Hangi Burç Nasıl Evlenmeli!

Her burcun evlilik hazırlıklarıyla ilgili tavırları, evlenmek istedikleri biçim, hayalindeki düğün farklıdır. Burcunuza göre düğün organizasyonunu hazırlayarak, hayalinizdeki düğünü yaratabilirsiniz.Koç
Koç insanı çevresindekileri şaşırtarak, çok geleneksel ama keyifli bir düğün organize edebilir. Atak, çevik, modern, canlı ve lider olan Koç, düğününde daha gelenekselci bir tutum izleyebilir ancak bir noktada mutlaka farklılık yaratacaktır. Kırmızı veya siyah bir gelinlikle salona girerse şaşırmayın.

Boğa
Ekstra romantizm ile sürprizler bekleyen bir gelin adayıyla karşılaşabilirsiniz. Sevdikleriyle çevrili, geleneksel bir düğün isteyecektir ancak yemekler konusunda oldukça detaycı davranabilir. İyi bir ziyafet ikramı olacaktır.

İkizler
Aslında fazla yaygara koparmadan, en uygun bütçeyle ve sakin yapılan düğünler, genellikle İkizlerin olur. Las Vegas’a tatile gittiklerinde evlenip dönebilirler.
 

Yengeç
Konu Yengeç olduğunda biraz geleneksel, tatlı ama standart bir düğün organizasyonuyla karşılaşmak mümkündür. Onun romantizm yoğunluğu, düğünün havasına lezzet katar.

Aslan
Küçük, mütevazı ve sakin bir düğün bekliyorsanız, yanlış çiftin düğününe gidiyorsunuz demektir. Gösterişli, yiyecek ve içecek ikramı güzel, müzikli, eğlenceli bir düğün olacaktır.

Başak
Büyük olasılıkla geleneksel ama detaylara oldukça önem verilmiş, kendine özgü bir tarzı olan, çok özel bir düğün olacaktır. Çiftin kendi günleri olduğunu ve eğlenmek istedikleri nadir düğünlerden olacaktır.

Terazi
Oldukça kalabalık ve çok farklı insanın bir araya geleceği, lüks ve şık bir düğün organize edilecektir. Büyük bir konak gibi, geniş ve lüks bir alanda iyi dekore edilmiş bir düğünle karşılaşabilirsiniz.

Akrep
Büyük bir düğün olmasa da, iyi bir mekanda ve iyi bir organizasyonla yapılacaktır. Sevdikleriyle zaman geçirmek istedikleri şık bir resepsiyon, Akrep için çok uygundur.

Yay
İyi yemek, iyi müzik, iyi eğlence ve işte bir Yay düğünü! Maceralı, parti, tadında bir düğünle karşılaşırsınız.

Oğlak
Bir Oğlak düğününde zarif, geleneksel ama zevkli detaylarla karşılaşırsınız. Geleneksel oturma düzeni, şık bir mönü ve makul ölçüde ses düzeyiyle eğlence hazırlanır.

Kova
Pozitif enerjili bir açık hava düğünü, açık büfe mangal, eğlenceli müzik, dans ve parti havasında geçecek bir düğün olacaktır.

Balık
Sade, hafif ve romantik detaylarla süslenmiş bir düğün olacaktır. Şık dekore edilmiş ama sadelikle taçlandırılmış, sadece yakınların olduğu bir düğün olacaktır. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER burçlar ve evlilik, burçlar, evlilik, oğlak burcu nasıl evlenir, balık burcu nasıl evlenir, kova burcu nasıl evlenir, yay burcu nasıl evlenir, akrep burcu nasıl evlenir, terazi burcu nasıl evlenir, başak burcu nasıl evlenir, aslan burcu nasıl