Bikini Vücudu İçin Son Dakika Egzersizleri

Güzel bir bikini vücuduna sahip olmak istiyorsanız, düzenli şekilde yapacağınız bu egzersizlerle bikini giymek artık hayal değil.Zıplayın! Kollarınız sizin arkanızda kalacak şekilde zıplayın. Bu harketi 20 kez tekrarlayın.

Ağırlıkla çalışın Her iki elinizde ağırlık olacak şekilde dizlerinizi bükerek ayaklarınıza doğru eğilin. Bu hareketi 12 kere tekrarlayın.

Öne hamle bir ayağınız arkada bir ayağınız önce olacak şekilde çömelin ve sol elinizde bir ağırlık olacak şekilde; sağ kolunuz bel kısmnızda sol kolunuz yukarı da duracak şekilde kendinizi ayarlayın ve vücudunuz öne doğru gerin. Bunu 12 kez tekrarlayın.

Şınav çekin Gergin kollar dirseklerden bükülerek gövde yere yaklaştırılır. Burada göğsünüz yere değebilir, eğer şınavda yeniyseniz ya da yeterince güçlü değilseniz şınav esnasında yere yaklaşırken dizleriniz ya da bel altınız yere değebilir.

İp atlayın Günde 10 yada 20 saniye içerisinde 8 kez ip atlamaya çalışın.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bikini egzersizleri,bikini sporları, spor, zayıflama, egzersiz, ip atlama, şınav çekme, zıplama, koşma, yürüyüş, haber türk, magazin izmir, bi bilsen