İzmir Park’a Görkemli Açılış

İzmir’in ilk yerel Alışveriş Merkezi İzmir Park büyük bir coşku ile kapılarını açtı.İzmir alışveriş dünyasına yeni bir renk getiren İzmir Park’ın açılışına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Ziyaretçiler, açılıştan saatler önce Alışveriş Merkezinin kapısında uzun kuyruklar oluşturdu. 60 milyon dolara malolan, çevre dostu bina tasarımıyla öne çıkan İzmir Park Alışveriş Merkezi birbirinden renkli gösterilere ev sahipliği yaptı.

Açılış kurdelesini 3 kuşak Savranoğlu ailesi birlikte kesti

İzmir Park’ın açılışını Savranoğlu ailesi yaptı. Açılış Savranoğlu ailesinin 3 kuşağını bir araya getirdi. Kurdeleyi Savranoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Savranoğlu, Savranoğlu Group Yönetim Kurulu Üyeleri Latif Savranoğlu, Abdullah Sadık Savranoğlu, Timur Savranoğlu ,Sefa Savranoğlu ve Latife Karasu kesti.

Açılışa ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi

Konak, Şirinyer, Karabağlar ve Hatay’ın birleşme noktasında yer alan ve yürüme mesafesinde yaşayan onbinlerce İzmirli’ye ev sahipliği yapacak olan İzmir Park’ın açılışına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Coşkulu kalabalık açılış kurdelesinin kesilmesiyle birlikte İzmir Park’a akın etti.

Uçan Hollandalı Gemisi İzmir Park’ta

Clown Art Sirk Korteji özel kostümleri ile gerçekleştirdikleri şovla İzmir Park’ı karnaval alanına çevirdi. Yine açılışa özel gerçekleştirilen ve ilk kez İzmir’e gelen Uçan Hollandalı gemisi büyük ilgi gördü. Gün boyunca ziyaretçiler İzmir Park’ta birbirinden özel etkinliklerle ağırlandı. Yarıyıl tatilinin ilk gününde çocuklara ve gençlere yönelik aktivitelere ağırlık veren İzmir Park yıl boyunca sosyal yaşamın da merkezi olacak.

 

60 milyon dolarlık alışveriş merkezi
32 bin metrekarelik bir alana kurulan ve tamamen Savranoğlu Gruop’un özkaynakları ile inşa edilen İzmir Park’ta 500 kişi istihdam sağlayacak. Konak-Eşrefpaşa’da 70’in üzerinde markaya ev sahipliği yapacak olan İzmir Park 13.2 bin metrekare kiralanabilir alana sahip.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Yerel Alışveriş Merkezi, İzmir Park, Savranoğlu ailesi, izmir avm, Mehmet Savranoğlu, Savranoğlu Group Yönetim Kurulu Üyeleri, Latif Savranoğlu, Abdullah Sadık Savranoğlu, Timur Savranoğlu ,Sefa Savranoğlu, Latife Karasu, Clown Art Sirk Korteji, Uçan Hollandalı gemisi, Savranoğlu Gruop