Erkek Tribi

Trip yapmak, surat asmak, nazlanmak ve bir konuyu uzatmak konusunda erkekler kadınlardan şikayetçi olurken, şimdilerde ise kadınlar erkeklerden yakınır olmuş durumda. Üstelikte konu çok vahim “ Trip “Küçük bir araştırma sonucu aldığımız bilgilere gore kadınları çileden çıkaran 10 Erkek Tribi bulduk. Yazımızı okuduğunuzda eminiz içinizden hem gülecek hemde “ evet “ diyeceksiniz…

Telefona Cevap Vermemek !

Genelde kadınlar yapıyor bu tribi diye bakılsa da aslında cevapsız kalan telefonlarınızın ana nedeni budur, istemediği bir şey yapıyorsunuzdur ve size tavırlıdır. Klasik erkek triplerinden ilki…

Mesafeli Konuşmak !

Hı hı tamam, peki, iyi, olur, yok cevaplarıyla karşı karşıyaysanız her telefon konuşmasında yine sizin alıngan tavırlanmaya başlamıştır..

Artik İstesen De Karişmam !

Erkekler kadın işine burunlarını çok sokarlar bilinen bir gerçek. Ama her tartışma sonunda artık istesen de karışmam tribi atılır ve diğer bir tartışmada bu durum yinelenir.

Onu Mu Giyeceksin?

Arkadaşlarınızla dışarı çıkıyorsunuz, doğal olarak en güzel elbisenizi giymiş makyajınızı yapmışsınızdır ama eşiniz kıyafetinizde muhakkak bir kusur bulur ve sizin burnunuzdan getirebilir.

O Mu Yakişikli Hiç De Bile!

İyi ki birini beğenmeye görün. Direkt o kişinin kusurlarını sıralamaya başlar size.

Kiminle Yazişiyorsun Bu Kadar?

Merak merak merak. Kız kıza iki dedikodu yapmanızı bile yeri gelir çekemezler.

O Da Mi Gelecek?

Üniversitede sizden hoşlanan bir çocuğun okul buluşmasına gelecek olması bile onun delirme sebebidir.

İyi Madem İstemiyorsun Gelmem!

Arkadaş buluşmalarınıza gelmek ister. Ama siz de arkadaşlarınızla baş başa dertleşmek istiyorsunuzdur biraz. Direkt tribi ortaya koyar: ‘İyi madem istemiyorsan gelmem.!’

Ben Aramasam Aramayacaktin!

İyi ki birkaç saat işim var arayamayacağım dediniz. Bir de bunu söylemeseydiniz kim bilir ne olurdu? Nasıl da nettirler değil mi? Ben aramasam aramayacaktın derken. Halbuki o sırada belki siz de onu arayacaktınız.

İstediğini Yap!

İşin içinde çıkamayıp söz geçiremeyince ses tonu yükselir ve İstediğiniz yap! E yapacak elbet, sen yaptıklarının hepsini ona mı soruyordun?


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Erkeklerin tripleri, trip yapmak, trip, magazinizmir, izmirmagazin haber