Çeşme ve Alaçatı’daki Mobil Rehberiniz 'ÇeşmeUp'

Yazın en popüler tatil duraklarından Çeşme’de tatilini geçireceklere yazın en güzel haberi mobil uygulama olarak telefonunuza geliyor...Çeşme UP, günlerini dolu dolu ve renkli geçirmek isteyenler, ilgi ve damak lezzetine uygun noktalar ya da uygun konaklama arayanların Çeşme’de artık akıllı bir mobil asistanı olacak. Çeşme’de tatilini geçirecek akıllı telefon kullanıcılarını hedef kitle olarak belirleyen uygulama, “nereye gidelim, ne yapalım, ne yiyebiliriz, nerde kalabiliriz” gibi soruların cevaplarını açığa çıkaran bir mobil yardımcı.

Çeşme UP kullanıcıları, Apple ve Android İşletim sistemi olan akıllı telefonlardan Çeşme’nin nabzının nerede attığını, farklı aktiviteler ve konserlere ilişkin güncel bilgileri, Çeşme ve çevresinde bulunan restaurant, bar, beach club, oteller ve Çeşme aktivitelerine tek bir dokunuş ile ulaşabilecekler.

Uygulamanın hedef kitlesi ilk olarak Çeşme’de tatilini geçiren akıllı telefon kullanıcıları olurken, ilk kez gelecekler için de rehberlik görevini yükleniyor. Çeşme tutkunları mobil uygulama sayesinde de en güncel bilgilere ulaşabilecek. Uygulama üzerinden yol tarifi, ilgili mekanın iletişim bilgilerine ulaşabilecek, facebook, twitter, foursquare gibi popüler medya kanallarını kullanarak check-in yapabilecekler. Bireysel olarak Çeşme tatilinizi planlamanıza yardımcı olurken, sosyal olarak favori aktivite ve mekânlarınızı saklayabilir ya da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Çeşme UP uygulamasını hayata geçiren KT Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş., (Kirazz Teknoloji), Uluslar arası bir teknoloji şirketi olarak İngiltere merkezli olarak hizmet veriyor ve uygulama İstanbul Ofisi’nden yönetiliyor. Kirazz Teknoloji, İngiltere, Türkiye ve Hindistan ofislerinde konusunda uzman, uluslararası deneyime sahip bir ekip ile web tabanlı yazılım ürünleri geliştirmekte, akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar için çözümler üretmektedir.

Uygulama akıllı telefon kullanıcıları tarafından; Apple App Store ve Google Play Android marketden indirilebileceği gibi web sitesindeki (www.cesmeup.com) QR koddan da yüklenebilir.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER mobil rehber, çeşmede nerelere gidilir, çeşme rehberi, çeşmede ne yenir, çeşmede yön bulma, çeşme up, çeşme mobil rehber, mobil haberler çeşme, çeşmede nerede tatil yapılır