetik, tasarım ve kaliteyi bir araya getirmeyi amaçlayan Karaca Home, 2013 yaz koleksiyonu, yeni koleksiyonu çeyizlik dantelli nevresim&yatak örtü gruplarını, havlu ve bambu paspas gruplarını sergileyecek. Ayrıca 2013 kış koleksiyonlarından ilk tasarımları da Evteks 2013’te tüketicilerine ve müşterilerine sunacak.
Karaca Home’un ev tekstili tasarımları dokuz farklı konseptte tüketicileriyle buluşuyor. Handmade, Ranforce, City, Saten, Teenage, Bebek ve Genç, Banyo, Solid-Örgü Battaniye ve Yatak Örtüsü konseptlerinde 3000’e yakın artikel bulunuyor. Yüzde 100 pamuk, bambu pamuk, bambu penye ve yüzde 100 penye kullanılan ürünler, sağlıklı ve estetik tasarımı bir araya getiriyor.

Koleksiyonlarındaki farklı çizgileri, naif sunumu ayrıcalıklı satış noktalarında tüketiciler ile buluşan Karaca Home, ürünlerinde kalite ve estetik tasarımı bir araya getiriyor. Tüketicilerin yaşam alanlarına değer katmak için tasarlanan ürünler, ince bir zevki yansıtıyor. Karaca Home koleksiyonlarını İtalya, İspanya, Hollanda ve İngiltere stüdyolarından seçilmiş özel tasarımcılar hazırlıyor, bu dizaynlar Karaca Home tarafından yorumlanarak renklendiriliyor. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER karaca home, karaca home ev tekstil ürünleri, karaca home ürünleri, karaca home fuar