Forum'da Adrenalin Festivali

Forum Bornava’nın bu yıl 6. kez ev sahipliği yaptığı festivalde, Boing 737 uçak simülatöründen, Spin Slotcar’a birçok aktivite yer alırken, ünlü markaların son model otomobilleri de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.Değişimin, yeniliğin ve eğlencenin merkezi Forum Bornova, ziyaretçilerine alışverişin ötesinde deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Forum Bornova ilk günden beri çok büyük ilgi gören “Forum Adrenalin Festivali ilgi ile karşılandı.Ünlü modeller Simge Tertemiz ve Merve Büyüksaraç katılımıyla renklenen festival, adrenalin tutkunlarını bir araya getirdi.

Forum Bornova ve Rönesans Model Ajans işbirliği ile gerçekleşen festivalde ziyaretçiler Alfa Romeo, Citroen, Ford, Hyundai, Jeep, Nissan ve Volkswagen markalı son model otomobilleri yakından inceleme fırsatı buldu.

Etkinlikler kapsamında, Spin Slotcar ile motorsporları tutkunu Forum Bornova ziyaretçileri yarış heyecanını gerçeğe en yakın biçimde yaşama fırsatı bulurken, Boing 737 uçak simülatörü ise uçuş meraklılarının ayaklarını yerden kesti.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Forumda adrenalin festivali, forum bornova avm, festival, mankenler dünyası,Simge Tertemiz, Merve Büyüksaraç,Boing 737 uçak simülatörü,Spin Slotcar,Alfa Romeo, Citroen, Ford, Hyundai, Jeep, Nissan, Volkswagen, magazin izmir