Kadınlarda Erkeklerin En Sevdiği Davranışlar!

Hiçbir zaman bilemediğimiz,çözemediğimiz erkeklerin kadınlardaki en sevdiği davranışlar araştırılmış ve ortaya aşağıdakiler çıkmış. Bundan sonra hanımlar,bunlara daha dikkat ederlerse,sanırım bu kez bu iş olacak!....Erkekleri kimi zaman şirin, kimi zaman seksi, kimi zaman çılgın veya uyumlu davranışlarınızla siz de büyüleyebilirsiniz. Yazıyı okuduktan sonra gözlemlerimizin doğruluğuna siz de inanacaksınız.Bu araştırma maddelerini,birer kez okuduktan sonra bir de Magazin İzmir olarak ek yorum yaparak sizlere sunuyoruz.

1- Her ne kadar dudak parlatıcılarının yapışkanlığından şikâyet etseler de, ıslak görünümlü parlak dudaklar erkekleri cezbeder. (Evet mantıklı geldi,hem daha doğal hem daha hoş)

2- Çoğu erkek kadınların çantalarında taşıdıklarıyla dalga geçse de her duruma yönelik eşya taşımaları onları çok etkiler. (Etkilenir elbette üzerine birşey döküldüğünde acele ıslak mendil ihtiyacını,hatta bazen kürdan ihtiyacını dahi gideren kadını öp başına koy derler adama)

3- Erkeklerin çoğu evlerinde düzensizdir. Evlerini düzene sokan kadınlar erkekler için vazgeçilmezdir. (vazgeçilmezdir mutlaka,ev herzaman tertemiz,ve ayrıca kadınlar dönem dönem haberi dahi olmadan aldatıldığı başka bir kadın için de o evi temizliyor olsalar da...)

4- Bahaneye gerek duymadan sadece aklınızdan geçtiği için telefon etmeniz, kendi içlerinde itiraf edemeseler bile erkekler için etkileyicidir. Bu, onu düşündüğünüzü belli edecek özgüvene ve samimiyete sahip olduğunuz anlamına gelir. (kadınlar daima özgüvene sahiptir ama,bence yine de bahaneye gerek duymadan ararken dozu aşmamak lazım,suistimale uğramamak adına)

5- Kadınların yumuşak ve mis kokulu elleri erkekler için vazgeçilmezler arasındadır. Ellerinizin her zaman bakımlı ve mis kokulu olmasına dikkat edin. (Kesinlikle!aynı fikirdeyiz)

6- Kadınların koruyucusu gibi hissetmek erkekler için gurur verici bir davranış olduğundan, etkileyicidir. (evet doğrudur çünkü gün gelir herşeyi tek başına halledebilen,fazla güçlü kadın erkeğin egosunu rahatsız edebilir veya nasılsa halleder kendisi diyerek kadına ilgi eksilebilir)

7- Bakım için tonlarca para döktüğünüzden yakınsalar bile, kadının bakımlı olması erkekleri etkileyen en önemli faktörlerin başında gelir. (elbette doğru! erkeğin de bakımlı olması gerektiği gibi)

8- Kadınların eşyalarına gösterdikleri özen, erkeklerin gözünde sadakat ve özveri simgesidir. İlişkinize gösterdiğiniz özveriyle ne kadar sadık ve güvenilir olduğunuzu anlamasını sağlayabilirsiniz. (anlarsa ne mutlu size)

9- Kadınların bakımlı olmalarına dikkat ettikleri kadar, sade ve doğal olmalarına da dikkat ederler. Abartılı makyajlar veya giysiler, sade ve doğal haliniz kadar onları etkilemeyecektir.
(hayatındaki kadının her halini görmeyi ve sevmeyi istemesi en doğal hakkıdır erkeğin)
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER kadın, erkek, davranışlar, etkilemek, aşk, büyülemek, makyaj, bakım, doğallık, hayat, yaşam, ilişki