Hayatini Değiştirmek İsteyen Suvio’ya Koşuyor

Profesyonel koçluk hizmetleri ile kişilerin ya da kurumların hedeflerine ulaşmasında etkin rol oynayan Suvio Coaching Koçluk ve Eğitim Merkezi, Violet Alalof ve Sumru Gündüz yönetiminde başarıdan başarıya koşuyor.Türk Hava Yolları’ndan, Vakko’ya, Bayer ve Bilim İlaç firmalarından, medya kuruluşlarına büyük ölçekli birçok şirkete kurumsal koçluk hizmetleri veren Fa Coach Academy’nin İzmir’deki çözüm ortağı Suvio Coaching, bireysel ya da kurumsal koçluk eğitimleri ile fark yaratıyor. Beş yıl önce Alsancak’ta Suvio’yu hizmete açan Violet Alalof ve Sumru Gündüz, bugüne kadar birçok kişiye ve kuruluşa Bireysel Koçluk, Kurumsal Koçluk, Yönetici Koçluğu, Takım Koçluğu, Kariyer Koçluğu, İlişkiler Koçluğu, Çocukluk ve Gençlik Koçluğu eğitimini başarıyla veriyorlar.

Uygulamalarını özel programlarla müşterilerine aktaran Suvio yöneticileri böylece kişinin ve kuruluşun hedeflerine ulaşmasında etkin rol üstleniyor. “Hayatımızı kendi kontrolümüz altına almak hiç de zor değil” diyen Suvio’nun Kurucuları Violet Alalof ve Sumru Gündüz, “Yeter ki farkındalığımız olsun. İçimizdeki gücü açığa çıkaralım. Hayat kalitemizi yükseltmenin yollarını öğrenelim. Başarıya ve mutluluğa giden yolda adımlar atarak, yeni bir dünya yaratalım” şeklinde konuştular.

Alalof ve Gündüz, “Amacımız, müşterilerimizin hayatlarına yön vermek değil, onların kendilerini tanımasına yardımcı olmak. Onların hayattan beklentilerini anlamak ve hedeflerine giden yolu keşfetmelerini sağlamak. Koçluk kişilerin ya da kurumların kendi potansiyelinin farkına varmasını sağlayarak, onlara daha huzurlu, verimli hayat sunan bir hizmet. Önce hedefleri belirlemek, düşünmek, anlamak, sonrasında ise tetiklemek, eyleme geçirip sonuca varmalarına destek olmak. Daha verimli ve tatminkar bir hayat sürdürmek bizim elimizde. Olumsuzlukları bir kenara bırakıp, içsel huzura kavuşmak mümkün” diyerek aynı zamanda Uluslararası iki koçluk sertifikasını birden verebilen İzmir’deki tek merkez olduklarının da altını çizdi. 25 Eylül’de Coaching ICF (International Coach Federation) ve AC (Association for Coaching) onaylı uluslararası sertifikalı Advanced Coaching Training ve Advanced Coaching Training Intensive koçluk eğitimlerini başlatacak olan Suvio, bu eğitimleri alan kişilerin kendi hayatlarından başlayarak başka hayatlara da ulaşmasının yolunu açacak.

Alalof ve Gündüz, “Hayat şartlarının içinde koşuştururken, mutluluğumuzun ne kadar farkındayız? İşimizden tatmin sağlıyor muyuz, peki ya ilişkilerimizden? Potansiyelimizin farkında mıyız? Beklentilerimiz neler? Ne kadarı karşılanmış; mutluluk olarak geri dönmüş? Ne kadarı gerçekleşememiş; huzursuzluklar, pişmanlıklar yaratmış içimizde. Bu soruların cevaplarını biz eğitimlerimizle mutlaka buluyoruz” sözleriyle verdikleri hizmetin önemine dikkat çektiler. Suvio Coaching Koçluk ve Eğitim Merkezi’ne en kolay www.suviocoaching.com adresinden ulaşılabilir.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Suvio, Profesyonel koçluk hizmetleri, Suvio Coaching Koçluk ve Eğitim Merkezi, Violet Alalof, Sumru Gündüz, Fa Coach Academy, Bireysel Koçluk, Kurumsal Koçluk, Yönetici Koçluğu, Takım Koçluğu, Kariyer Koçluğu, İlişkiler Koçluğu, Çocukluk ve Gençlik Koçluğu