HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 2 Mayıs 2017

En Kaliteli Köpek Mamaları ve Köpek Aksesuarları Petzimo.com’da

Magazinizmir
Köpeğinizin sağlıklı bir yaşam sürmesi için; köpekler için üretilmiş kuru ve yaş köpek maması çeşitlerini tercih etmeniz gerekir.

Köpek maması alışverişini köpeğinizin ırk ve yaş özelliklerine göre yapmalısınız. Bunun için farklı markaları, farklı içerikleri detaylı bir şekilde incelemeniz gerekir. Sunduğu kaliteli hizmeti ile birçok markayı sitesine taşıyan Petzimo.com, köpeğinizin ihtiyacı olan kuru ve yaş mama çeşitlerini bulabileceğiNiz bir e-ticaret sitesi.

Köpekler için üretilmiş Royal Canin köpek maması gibi kaliteli markaları bir arada sunan www.petzimo.com ile yavru, yetişkin ya da yaşlı köpeğiniz için en doğru mama seçimini yapabilirsiniz. Petzimo’da köpeğinizin ırkına ve yaşına uygun kuru ve konserve mama çeşitlerini farklı markalar altında arayabilirsiniz. Petzimo’da mamaların yanı sıra köpekleriniz için besin takviyeleri ve vitaminler de yer alıyor. Köpeğiniz için gerekli olan kuru ve yaş mamalar ile birlikte Petzimo’dan sevimli dostunuz için gerekli tüm pet shop malzemelerini de satın alabilirsiniz.

Köpek mamaları lucosamine, chondritin, l-carnitin gibi eklem ve sindirim sistemi gelişiminde etkili doğal takviyeler, A, D, B1 gibi vitamin ve mineraller içermeli, kalsiyum, fosfor, bakır, iyot, demir bakımından da zengin olmalıdır. Kuru ve yaş mamalar doğal antioksidanlar içermelidir. Petzimo.com’da yavru, yetişkin ve yaşlı köpek mamaları arasında sağlıklı, köpeğiniz için besleyici ürünler bulabilirsiniz.

Online pet shop alışveriş mağazası Petzimo.com’da köpeğiniz için en ideal kuru ve yaş köpek maması çeşitleri var. Petzimo alışverişlerinizde avantajlı fiyatlardan yararlanabilir, online kredi kartı, kapıda nakit ve kredi kartıyla ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Petzimo.com’da yaptığınız alışverişler üzerinden puan kazanabilir, kazandığınız para puanları TL olarak bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz. Sitede yapacağınız toptan alımlarda size sunulan avantajlı fiyatlardan faydalanabilir, "indirimli ürünler" sayfasına girerek burada bulunan ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Köpeğinizin ırk, yaş ve sağlık sorunlarına göre mama seçiminde yardıma ihtiyacınız varsa Petzimo blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN