İzmir Park 'İzmir'in Kalbinde Yaşamın Merkezinde' Açılıyor

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarını İzmir Park’ta bulabileceksiniz. Sizler için güvenle alışveriş yapabileceğiniz ve aynı zamanda eğlenebileceğiniz bir mekan yaratılıyor.İzmir Park ailelerinizle güzel ve keyifli vakit geçirebileceğiniz yeni bir buluşma noktası olacak.

Konak/Şirinyer/Hatay bölgesinde yer alacak olan -yeni komşunuz- konumu itibariyle sizlere ulaşım kolaylığı sağlayacak. İzmir Park’ın renkli dünyasına, düzenleyeceğimiz etkinliklere ve özel kampanyalarımıza siz de katılın.

İzmir Park Alışveriş Merkezi’nin yatırımcısı ve işletmecisi olan SAVRANOĞLU GRUP, yarattığı tüm değerleri, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak gerçekleştirmektedir.

30 Ağustos 2014’te açılacak olan İzmir Park Alışveriş Merkezi’ne bütün aileleri ve moda tutkunlarını misafirliğe bekliyoruz...

www.izmirpark.com 

 

İZMİRPARK İZMİR, İZMİRPARK, İZMİR PARK

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmir park, izmir park hakkında, izmir park nedir, izmir park ne zaman açılacak, izmir mağazalar, izmir alışveriş merkezleri, izmir avmler, savranoğlu grup, izmir park alışveriş merkezi, izmir park nerede açılacak, izmir açılışlar, izmir belediye haberler, izmir yeni alışveriş mağazaları, izmirde nerede ne var, izmirdeki alışveriş mağazaları, izmir park kiimin, izmir parkı kimler yaptı, savranoğlu grup çalışmları, savranoğlu kimdir, savranoğlu inşaat, savranoğlu inşaat hakkında